خدا نورش را زياد می کند

بسم الله .

يريدون ليطفئوا نور الله بافوائهم ، و الله متهم نوره

رهبر معظم انقلاب در حكم تنفيذ احمدي‌نژاد:

رئيس جمهور جديد ايران شخصيتي انقلابي، دانشمند و مديري شايسته و كارآزموده است

 

خبرگزاري فارس: حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در حكم تنفيذ احمدي‌نژاد تاكيد كردند: ملت ما با اكثريتي قاطع شخصيتي انقلابي و دانشمند و مديري شايسته و كارآزموده و داراي سوابق مجاهدت صادقانه در صحنه هاي گوناگون را به رياست جمهوري برگزيده است<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

به گزارش خبرگزاري فارس متن كامل اين حكم كه امروز از توسط سيدمحمد خاتمي رئيس‌جمهور سابق ايران در حسينيه امام خميني(ره) قرائت شد، بدين شرح است:


بسم الله الرحمن الرحيم

خداي حكيم غدير را سپاس مي‌گويم كه با توفيق و هدايت خود ملت ايران را در آزمون شكوهمندي ديگر كامياب و مفتخر ساخت و نهمين انتخابات رياست جمهوري مايه عزت و افتخار ايران اسلامي گشت.

 

حماسه بزرگ ملت ما در انتخابات نهم پديده اي شگفت‌انگيز بود. حضور حداكثري مردم در عرصه انتخاب و نزديك به شصت ميليون راي را در دو مرحله به ميدان اين مسابقه پربركت آوردن، جهاد بزرگ اين ملت بود با مستكبران مداخله جو كه در محاسبه شيطاني خود مردم را بي‌تفاوت، جمهوري اسلامي را بي‌پشتوانه و انقلاب و امام (ره) را به غربت افتاده مي‌پنداشتند. ملت ايران اين خواب و خيال را باطل كرد.

 

انتخابات نهم سيلي ملت ايران بر گونه دشمناني بود كه مردم سالاري برخواسته از ايمان اسلامي را برهم زننده جادوي تبليغاتشان بر ضد اسلام مي‌دانند و درخشش اين ستاره را بر پيشاني نظام اسلامي بر نمي‌تابند.

 

ايران اسلامي، عزم و تصميم خود، نشاط و سرزندگي خود و حضور پر معنا و مبارك خود را يك بار ديگر به رخ مستكبران كشيد و شيطان بزرگ را يك بار ديگر ناكام ساخت. انتخابات نهم جلوه‌اي از اعتصام ملت ايران به حبل الله بود.

 

مردمسالاري اسلامي به بركت انقلاب و امام كبير ما، به ما آموخته است كه حضور مردمي در عرصه گزينش مديران كشور، عامل حراست از اقتدار ملي و حصاري مستحكم در برابر استيلا طلبي بيگانگان و دستاويزي مطمئن براي جلوگيري از لغزش و انحراف مديران است.

 

ملت ايران درس مردم سالاري را از اسلام فرا گرفته است و از بن دندان مومن و متعهد به آن است. موانع اين راه را با مجاهدت خويش هموار كرده و سند آن را با خون عزيزترين جوانانش به امضا رسانده است.

 

اكنون به بركت الطاف كريمانه حضرت حق، دعاي مستجاب حضرت ولي الله الاعظم روحي فدا و همت مردم عزيز، دور تازه‌اي از مديريت را در كشور ما رقم زده و ميدان را براي تلاشي نو و مديراني تازه نفس گشوده است.

 

ملت ما با اكثريتي قاطع، شخصيتي انقلابي و دانشمند و مديري شايسته و كارآزموده و داراي سوابق مجاهدت صادقانه در صحنه هاي گوناگون را به رياست جمهوري برگزيده است.

 

سخن صريح و قاطع و صادقانه ايشان در تعهد به خدمتگذاري و رفع محروميت و مبارزه با فساد و لحن افتخار آميز ايشان در پايبندي به اسلام و آرمان‌هاي انقلاب كه با منش مردمي و ساده زيستي همراه بود، دل‌ها و آراي مردم را متوجه ايشان كرد و مسووليت مهم رياست جمهوري را بر دوش ايشان نهاد.

 

اينجانب ضمن تبريك به ملت شريف و آزاده، راي آنان را تنفيذ و جناب آقاي دكتر محمود احمدي‌نژاد را به رياست جمهوري اسلامي ايران منصوب مي‌كنم.
بديهي است كه راي ملت و تنفيذ اينجانب تا هنگامي است كه ايشان به تعهد خود و صراط مستقيمي كه تاكنون در آن حركت كرده‌اند يعني راه اسلام و آرمان‌هاي نظام اسلامي و دفاع از حقوق ملت و ايستادگي در برابر مستكبران و زورگويان پايبند باشند كه به توفيق الهي همواره چنين خواهد بود. انشاالله

 

رييس جمهور محترم را به توكل به خداوند قادر و اغتنام فرصت زودگذر و اخلاص در عمل و به كارگيري همه توان خود و بهره گيري از ظرفيت عظيم انساني كشور در راه دستيابي به هدف هاي والايي كه اعلام كرده اند توصيه مي‌كنم و كمك و هدايت الهي را براي ايشان و همه مسوولان كشور مسئلت مي نمايم. 

 

والسلام  علكيم و رحمت الله

سيد علي خامنه‌اي

12 مرداد ماه يك هزار و سي صد و هشتاد و چهار

/ 4 نظر / 6 بازدید
vojdan

د دی دی دی ددی دی !!!

پاسداران

بسم الله. کور بودی تو خيابانها را نديدی ديگه چی بهت بگيم ؟ خبرنگار خارجی ديد تو نديدی ديگه چی بهت بگيم ؟ نکته تو و فاميلت سرجمع می شيد حدود ۶۹ ميليون و خورده ای باقی شون هم همينهايی هستن که تو می گی ! پر رررررررررررررو !

پاسداران

بسم الله . سواء عليهم ا انذرتهم ام لم تنذر هم لا يومنون. ::برایشان یکی است . چه انذارشان بدهی و چه ندهی ايمان نمی آورند . قرآن کريم . :::

هومن

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام به امام و شهدای نهضت جهانی اسلام و خلف صالح و نائب برحقش امام خامنه ای1- سخن صريح و قاطع و صادقانه ايشان در تعهد به خدمتگذاري و رفع محروميت و مبارزه با فساد و 2-لحن افتخار آميز ايشان در پايبندي به اسلام و آرمان‌هاي انقلاب كه با3- منش مردمي و ساده زيستي همراه بود، دل‌ها و آراي مردم را متوجه ايشان كرد و مسووليت مهم رياست جمهوري را بر دوش ايشان نهاد. به برکت صلواتی برمحمد و آل محمد(ص)