راز پررويی درخشان

بسم الله

از آنجا که بنده کارشناسی ارشد ميکروب شناسی رسانه ای خصوصا فوق تخصص در گونه حسين درخشانی دارم ، گفتم يک کلاس درسی در اين زيمينه (!) راه بی هندازم ، رفقا را فيض بدهيم .(قابل توجه برادر مهدوی که پيگيری کلاس از من می کند ! )

...

درس اول :: بچه ها تا بحال در مورد راز پـرروئی درخشـان ، فکر کرده ايد ؟ وبلاگ نويسی که وبلاگ می نويسد اما خود را به کری زده ؟

آيه ای در قرآن کريم است که در آن پیـامبر خدا حضرت محمد مصطفی (صلوات الله عليه و آله و سلـم) به استقامت در راه خدا همانطور که به او امر شده ، خوانده شده است. حالا ، درخشان دارد بما درس می دهد . درس می دهد که ما هم ، در راه خدا از رسول خدا بياموزيم .

شايد بگوئيد درخشان چطور چنين چيزی بما ياد می دهد ؟
می گويم وقتی او در ظلم و تاريکی خودش اينقدر پر رو و سنگ پای - بقول کيهان - تکزاس است که همين که من به يک موضوع در صفحه اش می پردازم با کمال افتـخار دقيقا همان را مجددا تکرار می کند انگار که برای آقا دانکی هه (!) سرود يار دبستانی (!) خوانده باشی  ، دنبال دليلش که گشتم ، همين را پيدا کردم .

 

درخشان ماموريت دارد در


راهی

که به آن می رود


استقامت بورزد


ولو اگر به ترکسـتان باشـد!

 

حالا ،‌ چرا ما محکم نباشيم ؟
اين يک راه را خوب يادمان داد و قبول دارم ، که اين يک مورد را از اول اينقدر محکم نگرفته بودم .

فستقم کما امرت

درس دوم :: جدی می گويم ! داشتم صفحه اش را می خواندم باور نمی کنيد چه چيزی ديدم ! فقط خودتان ببينيد ! اين حسين درخشان ديگر زده به سيم آخر !

بجز تلویزیون صدای آمریکا، مدتی که در آمریکا بودم در یک برنامه‌ی شبکه‌ی آپادانا هم میهمان بودم که قرار است فردا دوشنبه ساعت ۱۱شب (تصحیح شد) به وقت شرق آمریکا (می‌شود سه‌شنبه حدود ۷ و نیم صبح به وقت تهران) دوباره پخش شود. اگر دوست داشتید ببیندش و نظرتان را راجع به آن همینجا بنویسید.

البته با توجه به درس اول هم ، می توانيد به اين موضوع فکر هم بکنيد ! . حالش خوب نيست نه ؟ سيم آخر است جدا ! می خواهد قطعا بگويد که قطعا عضو جريان رسانه ای استکبار جهانی شده !

بنده خدا ! خون اين همه آدم که روی دست اسرائـيل و آمريکا است شامل حال تو هم خواهد شد ها ! تهديد است ؟ يک کودک دبستانی هم اينگونه فکر نخواهد کرد ! نخير ، عين واقعيت است ! تهديد نيست. چون از همين الان همينطور است . فمن ارتضی به ظلم فتشارک فيه. حديث معصومين عليهم السلام است. ادعا اسلام که داری ؟ نه ؟!

درس سوم (!) :: می گويند يک روزی يک عرب مشروطه خواه ضد انقلاف توی اتوبوس گرمش می شود . يکهو داد می زند  اين چه جمهوری ايه ؟ اين چه اسلاميه ؟! يک بنده خدايی ازش می پرسه : شيخ ! شاهنشاهی ، گرم نمیشد؟ 

اينجا تهران ، صدای پاسداران ! آنجا تورنتـو ، صدای هودر ! نگـاه کنيد بدتر از آن شيخ عرب مفلوک، چه نوشته ! فقط اگر توانستيد ، پرتقال فروش يابی ، فراموش نشود !...

به تهران آبادگران خوش آمدید

حالا که شهردار تهران در واقع گماشته‌ی خامنه‌ای است، مسوولیت آلودگی هوا هم با رهبر است. ولی آیا خامنه‌ای تا حالا یک بار هم درباره‌ی آلدگی هوای تهران حرف زده است؟

( آخ ! هيس ! نپرسيد مگر مسئوليت آلودگی هوا با شهرداری است ها ؟! ضمن اينکه هرگز اين را نژرسيد که پس در دوره حضرات قبلی ، به اين دليل واضح (!) ، و صد البته (!) ، مبرهن (!) ، که توسط جناب درخشان مورد اشاره قرار گرفت ، مسئوليت آلودگی هوای تهران در حداقل ۱۵ سال گذشته بر عهده شخص شخيص حضرات سکولار تهرانی برادران آقای درخشانُ آقايان  کرباسچی ، الويری ،‌ملک مدنی و مابقی هودريون بايد باشد . نه غلام؟! )

چه ته درخشان ؟ قرصات رو شستی ؟ اول بشور بعد بخور ! ايشالا خوب می شی ! البته می ترسم آخر فيلم بميری !

/ 0 نظر / 9 بازدید