آرزوهای يک بسيجی عاشق سپاه

70392009197122.gifآقای عباس حسین نژاد صاحب صندلی ، اومده تو چند پست قبلش منو به یه چیزی دعوت کرده ، اما نیومده به خودم بگه ! اگه از منظر تئوری توطئه نگاه کنیم بک کاریکاتور جالبی می رسیم و ماجرا ، برنامه کودکی و بامزه می شود. اما چون الان از منظر توطئه ( :) ) تنها چیزی که مشاهده می شود کارتون سراندی پیتی و کنا است ، از این منظر عدول می کنیم ! :)

ایشون فرمودن ، آرزو افشا کنیم ! :) خب افشا می کنیم ! کاری داره مگه ؟ فقط مثل اون بار هم که اومدیم و به روش پاسدارانی خاطره افشا کردیم، این دفعه هم به روش خودمون آرزو نویسی می کنیم . 

1-     آدم باید خیلی پر رو باشه که همه گناهانش را در مقابل دیدگان اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام انجام بدهد ، صاحب الزمان (عجل الل تعالی فرجه الشریف ) را علنا بیآزارد و چلوی چشم خدا هرکاری که دل شیطان می خواهد انجام بدهد ، اما از نوشتن این آرزوی شریف تعجیل در فرج حضرت حجت ابن الحسن العسکری – خصوصا به کوری دیدگان سازمان فاقد مشروعیت مجاهدین خلق ( آخ بابا اون نه ! منظورم مجاهدین ضد انقلاب بود ! آخ ای داد . ببخشید منظورم همون مجاهدین انقلاب بود ! چه کنم هی به اینا فکر می کنم ذهنم می ره اونوری ! ) – را علنی ننویسد. بابا نهایتا ما میشیم مانع ظهور . خود حضرت حجت بیاید و از ما هم عبور کند. اما بیاید . ای غایب از نظر به خدا می سپارمت . جانی و بجان دوست می دارمت.

2-     دلم می خواهد میوه های درخت عدالت و معنویت ، در کام مردم شیرین شود و ریشه های نفاق از دل همه کنده شود. دلم می خواهد بیماردلان عرصه مطبوعات ، از شب زدگی رها شوند و بیماریهای روحی خود را با قلم سیاه خود به دل مردم تسری ندهند. دلم می خواهد آلوده های دنیا با تابش بارقه های نور ایمان ، کنج غارها را رها کنند و با روشنایی روز آشتی. دلم می خواهد همه توبه کنیم . برگردیم . حتی برخی از ماها از عبادتهایمان توبه کنیم . العلم هو الحجاب الاکبر.

3-     آرزوی دیگرم این است که برای توبه کردن ، خدا توفیق بدهد و برای قبولی توبه هم رحمت بیاورد. و توبه مان توبه نصوج باشد که برگردیم بسمت خودش و دیگر جای دیگری نرویم . گر تو ننوازی به که رو می کنیم ؟

4-     رو که رو نیست، سنگ پای قزوین ! آقا آرزوی شهادت داریم . دوست دارم با شهادت ، راه را روشن تر کنیم . شهادت یعنی فریاد کردن حقانیت حسین ابن علی (ع) در صحرای کربلا. یعنی فریاد کردن ندای علی در چهاردیواری مسجد کوفه . یعنی خون گریه کردن در رثای فاطمهء مجروح بین درب و دیوار.

5-     حالا مرگ که در نر ما جز شهادت خیلی حال گیریه ، اما دلم می خواد تا شهید نشده ایم ، یه حال اساسی اساسی از کل جریان شیطان بزرگ بگیریم خودش بگه ای ول. حالا توی کار اگه شد در حوزه صنعت ، تو وبلاگ در حوزه خبر و رسانه .  

اینم از این .  

جناب صاحب صندلی، خوب شد ؟

حالا من ، حسین درخشان ، علی پیرحسینلو ، محمد علی ابطحی ، نیک آهنگ کوثر ، و از همه احتمالا با نمک تر ، رجب علی خـــــــــان مزروعی را دعوت به انجام چنین عملی ! ( یه جوری گفتم خودم هم ترسیددددم !  :) ) می کنم .

/ 5 نظر / 6 بازدید
کلاشينکف

من که تعجب نکردم! شهرت دوس داری؟ اينکه تحويليت بگيرن؟ بازی دوست داری؟!

عباسحسيننژاد

آقا ما خبرتون کرديم! اما اين ياهوی استکباری نفرستاد پيام ما رو!

پاسداران

بسم الله . اين نظارت پيش از انتشار دار بودن کامنت ها برکات زيادی داره . از جمله اينکه آبپاش پلاسسسيکی متوجه نخواهد شد که عباس حسين نژاد چه کامنتی برا من نوشته . نتيجه ؟ ماندن سياهی بروی زغال. :)

سيد

سلام موفق باشيد خوشحال ميشم به وبلاگ منم سری بزنيد خدا نگهدار

رسپنا

سلام آقا ابوذر من به شدت شما رو به استفاده از نیم‌فاصله توصیه می‌کنم. همین طور به قوانین دیگه‌ای که باید در تایپ کردن رعایت کنی مثل: فاصله ننداختن قبل از نشانه‌هایی مثل کاما، دو نقطه، علامت تعجب... و ... خوندن متنت سخته خدافس