نگاهی از درون

بسم الله .

بد نيست تا با هم ، نگاهی از درون بلوک غرب ، و خصوصا آمريکا بياندازيم به ادعاها و موضع گيری های رهبران آمريکا در خصوص تهديد ايران به درگيري نظامی. هنر گوياترين کلام و طنز ، ماندگار ترين هنرها است و زبان کاريکاتور از گوياترين و رساترين زبانهای هنری است.

منبع : سايت http://cagle.slate.msn.com/news/WarwithIran/

____________________________

GROUP: WAR WITH IRAN?

نظامی آمريکايی در حال فرورفتن در باتلاق عراق به ايران هشدار می دهد که هدف بعدی او است.

رهبر نظاميگرای آمريکا ، مردد از برداشتن يا گذاشتن گامهای قبلی وبعدی

خانم رايس ، به نمايندگی از تيم ميليتاريست کاخ سفيد به ايران هشتاد می دهد که بعدی او خواهد بود.

چوب خط تعداد کشته های آمريکايی روی بنده هواپيما !

______________________________________________

GROUP : WHERE`S OSAMA?

با برنده شدن بوش ، برای چهار سال ديگر در امنيت بسر خواهم برد !

- ... بله ، و بعد از اينکه بما حمله کردند ما هيچ انتخابی نداشتيم جز آنکه بياييم و بگيريمشان !
- عراقيها بشما حمله کردند ؟‌
- راستش ... نه دقيقا ، اما مهم نيست. مهم اينکه که ما الان اينجاييم و حالا حالا ها هم بيرون نمی ريم !
- انوقوت اسامه بن لادن چی می شه ؟
- کی ؟
- بن لادن ! همونی که لاغر و بلند قده  ولباس يکدست سفيد می پوشه ؟!
- آهان ! اون . ببين فعلا که منو اينجا ميخ کوب کردن و من نمی تونم پاشم دنبال اون بدوم !

 

/ 6 نظر / 8 بازدید
تندر

لابد ما تا حالا عقل نداشتیم! که حالا داریم میاییم سر عقل! خوب به هر حال جواب سوالات منو ندادی. اگه من عاقل نبودم، تو چطور جواب سوالاتم رو نتونستی بدی؟ راستی بالاخره قبول کردی که برای اینکه به کسی فحش بدیم میتونیم بهش بگیم "ای خامنه ای"؟ یا قبول کردی که اسم خامنه ای بدون القاب فحش نیست؟ اگه کسی به تو بگه عقل نداری چه واکنشی نشون میدی؟ گفتم یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران.

پاسداران

بسم الله . بيماری بنام تندر .بيماری : کامنت کيلويی . جوابت در کامنت های پست پايين مگر نبود ؟

تندر

حالا که همه کوچولو خطابت میکنند اگه دوست داری منم کوچولو خطابت کنم. البته اگه دوست نداری بگو. بعدش دوباره نگی فحش دادی. کوچولو! اولا که وقتی که من این کامنت رو نوشتم تو هنوز هیچ جوابی نداده بودی. ساعت نوشته شدن این کامنت و کامنتهای قبل موید این نکته هست. دوما اینکه تو کامنت های قبلی آنچه که نوشته بودی جواب نبود کوچولو.

محمد سرشار

خوش تيپ كرده بود. آن موقع «بيتل»ها روي بورس بودند. او هم مثل آنها پوستين وارونه پوشيده بود و آمده بود داخل مسجد، صف اول نماز جماعت! نمازگزارها كه مي آمدند، چپ چپ نگاهش مي كردند و يك گوشه، كنار ديوار مسجد را مي جستند و زل مي زدند به بالا و پايين جوان. كه چه جور پلك مي زند و چه طور نفس مي كشد و از كدام كره آمده! ... يك دفعه حاج آقا آمد. سيد جواني بود... چشمش كه به جوان افتاد، لبخند زد. آنقدر محبت از نگاهش باريد، كه جوان احساس كرد خنك شده. آمد جلو ... فردا هم آن جوان آمد... سالها بعد، 23 دي 1383، «سيد» ...| ترديد راهي به دانايي با يادداشت Made in IRAN درباره مدهاي جديد لباس به روز شد.

علی کریمی

به یاد مرحوم بهاول بسیار نیکوست که در دوشنبه شب هر کس میتواند برای ایشان حتما نماز لیله الدفن بخواند. دستور نماز را از این آدرس بخوانید: http://www.wilayah.ir/pr/library/resaleh/files/page79.php

پاسداران

بسم الله . فلفل نبين چه ريزه ... :)) درشتاشو سوا کن ! :)) انرژی اتمی را پيش می بريم حالا هی جنجال انحرافی بسازيد. بدجوری با انگليس گره خورده ايد !انگليس نگران وضعيت اتمی تهران است و برای همين شماها را به جيک جيک کردن واداشته . مثل مرصاد که در آن عراق منافقين را سپر بلای خود کرد ! اتفاقا در مرصاد دو طرف سود بردند ! صدا که از شر حجم بالايی از منافقين راحت شد و ايران هم که تعداد زيادی از محاربين مسلح خود را در نبردی رو در رو کم کرد ! حالا بازهم مهره بسوزانيد. اصلا تاريخ انقلاب را نخوانده ايد. تا حالا فقط مهره هايتان سوخته . کاش می خوانديد. اما مسيری که در پيش گرفته ايد برگشت ندارد. برويد که خوب می رويد.