هدايت عمليات ترويستی در خاک عراق از آمريکا

بسم الله .

 

منافع عراقی و عربی فاش کردند یک دستگاه سری در داخل وزارت دفاع آمریکا عملیات انفجاری و مسلحانه داخل عراق را در راستای خدمت به منافع استراتژیک واشنگتن هدایت و مدیریت می کند.

نشریه «المنار» نوشت: یک مرکز سری آمریکا هسته‌های انفجار و تروریستی را داخل عراق و صحنه‌های منطقه مدیریت می‌کند.

منابع عراقی و عربی به المنار تاکید کردند: یک دستگاه سری در وزارت دفاع آمریکا ، پنتاگون، عملیات خشونت و انفجار و تروریسم را در صحنه عراق و دیگر مناطق خاورمیانه در خدمت به استراتژی و منافع آمریکا هدایت می‌کند.

این دستگاه دفاتر متعددی در کشورهای مختلف عربی و اسلامی در سفارت‌خانه‌های آمریکا در این کشورها دایر کرده است که بزرگ‌ترین آن در سفارت آمریکا در بغداد قرار دارد و دیگر وابسته به آن در منطقه کردستان قرار دارد.

این منابع ذکر کردند این دستگاه را وزارت دفاع آمریکا سه ماه  پس از جنگ علیه عراق تشکیل داد و از حمایت فراوان جرج بوش، رئیس جمهور آمریکا، برخوردار است و روابط گسترده ای با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، و فرماندهی نظامیان آمریکایی در عراق دارد و روابط هماهنگ کننده و اطلاعاتی با برخی دستگاه های امنیتی کشورهای منطقه دارد.

این منابع گفتند که بسیاری از هسته‌های تروریستی فعال در عراق از دستورات این دستگاه مخفی آمریکا تبعیت می‌کنند و آن‌ها را اجرا می‌کنند و با نظارت آن عملیات انفجاری پیشرفته را انجام می‌دهند و صدها خودرو از مارک‌های مختلف در اختیار آن‌ها قرار دارد.

بسیاری از اوقات عملیات انفجاری خود را به صورت کنترل از راه دور و نه به شکل انتحاری انجام می‌دهند و بارها مواد منفجره را در خودروهایی که صاحبانش از آن اطلاعی ندارند، جاسازی می‌کنند و آن‌گاه آن را از راه دور به وسیله این هسته‌ها که آزادانه در خاک عراق فعالیت می‌کنند منفجر می‌کنند. در این هسته‌های تروریستی اتباع مختلف عرب و آفریقایی حضور دارند و اردوگاه های مزدوران در بیش از یک کشور دایر شده است.

این منابع فاش کردند افرادی در کشورهای منطقه توانسته‌اند این هسته‌ها را تشکیل و تقویت کنند و عناصر آن را تحریک و تشویق کنند که آن‌ها بر ضد اشغالگران آمریکایی فعالیت می‌کنند و آن‌ها دستورات خود را از افسران دستگاه مذکور می‌گیرند، بدون این‌که افراد این هسته‌های تروریستی به این نکته که آن‌ها دقیقا در راستای منافع آمریکا فعالیت می‌کنند پی ببرند.

یک شعبه ویژه داخل این دستگاه سری آمریکایی وجود دارد که هسته‌های سری دارد و به‌کارگیری آن بر ضد کشورهای منطقه به عنوان یکی از اشکال فشار علیه رژیم‌های موجود و وادار کردن آن‌ها به سمت همکاری بیشتر با دولت آمریکا انجام می‌شود.

این منابع با سوال برانگیز خواندن حجم سنگین انفجارهای صحنه عراق پیش از انتخابات در حالی که روز برگزاری محدود بود، در پاسخ این سوال گفتند عملیات انفجاری که بر ضد مردم عراق انجام می‌شد و بسیاری از آن‌ها را به قتل رساند از طراحی دستگاه سری امنیتی آمریکا بود که برای ترساندن عراقی‌ها صورت گرفت.

