حل معما...

حل معما : مطالبی که خواندید ، نوشته آقای حمیدرضا علاقبند نویسنده وبلاگ گردباد است که اتفاقا بعضی ها او را معتدل !!! می دانند!

اين را هم ببينيد : http://www.abootaleb.com/barma%20.asp<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

/ 23 نظر / 167 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جليل

احترام به عقیده با احترام به سمبل های آن متفاوت است.عقیده هویت مادی ندارد.عقیده آنگاه محترم سمرده می شود که فرد آزادانه بر مبنای آن زندگی کند.تصور کن که قرانت را احترام بگذارندولی به تو اجازه ندهند نماز بخوانی.روزه بگیری و به حج بروی.یا اینکه همسرت را از پوشیدن حجاب محروم کنند(کما اینکه متاسفانه در ترکیه این مورد در مقیاس محدودی اجرا می شود).آیا آنموقع عقیده تومحترم شمرده شده.اینها همه دلخوریهای نسل جوان از شماست.

جليل

من مایل به یک گفتگوی مستقیم با تو هستم.نظرت چیه؟

کلاشینکف

سلام ميثم جون! خواستم نظرت رو در مورد انتصاب خانم پروين احمدی نژاد ، خواهر دکتر، به عنوان رئيس مرکز مشارکت امور زنان بدونم، مخالف ميثاق نامه نيست؟ موافق فاميل سالاری است؟! به شرطی جواب بده که عصبانی نباشی ها! :)

پاسداران (قلابی!)

تو اول ثابت کن، پروين خانوم خواهر محمود جون است، تو اول ثابت کن ما چيزی به نام مرکز مشارکت های زنان داريم، تو اول ثابت کن احمدی نژاد رئيس جمهوره، تو اول ثابت کن میثاق نامه ای امضا شده ، تو اول ثابت کن بهمن هدايتی هستی ، تو اول ثابت کن من عصبانی ام! تو اول ثابت کن نهضت آزادی اخ و بده ، تو اول ثابت کن که ....(ميثم جون! کلاش هستم! اين جواب رو از قول تو نوشتم تا اينجوری جواب ندی و واقعا و بدور از سفسطه های دهه ۴۰ ! جواب بدی !)

پاسداران

بسم الله . بهمن خان . خيلی باحال بود. ميدونی کجاشت ؟ انجا که قشنگ موقعی که داشتم کامنت جعلی را می خواندم ، بو بردم که تو نوشته ای. لازم نبود خودت بگی ! و اما : ۱- اصلا لازم نيست ثابت کنی بهمن هدايتی هستی. اين چيزی است که تو انکار می کنی. ما خودمان ثابت می کنيم . برای شما کارهای مهمتری آماده دارم . ۲- اصلا لازم نيست ثابت کنی محمود احمدی نژاد رئيس جمهور است. اين چيزی است که تو انکار می کنی و هرگز چشم ديدنش را نداشتی. ما خودمان اين را ثابت کرديم ! برای تو کارهای مهمتر دارم ! ۳- اصلا لازم نيست وجود ميثاق نامه را ثابت کنی. چون تو حجت بودن چيزهايی ه در ميثاق نامه هست برای همه مسلمانان متعقد را انکار می کنی. ما خودمان ثابت می کنيم . برای تو کارهای مهمتری دارم . ۴- اصلا لازم نيست تو ثابت کنی که عصبانی هستی. چون آدم عصبانی اصولا بخواهد هم ، نمی تواند ثابت کند که عصبانی است. خودش ثابت می شود. چون همه را عصبانی می بيند و اتفاقا با صدای بلند در حالیکه یقه تو را در دست گرفته توس صورتت داد می زند که : من عصبــانــــــــی نيستـــــــم !و البته که من هم نیازی به اثبات این موضوع نمی بینم ! 5- تو اصلا لازم نیست ثابت کنی که نهض

