/ 20 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گامبو

کاريکاتور خاتمی رو کشيدن به تو چه.! اصلا تو يکی ديگه حرف از خاتمی نزن.احمدی نژادم که خودش همينجوری کاريکاتوره . ياد استاد تمساح بخير!!! هاهاها

پاسداران

بسم الله . جناب بودن ! 1- کسی که حسین را خشونت طلب می داندو کشته شدن او را نیز نتیجه خشونت طلبی رسول الله با آنها یکی است. 2- نمی دانستی بدان که لباس روحانیت برگرفته از لباس پیامبر اسلام است. ضمن اینکه منظورت از روحانیون حاکم خاتمی هم هست دیگه ؟ 3- چه کسی کجا رهبری معظم انقلاب را با امیرامومنین علی علیه السلام مقایسه کرد ؟ عجب مغالطه ای. موضوع انطباق ولایت است. ببینم شما مقام ولایی پیامبر را با علی علیه السلام متفاوت می بیین ؟ :)) علی که نمی بیند. پیامبر هم نمی بیند. 4- منظورم این بود که این حقیقت از زبان آنها هم گفته شده . حالا هی بالا پایین بپر. 5- خطای املایی عمدی رو نشونم بده تصحیح کنم . :) 6- ماجرای کاریکاتور کشیدن از حضرت آیت الله مصباح بدلیل ماهیت توهین آمیز آن منجر به زندان شد. خدا را شکر که اعتراف می کنید منظور آیت الله مصباح بوده . اهالی آن روزنامه که می گفتند بی دلیل محاکمه شد انده ! :)) 7- زیاد هم دنبال بازی رد گم کردن نباش. لو رفت تموم شد. هر دو تا خودتی.

بودن

سلام جناب پاسداران! 2- میدونستم.خاتمی و هر آخوند درباری دیگه (نه روحانی) 3- نمونه اش عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی بود که به خامنه ای عنوان علی زمان!!! داده بود. 4- چون به مذاق تو خوش اومده بود حقیقت بود؟ اما هو کردنش توسط حضار حقیقت نبود؟5 - نمونه اش پاسخت به من در همین پسته.چند کامنت پایینتر که منظور رو «منضور» نوشتی.البته منظورم بیشتر هول و عجله ات واسه جواب دادنه که به این جور اشتباهها منجر میشه. 7- اگه اینجوری دلت خوش میشه،باشه تو همین خیال بمون.

پاسداران

بسم الله . جناب بودن . از ژاسخ به بند یک یا طفره رفتی یا رسما قبول می کنی که پاسخی هرجند محتوا و همجنس مابقی پاسخهایت هم در چنته نداری. این خیلی مهم است. جوهر اصلی حرف من همان بند یکم است. 2- جوابم فرقی نکرد. دوباره بخوان . بازهم ما ولایت او را ولایت علی و او را علی زمان می دانیم و عقیدتی سیاسی ناجا که هیچ ، انسان مسلمان ولایتمدار در تمام دنیا اینگونه است. بسوز و بمیر. 3- در بار هم ، آنچیزی است که شما می پسندید نه ما. والا بالاترین مقام این کشور جلساتش حتی با مردم در یک حسینیه بسیار ساده تر از بقیه حسینیه های رایج در کشور برگزار می شود . اگر شما در دربار زندگی می کتی بما چه. 4- این یعنی غلط عمدی ؟‌:)) دیگه چی ؟‌:) 5- نه ، برای اینکه ژاسخ به شماها اونهم در ساحت وبلاگ برام خیلی چیز مهمی نیست که خیلی دقت بخوا.د تازه مگه حالا تو کی هستی ؟ همین که جواب رو بهت بدم بسه . 6- از کی تابحال بفکر خوش کردن دل من هم هستی‌؟ وقتی جواب نداری رک باش. بگو ندارم .