/ 52 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zafar

جالبه که انقلاب رو به گسترش فحشا و فساد متهم می کنند !!!! ..... لابد شاه و اون جرثومه های فساد هم که در اطرافش بودند هم مظهر پاکی هستند! ..... آقايون چشمهاتون رو باز کنيد هر حرف نامربوطی رو نزنيد.

hello

درود بر شاهزاده رضا پهلوی

امين

سلام. اين بنده خدا که تو وبلاگ بنده کامنت گذاشته بود منظوری نداشته. خواسته سر به سر من بذاره. يه وقت نزنيش!

کلاشینکف

حاجی ! اين چيزی که گفتی همون تئوری خودزنی است!! فروهر خودزنی کرد! زهرا کاظمی کله شون زد به جسم سخت و خودزنی کرد تا ضدانقلاب مطرح بشه! حالا هم آمريکا خودزنی می کنه تا مطرح بشه و منافع اش رو پیگیری کنه... پس با اين اوصاف(یعنی رسیدن سرنخ حملات ضدآمریکایی به سیا ) می شود اینطوری نتیجه گرفت که هيچ مقاومت مردمی در عراق وجود ندارد و مردم عراق موافق حمله آمریکا هستند و برخلاف تبلیغات و سیاست های رسمی ج.ا. هیچ باتلاقی برای آمريکا وجود ندارد!!

mohammad

سلام. سياست سازمانهای اطلاعاتی هميشه موازی سازيه ... يعنی وقتی يه مقاومت مردمی قدرتمند بوجود مياد که سربازای آمريکايی رو يکی يکی به دام ميندازه اونا يه سازمانی درست می کنن که شروع ميکنه به کشتار مردم عراق به اسم مقاومت .... مثلا کربلا رو منفجر ميکنه يا مردم معمولی رو ميکشه ... اون وقت بعدا خودشون هم خبرش رو فاش می کنن که بعله اينا هم زير سر خودمون بود ... بعد نتيجه اين ميشه که ديگه کسی يادش نمی ياد يه مقاومت مردمی درست هم هست.

پاسداران

بسم الله. بغير از غضنفر بازی و گيجی ويجی خوردن ضد انقلاب ، چقدر سطح کامنت ها و محتوايش بالا رفته . خيلی ممنون از همه برادرانی که کامنت های به اين پرمحتوايی هم گذاشته اند . امين جان . چشم .خبری ازتان نيست ها . مفهومه ؟ :)) بابا شنايی جان هه لو اگه می دونست چه مرگشه که وضع و حالش بهتر از اين بود اما جهت خالی نبودن عريشه امين آباد توصيه می شود. کامنتش را گذاشتم خدايی همه حالش را ببرند !

حسين( chavez )

سلام پاسداران .... منظورت رو نفهميدم در مورد کامنتی که گذاشتی بيشتر توضيح بده شايد شما منظور من رو درست متوجه نشدي هر چی که هست من نمی دونم.

An iranian people

ممکنه بفرمائيد شما آقايون کی شربت شیرین شهادت رو نوش جان ميکنيد و شرتون رو از سر اين مملکت و مردمش کم ميکنيد؟ اونوقت آمريکا هم مثل شما گورش رو گم خواهد کرد.

پاسداران

بسم الله. چی فکر کردی ؟ مگه اونهايی که شهيد شدند و رفتند ديگه کسی جايشان را پر نکرد؟ همين که ماها ور هم تحمل نمی کنی حال گيری از اين برات بالاتر ديگه چی ؟ :)) تو و مخالفت با آمريکا ؟ :)) نون شبت از آمريکا می آد اگر از بين برود قطع می شود اونوقت ادای مخالفت در می آری ؟ چيه بدجوری مردم ضد آمريکا شده اند ژس امروز ضد آمريکايی است نه ؟‌ :)) ديگه ادا و اطوار آمريکايی خريدار نداره نه ؟‌ :))

پاسداران

بسم الله و اما در مورد کامنت هايت. هميچی کامنت خاصی هم نبود . اما جدا جهت خنده پاکش کردم تا الکی اتفاقی که برای خودت - منظورم سوزش است - موقع پاک شدن کامنت می افتاد به ديگران نسبت ندهی . اينجوره ديگه اينجا ديگه. حرف حسابداری بيا وسط . مزخرف نويسی ممنوع. :))