سفسطه های نوظهور

بسم الله .

اصلا چيز بيشتری لازم نيست گفته شود.

فقط عين کامنت اين حضرت آقا را در جواب :: ضرورت ساده زيستی رئيس جمهور و ضرورت زندگی او ميان مردم و عين مردم برای درک مشکلات آنها :: برايتان می گذارم . من که هرچه باهاش صحبت می کنم افاقه ندارد. فقط ببينيد چی نوشته  . واقعا متاسفم .

دوری یا نزدیکی از مردم ربطی به نوع تغذیه رئیس جمهور نداره. بدترین رئیس جمهور رئیس جمهوریه که سوء تغزیه داشته باشه! برای اینکه شما مشکل انسان های معتاد یا بی خانمان رو حل کنید لازم نیست معتاد یا بی خانمان باشید. برای اینکه برای کودکان خیابانی برنامه ریزی کنید الزاماً نباید خودتون هم کودک خیابانی باشید. همینطور که یک دکتر برای اینکه مشکل افرادی هپاتیت ب دارند رو حل کنه خودش نباید حتماً هپاتیت ب داشته باشه. و البته بهتر اینه که نداشته باشه. با مردم از بالا و با حس خود بزرگ بینی حرف زدن یه بحثه ژست های نون پنیر خوردن گرفتن یه بحثه دیگست.

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش

ضمناْ تو میتونی در مورد هر چیزی که دلت میخواد متاسف باشی یا نباشی. به هرحال ژست مردمی بودن گرفتن دردی رو از مردمی که ۴ ميليون معتاد و ۱۷ درصد بيکاری و ۱۰ میلیون زیر خط فقر دارن حل نميکنه. با ژست ممکنه بشه تا يه مدت سر مردم رو گرم کرد ولی نه برای مدت طولاني. نماينده های ولی فقيه در مجلس هم يه بار خواستن از اين ژست ها بگيرن واسه همينم خبرنگاری که فيش حقوقيشون رو افشا کرده بود از مجلس اخراج کردن.

آرش

البته نه اين که من با حقوق بالای نماينده ها مخالف باشما. به نظر من نماينده ها بايد حقوق بالا بگيرن. اصولاْ حقوق هر کس بايد با اهميت کارش متناسب باشه. ولی ديگه ژست گرفتن الکی هم خيلی کهنه شده.

پاسداران

بسم الله . من بازهم می گويم عميقا متاسفم . اولا : اين قداست زدايی ، کاری بوده که در طی اين ۱۵ سال هميشه شاهدش بوده ايم . موضوعات مختلفی قداست و ارزش زدايی می شدند . اين هم می خواهد مثل آنها باشد. ب : جالب است که بعد از ۸ سال دوم خرداد و پيگيری آزادی فلان زندانی وبهمان زندانی يادتان افتاد که بالاهره بعضی ها هم بايد زندانی شوند ! ج: بعد از ۱۵ سال يادتان افتاد که مشکل کشور اولا فقر، فساد وتبعيض است. و اما جوابها :

پاسداران

بسم الله . قبلا هم گفتم . بنا بر اين تز ، اگر کسی می خواهد به شمشیر تمهت تيز و خونريز ريا متهم نشود بايد ريا کند تا متهم نشود ! يعنی برای اينکه تو را رياکار ننامند ، به زبان و دست آنها نگاه کن و هرچه آنها گفتند بکن. نه . رياکاری دقيقا يعنی همين . مرد کسی است که به تکليف عمل کند. بدون توجه به اظهارات ديگران . اين ها حرفهايی تکراری است که در دوران رجايی هم شنيده می شد. قبلا هم گفتم . تاريخ تکرار می شود. با اين کارها ريشه خودتان را از علی و رسول خدا و ائمه و فرهنگ اسلامی مديريت و رجايی و خمينی و خامنه ای و همه مديران مردمی (که نشان دادند مشکل کشور ما اولا عدم ارتباط مدير با جامعه و دوری کردن از آنها و دم از فقر و فساد وتبعيض بشکل رياکارانه زدن - در حاليکه خود انسان غرق در تبعيض باشد - است ) جدا می کنيد. جالب اينجا است که وقتی احمدی نژاد حتی هنوز حکم رياست جمهوری را نگرفته ، مشکلات جامعه به دوش او افتاده. کسی نيست بشما بگويد که ۱۵ سال اخير چه کسی حاکم بود جز بهرحال هر دو سيستمی که شما هابه آن رای داديد و می پسندیدید ؟ يادتان رفته که می گفتيد احمدی نژاد در دوره های قبلی هيچکاره بوده و مديريت بزرگی در اختيارش نبوده

آرش

مملکت در این 15 سال زیر نظر رهبر اداره میشده. ایشان بالاترین مقام بوده و بیشترین اختیارات رو داشته. نیروی انتظامی ، ارتش، بنیاد ها، قوه قضاییه، شورای نگهبان، صدا و سیما، سازمان تبلیغات اسلامی و ... همه زیر نظر مستقیم رهبر بوده. حتی اعضای نهاد های بظاهر انتخابی هم باید قبلاً به تائید شورای نگهبان منتخب رهبر میرسیده. کسی که بیشترین اختیار رو داره بیشترین مسئولیت رو هم باید بپذیره.

پاسداران

بسم الله . حرف تکراری ، جواب تکراری می طلبد. همچين می گويی انگار رهبر از مسئوليت فرار کرده . رهبر در مورد تمام مسئوليتهايش از همان اول دقيق و ريز بين بوده و مسئوليت هم قبول کرده . قدرت را که بی دليل به کسی نمی دهند .قدرت را برای عشق کردن که نداده اند. قدرت برای مسئوليت است. الکی که قدرت نداشته . با اختیار فرماندهی ارتش و سپاه که نيم کيلو شکر هم به آدم نمی دهند. برای اداره کشور است. شماها فکر می کنيد قدرت طعمه است . ما قدرت را همان مسئوليت می دانيم و اصلا خيلی از لفظ قدرت هم خوشمان هم نمی آيد. خيلی دوست داشتم اين کامنتت را بی جواب بگذارم بماند به قضاوت بچه ها ! .

saeed

اين آرشه مشکل داره.بابا جون حل مشکلات اقتصادی واجتماعی و...دست دولتهل بوده.همينم نمی فهمی؟ حال ميکنم که احمدی نژاد ميادو دهن شما بسته ميشه.

پاسداران

بسم الله . البته اگر از کلمه ء مشکل برداشت مودبانه ای داشته باشيم موافقم . خوب عدم امکان درک دکتر و رفتارش و اين بی اعتمادی گستزده که منجر می شود ايشان به ريا و بدتر از ان دوری از مردم راضی تر باشد تا اخلاص و صفا و مردم داری در کنار کار علمی ومديريت انقلابی و شجاعانه ، يک مشکل است. اما احترام آرش خان هم سرجايش است.

...

اگر گنجی بميرد بساطتان برای ابد برچيده خواهد شد. با خشونت خشونتتان را پاسخ خواهيد گرفت. عقده چندين ساله ملت ايران يکباره سر باز خواهد کرد و سيلی پديد خواهد آمد که همگی تان را به حق يا نا حق با خود خواهد برد.

پاسداران

بسم الله . اولا : زرشک ! دوما : زرشک ! سوما : زرشک ! چهارما : اگه خودتون چيزخورش نکنيد و از پشت بوم بيمارستون ميلاد نخواهيد با ::شاه کليد بريد خفه اش کنيد ! پنجما : زرشک ! آقاجون، فقط زرشک !