رفرمیست ایرانی ، شرمت باد شرمت باد

علاوه بر آنکه آقای عطاء الله مهاجرانی ( وزیر شیر خر خورده ی آقای خاتمی ) امروز به سمت مشاور مرکز گفتگوی دینی آقای کینگ عبدالله سعودی در آمده است، مدتی است که عجیب مواضع رفرمیستهای ایرانی با خاندان آل سعود یکی شده . مهمترنی نمونه ی آن ، هماهنگ بودن ضد انقلاب ایرانی و خاندان آل سعود در ماجرای سوریه است.

ببینید :

تاکنون صدها شهروند سعودی در نبرد با ارتش سوریه به هلاکت رسیده‌اند و صدها تن نیز زخمی و یا دستگیر شده‌اند. گفته می‌شود عربستان بیشترین تعداد نیروی رزمی را برای کمک به شورشیان سوریه از طریق عراق، اردن، لبنان و ترکیه راهی سوریه کرده است.

در این میان فتوای مفتی‌های وهابی مبنی بر جنگ در سوریه و شهادت جهت رسیدن به حورالعین در بهشت، انگیزه‌ای برای افراد خام و نادان سعودی ایجاد کرده تا با رفتن به سوریه، با کمترین آموزش‌ها خود را در برابر ارتش آموزش دیده سوریه و نیروهای مردمی قرار دهند، بدون آنکه تاکنون کمترین دستاوردی در این زمینه داشته باشند.

اما علاوه بر مفتی‌های سعودی، دولت عربستان خود نیز نقش مستقیمی در تدارک نیرو برای شورشیان دارد و انتشار سندی که تاریخ سال گذشته را دارد، حکایت از آن می‌کند که وزارت کشور عربستان زندانیان شناخته شده در بند خود را برای جنگ به سوریه اعزام می‌کند.

در این سند که اخیراً منتشر شده، وزارت کشور عربستان به همه مقامات زندان‌های این کشور و مسولان ذی‌ربط دستور داده در صورتی که زندانیان دربند حاضر باشند برای جنگ به سوریه بروند، آنها را آزاد کنید و در زمان حضور آنها در سوریه، همه مخارج خانواده آنها نیز پرداخت شود.

به نظر می‌رسد دولت عربستان که صدها تن از اعضای آموزش دیده القاعده را از همان ابتدای درگیری‌ها راهی سوریه کرده بود، با کمتر شدن میزان داوطلب برای جنگیدن در سوریه – به دلیل تعداد زیاد مفقود الاثرها ناشی از به آتش کشیده شدن جنازه شورشیان توسط هم‌رزمانشان – به سمت اعزام زندانیان روی آورده باشد.

در این سند آمده است کسانی که بر اساس شریعت اسلام حکم آنها اعدام با شمشیر است، همچنین کسانی که جرمشان دزدی، تجاوز به عنف و قاچاق مواد مخدر است، باید آزاد و به سوریه اعزام شوند.

بر اساس این سند، 105 یمنی، 21 فلسطینی، 212 سعودی، 69 سودانی، 254 سوری، 82 اردنی، 68 سومالیایی، 32 افغانی، 194 مصری، 203 پاکستانی، 23 عراقی و 44 کویتی مشمول این حکم شده‌اند که در مجموع رقم 1302 فرد از زندان‌های عربستان راهی جنگ در سوریه شده‌اند.

این نامه دو رونوشت خورده که یکی به هیئت امر به معروف و نهی از منکر و دیگری به سازمان اطلاعات عربستان فرستاده شده است.

/ 3 نظر / 45 بازدید
رسول

ننگ بر ذات کثیف خودت ...به اسلام چکار داری!!!

vahid

سخنرانی وحید یامین پور در نشست جریان شناسی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=7&lid=7450

رضا

شما بي ادبتر و حقير تر از اوني كه نظر بدي... سپاه به نخاله هاي انحرافي مثل شما شرم ميكنه.