پاسداران

آخ جناب بودن یادم رفت بپرسم . کدم هو کردن. اگر اینطور که شما می فرمایی کل جمعیت احمدی نزاد رو هو کردن چرا حتی حتی رئیس بی تربیت و نزاکت خود دانشگاه هم بعد از سخنرانی گفت کاش دعوتش نمی کردم ؟ برایند چرا هماهنگ نیست؟‌چی میگی ؟

پاسداران

بسم الله . 1- . همانطور که من در مورد اصول و جریانسازیهای عناصر اصلی اصولگرایی خودم را پاسخگو می بینم و تایید یا ردخواهم کرد و نخواهم گفت که بمن چه و نمی توانم هم که بگویم ، شما هم در مقابل هملکرد و جریانسازیهای عمومی اپوزیسیون مسئولی . از هخا بگیر تا ابراهیم یزدی مهمترینتون. 2- جواب من فرقی نکرد. همان است. اما حرفهای الان تو کارت رو خرابتر کرد. معلوم شد علی اگر در زمان حاضر بود خدمتش می رسیدی و همچنین یارانش و امتداد همان راه را اگر در امروز ببینی زیر خاک می کنی. علی خوب از نظر شما علی مرده است و امتداد راه او ممکن نیست. سید علی همان کسی است که در سخنرانیش تاکید کرد وقتی نام مرا کنار نام این مرد آسمان و زمین می آورند مو بر بدنم راست می شود و از این مقایسه رنجد. کسی هم اگر او را یا هر کس دیگر را با علی مقایسه کند - حتی یاران علی را - به خطا و خبط خود باید اعتراف کند. تو هم عمدا به مفالطه تکراری و رگباری و پشت سر هم دست می زنی و می دانی اصلا معنای کلام ما قیاس فرد نیست. انطباق جایگاه است. این امر خود معصوم است. شما ها برای معصوم (ع) هم دارید تعیین تکلیف می کنید. شماها امتداد ولایت انبیا’‌را هم بر نمی تابید. وا

پاسداران

وای بحال علی . والا هرگاه که با هر فسادی مبارزه می شد فریاد بر نمی آورید که ای وای آزادی رفت. شماها به یاران معاویه بیشتر شبیهید که برخی با خدعه و نیرنگ یاور او بودند وبرخی با حماقت خویش که فرق جمل از ناقه نمی شناختند. 3- نشد حتی یک بار ، که جایی دین تبلیغ شود و شما نام آن را ریاکاری ننامید. شماها آنهنگام اسوده می شوید که همه قرآنها سوزانده شود تمامی مساجد در هم کوفته شود عملا همه کشته و منابر خاموش شود و دیگر اسلامی نباشد که حالا تبلیغ شود یا نه . والا باید با سند و مدرک به ژای اثبات سو’ استفده می آمدید. نه این برچسب زنی همیشگی تکراری و فله ای.

پاسداران

4- این خیلیا کیه ؟ تو و خاله و دایی و عمو ! ؟ البته ماهیت ایشون برای عموم مردم ما روشن است. بد نیست مجددا یک جوری سعی در توجیه ابراز احساسات واقعی مردم در کشور هرجا که او پا بگذارد بکنی . خیلی بی شرمی میخواهد تلاش برای انکار چیزی به این واضحی. ریا یک روز. دو روز . تمام عمر که دیگر ریا نیست. میشود سیره .نمی شود شماها هم لا اقل یک کم فقط یک کم لا اقل ریا کنید‌؟

پاسداران

5- من جیره خور نظامم ؟ به ! شک نکن ! من استشهادی راه انقلابم ! به ! شک نکن ! [گل] افتخاری از این بالا تر ؟ حالا بگو ببینم ، تو جیره خور کی هستی ؟ مغز تو و دلت در خدمت کیست ؟ من که گفتم تو هم بگو.

پاسداران

جواب اون یکی کامنت رو هم دادم تو اون یکی پست. برو بخون. :)