حسین درخشان ،‌نفت ، وبلاگ!

بسم الله .

بشکل گیج کننده ای مطالب قابل عرض زیاد شده . اصلا نمی دانم چه جوریه ؟ اخبار ترمز برونده اند که اینقدر زیادند ؟ شما این را داشته باشید و بگذارید کنار اینکه حسین درخشان هم یواش یواش دارد یاد می گیرد پیچیده حرف بزند و پشت هر کلمه اش هزار تا منظور ریز ودرشت را مخفی کند. اونوقت کی وقت می کند بیاید اینها را برای دیگران ترجمه ! کند ؟ نمی دانم ! راستی بچه ها شما حسین درخشان را می شناسید ؟ اصلا مهم نیست ...

کاش این درخشان یک چیز را یاد می گرفت . آنهم این که اینجوری تو روز روشن بخاطر انتقاداتی که در وبلاگ من به او می شود واکنش نشان ندهد. هرکسی که کمی وبلاگ من و حسین درخشان را تعقیب کند می داند که من رسما چراغ روشن دارم مطالب او را تعقیب می کنم و او هم بی سرو صدا ، مبادا که ترک افتد شیشه نازک تنهایی اش! 

وقتی موضوع سوادو تلاش او برای خروج او از بن بست بی سوادی علنی می شود ، می گوید که هنوز هیچ ... نشده و اینکه از خود می نویسد علت دیگری دارد.
وقتی می گوییم دارد فرار به جلو می کندو برنامه ای از پیش تعیین شده را برای به حداقل رساندن بی آبرویی حضور مستقیم در برنامه ای سیاسی تشکیل شده بوسیله لابی یهودی آمریکا افشاء زودتر از موعد می کند ، امروز آمده  و از بی نظمی برنامه و عدم هماهنگی کارها و ... دم می زند ! حالا اگر ازش بپرسی بهارلو کیه ،ِ جرات می کند بگوید عباس بهارلو مجری بخ فارسی رادیو دولتی آمریکا ؟ احتمالا بله !

وقتی موضوع سیاسی بودن جلسه و حضور او در آن جلسه صرفا بدلائل سیاسی آشکار می شود ، می آیدو محتوای جلسه و سخنرانی اش را در حد تشبیه وبلاگ به پنجره ، پل و کافه تنزل داده و طرح می کند. هرچند پشت هرکدام از این تعابیر هم صدصفحه مطلب پنهان است.

بدجوری این نیویورکیهای فارسی زبان و فارسی نام ، دارند انقلاب مخملی و نارنجی را در ایران تعقیب می کنندها ! انقلابیها گوشی دستتان است ؟ اما چرا بخودشان تا بحال یکبار اجازه نداه اند به تاریخ انقلاب از منظرگاه خود انقلاب اسلامی نگاه کنند ، نمی دانم چرا. چون از سیاهی که دیگر بالاتر رنگی نیست. نهایتا متوجه خواهند شد که این تلاش هم تکراری است. خب دنبال راه حل دیگری خواهند گشت. چرا قبل از اینکه هزینه اقدامات خود را بچشند ، خود اقدام به بررسی حقایق نمی کنند؟

تد ترنرگفت اما مثل اینکه خیلی بلند نگفت. رئیس سازمان سیا را می گویم موقعی که داشت در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا حرف می زد . او گفت که نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام امن و مطمئن ( Secure ) است و قابل براندازی نیست. اما خب بالاخره ، پس پول این مردم آمریکا باید یکجایی خرج شود یا نه ؟ مگر فقرای آمریکا یا سوبسیدها مهم هستند ؟ فعلا ملت آمریکا لطفا پول بدهید چون می خواهیم ایران تروریست ؟! را سرنگون کنیم .البته صدایش را در نیار ، تیم نفتی بوش هم التماس دعا دارد !

ان شاء الله دعا کنید فرصت گیر بیارم . تو فرصت بعدی می خواهم در مرود الزرقاویها و بن لادن ها و محمد بن عبدالوهاب ها حرف بزنم...

/ 5 نظر / 8 بازدید
پاسداران

بسم الله . جناب روبا . با اجازه من يک ه اضافه کنم که کمی با معنا شود . آهان ! خب . درست شد ... جناب روباه ! بنده هم دقيقا با نظر شما موافقم و با کامنت شما اين موضوع کاملا ثابت شد که بله دايناسورهای سکولاريست نه تنها منقرض نشده اند بلکه اينترنت را نيز آموخته و در وبلاگها کامنت هم می گذارند. جدا با نظر شما اعلام موافقت می کنم . موفق باشيد.

پاسداران

ضمنا من ترکی بيلميرم ! شما وبلاگتان هم همينجوری ترکی بود ! بی زحمت من نن فارسی دانش ! چوخ ممنون ! راستی نمی دونم ايرانيها همه به اين نوع ترکی که شما باهاش مطلب کامنت را نوشتيد صحبت مي کنند ؟ آخر در وبلاگتان نوشته بوديد مسلمان یا ايرانی؟ -البته بازهم به همين ترکی ! گفتم شايد زبان رسمی ايرانی که شما می گوييد ترکيه گفتم آدرس را هم از شمال بپرسم . انشآئ الله جواب سئوالتان را هم در اول وقت رو تابلو می زنم . ياعلی مدد .

Roba

I thought dinasours don't exist any more now I see not only they exist but also they have manage to learn how to use internet!!!! congradulations!

پاسداران

بسم الله . من موفق شدم بالاخره یک ضد انقلاب را وادار به گفتگو کنم ! هوررررا ! آقا انصافا اولين کامنت انتقادی مثل آدم از ضد انقلاب ! اما ايندفعه خواستی مچ گيری کنی يادت باشد خبر استعفای رئيس سازمان سيا جورج تنت را خود بنده در خبریتحت عنوان جابجایی در راس همر قدرت سازمان سیا در وبلاگم در تاريخ شنبه ۳۰ خرداد ۸۳ منتشرکردم . الحمد لله ثابت شد که می آييد و می خوانيدو حرفی برای گفتن نداريد. اما اگر چيزی ببينيد سريع می آيييد و قلمفرسايی. !بور آرشیو را ببین . و اما در مورد تد ترنر بشنو : تد ترنر رئيس مجموعه خبري و تبليغاتی سی.ان.ان که به عروس شبکه های آمريکا مشهور است در يک طراحی سياسی دقيق يک ميليارد دلار به سازمان ملل متحد برای انجام ماموريتهای خود کمک کرد. يادت می آيد. ؟ خب سواد کی مشکل داشت ؟ از قديم گفتند دم روباه از زرنگی توی تله است. موضوع نیز مربوط به بدهی های آمریکا به سازمان ملل و حق عضیوت های کلان رداخت نشده آمریکا به این سازمان است که آمریکا از بدهی های خود به این سازمان نیز همچون یک اهرم علیه سازمان ملل استفاده می کند. خب حالا ؟

یام

ابوجهل جان، تد ترنر صاحب قدیمی CNN هستش. رئیس سیا دیگه چیه؟ بی‌سوادی مجبوری درفشانی کنی؟