تاج زاده: در انتخابات تقلب نشده

به گزارش مشرق، در این فیلم مصطفی تاج زاده خطاب به محسن صفائی فراهانی و عبدالله رمضان زاده از اعضای حزب مشارکت می گوید: "برای بنده که تجربه انتخابات رو دارم می دونم که در انتخابات تقلب نشده. ممکنه که یکی دومیلیون عقب جلو شده باشه ولی ما نتیجه انتخابات رو باختیم.حالا به جای 25 میلیون و 14 میلیون شده باشه 24 میلیون و 15 میلیون مثلا."

/ 13 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
3

ما که اون فیلم رو دیدم و یک چیز دیگه بود. راستی تو با اینترنت بدون فیلتر بروز می کنی (همون بدون فیلتر قانونی!) به فکر بقیه نیستی.

نیما

با سلام از این پس با وبلاگ " مه شکن " در خدمتم . در صورت تمایل مرا با همین نام در وبلاگ خود لینک نمائید . منتظر نظرات شما هستم .

بچه مثبت

با سلام اگر تمایل به لینک داشتید وبلاگ ما را با عنوان«جوان امروز» لینک کنید.ممنون میشم به وبلاگ ما هم سر بزنید و نظرتون را ارائه بدید.

میثم تولایی

سلام برادر دوستان مشایی چیمان به نقل از من در وبلاگ ها نظر می گذارند و به همه فحش می دهند، به جرم نقد مشایی ام در جهان نیوز. شما منتشر نکن یا علی

فتوحی

با سلام و آرزی قبولی طاعات لینک شدید. موفق باشید.

مریم

جالبه که با این همه اعتراف باز هم مرید دارن من نمی دونم این اشتباه تا کجا می خواد ادامه ژیدا کنه

مهتاب ط

سلام طاعات و عبادات قبول حق نامه ای سرگشاده نگاشته ایم به ریاست محترم سازمان صدا و سیما مرتبط با جنبش وبلاگی حفظ حرمت چادر التماس دعا و خدا قوت یا علی

نقدنيوز

دعوت به حضور در انتفاضه سايبري براي شركت در اين طرح به آدرس زير مراجعه كنيد www.naghdnews.com

علی الف

سلام ابوذر! دلم تنگ شده است برات. همین! دعامان کن