پاسداران

بسم الله . و اما جليل خان . ۱- تو ، رسما ، به عقايد بيش از يک ميليارد انسان توهين کرده ای. اين ، فراتر از آنچيزی است که نوشتی واز آن ابرار تاسف کردی يعنی ممنوعيت حجاب ! تو کار خود با با ترکيه هم نمی توانی مقايس کنی. هرجند موضوع اصلا محدودبه ترکيه نيست و جهان غرب می رود که اين موضوع را همه گير کند ، اما تو حتی کارت از آنها هم خرابتر بود. توهين عريان وبی پروا . ۲- عذرخواهی ، اين دوای همه دردها را برای همين جا گذاشته اند. قبل از هر حرفی ، عذرخواهی بکن. این شرط من است. می پذيری بپذير و نمی پذيری هم نپذير. ۳- من در وبلاگم ، نه به کسی توهين کردم (که ادعای تو اين بود ، والا من در وبلاگم که نمی توانم کسی را به چيزی اجبار کنم که ! چرا در میری از بحث؟) و نه کسی را به چيزی مجبور . يعنی در وبلاگ من هيچ کدام از مصاديق توهين به عقيده افراد لحاظ نشده . اما تو چه ؟، تو که به توهين آشکار و علنی و عريان مبتلا هستی ، آيا از نوع ديگر توهين که خودت بر شمردی ، ابايی داری ؟ يا به ان مبتلا نبوده ای ؟ ۴- چقدر زيبا ، با آنچه که نوشتی ، شانه غرب را در اين بحث به زمين رسانی و نمره ضربه فنی غرب را برای خود ثبت کردی ! دقيقا مشکل غرب هم هم

ای افغانی! ای شایع ساز! ای مزدور! رییس مرکز مشارکت زنان خانم طبیب زاده هست ! نه خواهر احمدی نژاد شما برای تخریب دولت حاضرید توی هر لجنی غرق بشید و هر شایعه ای رو پخش کنید! براتون متاسفم.

نسل خمينی - ولی الله

جناب کلاشينکف بدون خشاب ! شما اتهام ميزنين و شما بايد ثابت کنين ! اينطور نيست ؟ البته اونقدری که من خبر دارم اسفند ۸۴ پس از استعفای خانم سلطانخواه ، طبق حکم رییس جمهور خانم دکتر زهره طبیب زاده نوری به ریاست این سازمان منصوب شده اند. اینجا هم می تونین خبر و حکم رییس جمهور رو ببینین: http://www.iwna.ir/shownews.aspx?newsid=3082 اینجا هم توی سایت آفتاب نیوز ! http://www.aftab.ir/news/2006/mar/01/c4c1141207594_social_family_home.php هست وآخرین اخبار هم ۲۴ فروردین در مورد این رییس جدید : http://www.aftab.ir/news/2006/apr/13/c4c1144923842_social_directory.php در ضمن نگين که اين اخبار رو توی رسانه های رسمی ايران نمی گن! يا نگين که منبع خبرتون راديو فردا يا... است یا نگین که همین امروز صبح احمدی نژاد رییسی که یه ماه پیش منسوب کرده عوضش کرده و فقط من خبر دارم و خبر پخش نشده . یا ادعا نکنین که پروین احمدی نژاد همون زهره طبیب زاده نوری است ! یا نگین که این یه سازمان دیگه است یا این که سازمان امور زنان دوتا رییس داره یا ... ( لطفا بدور از سفسطه های سالهای ۷۶ تا ۸۴ جواب بدين )

پاسداران

بسم الله . عليک السام امير آقای آزاد از هفت دولت ! :))

سید علی ثاقب

سلام. يک نفر لینک کامنت های اينجا را برايم آفلاين گذاشته اما آدرس خود صفحه اصلی را نه... قدم رنجه کنيد تا بهره مند شويم. در ضمن ماجرای خانم پروين احمدی نژاد هم جالب بود... يا حق