ببينيد کار به کجا کشيـــــده !

بسم الله .

صد تا علامت خنده ! ببينيد ديگر کار به کجا کشيده ! ديگر حسين درخشان هم تکليف مشارکتی ها را در انتخابات روشن کرد . نمی دانم ديگر چه چيزی برای اين جريان مشارکت باقی مانده .

حسين درخشان : بخش نظرسنجی جهاد دانشگاهی (ایسپا) خبرهای بسیار بدی برای مشارکتی‌ها دارد: معین تقریبا نصف لاریجانی و تقریبا یک ششم رفسنجانی رای می‌آورد. (اگر اعداد را اشتباه می‌بینید، اشکال IE است. با FireFox ببینید درست است.) ( اعداد حسين درخشان را درست کردم تا درست بخوانيد )

۱) رفسنجانی: ۲۹.۹ درصد
۲) ولایتی: ۱۴ درصد
۳) لاریجانی:۱۰.۲درصد
۴) کروبی: ۸.۹ درصد
۵) احمدی نژاد: ۸.۴ دردصد
۶) توکلی: ۶.۷ درصد
۷) معین: ۴.۶ درصد

حسين درخشان : با این ترتیب فکر کنم مشارکتی‌ها و اصولا چپ‌ها باید خیلی راحت بروند بوق بزنند. حتی احمدی‌نژاد هم نصف آنها رای دارد. چطور می‌خواهند این اختلاف را جبران کنند؟ آیا نمی‌خواهند قبول کنند که یک جورهایی چوب دوسرگهی شده‌اند و دیگر نه رای ناراضیان را دارند، نه رای حزب‌الهی‌هارا و نه رای زن‌ها و جوان‌ها را. انیجاست که من رسما ناامیدی‌ام را از جریان چپ اعلام می‌کنم ...

من دوزار به نظرسنجيهايی که مشارکتی‌ها منتشر می کنند اعتماد ندارم . اصلا اينها نظرسنجي، بلد نيستند انجام بدهند! نه اينکه نخواهند نظرسنجی کنند ها، اصولا دستشان کج است. ناخودآگاه ! می رود تو اعداد و ارقام و دستکاری می کند ! البته اگر از اولش هم نظری در کاربوده باشد. حتی اگر در اين نظرسنجی بگويند ابوذر مدير وبلاگ پاسداران رئيس جمهور آينده است !!

اما اگر کسی توانست بگويد آن زيرکي بسيار مشارکتی وار در اين نظرسازی !! کجاست ؟

البته از اين يکی هم ، يک نتيجهء پنهان می شود گرفت و آن هم اينکه بی رو در وايستی دو تا موضوع تابلو است . يکی موضوع وضعيت کانديداهای اصولگرا و خصوصا شورای هماهنگی نيروهای انقلاب در بين کل کانديداها و دوم ذهنيت مشارکتی ها در مورد وضعيت انتخابات و از جمله آگاهی همين حضرات از وضيت خودشان و کانديداهای شورای هماهنگی نيروهای انقلاب ، و همچنين ذهنيت آنها در اين مورد که اگر هاشمی را به وسط بکشانند ، می توانند جريان اصولگرايی را کنترل کنند! و اگر نه ، بر مافات ، صلوات . :)

برای همين هم ، در طراحی آمار مورد ادعای اين نظرسازی ، دقت بسيار زيادی شده تا اولا نتايج و وضعيت چينش کانديداها کاملا منطقی باشد و دوما تنها چند مورد بسيار خاص و ويژه نامردی در آن انجام شود. يکی قراردادن آقای هاشمی بالای ليست ( چقدر کفرم می گيرد از دست اينها . يک روز انتخابات مجلس رادستکاری می کنند آرای آقای هاشمی را می آورند رديف سی ام و چهلم ، امروز می گويند نفر اول انتخابات رياست جمهوريست ! ماکياوليزم چه می کند ! تناقش های ذاتی خفه شان کرده ! ) و دومی ، بردن نام احمدی نژاد پايين تر از کروبی و بردن نام معين بالاتر از محسن رضايی !!! خيلی پررويی می خواهد . آدم رسانه شناس می فهمد . بوی گند اين نظرسازی دماغم را می آزارد.

محکم ، اول ، دنبال ايجاد فشارکند که مردم باور کنند هاشمی می آيد . دوم دنبال اين هستند که مردم باور کنند که خودشان به هاشمی رای خواهند داد !!! - اين ديگر از آن شعبده بازيهای اينها است- سوم دنبال کشاندن هاشمی به صحنه اند با شدت هرچه تمامتر !

اما ازهرچه بگذريم ، نمی شود اين جمله را دوباره نخواند ! اينجاست که بايد اين جمله را با کاهگل نوشت زد درب خانه مشارکت !

...دیگر نه رای ناراضیان را دارند، نه رای حزب‌الهی‌هارا و نه رای زن‌ها و جوان‌ها را...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
عجب انتخاباتی بشود !
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

آمريکا تهديد درست و حسابی نکرده ، وضعيت انتخابات اينجوريه! خدايی اگر يک گوله کوچولو مامانی لب مرز شليک کنه مردم می دانند و رفقايش در تهران ! :))

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hassan

(همون نفر قبلی)‌ --> برای همينه که لينک داده به تو، مياد اينجا می‌بينه همش حرف خودشه، نیاز خودبزرگ بينی‌اش ارضا ميشه. بقيه هم بياين ببينين اين حزب اللهی ها هم همه فکر و ذکرشون حسين درخشانه!!

Ali

after these many years, even the words you guys use have not changed a bit, let alone your logic. you really have a small world

mohammad

سلام. زدی به هدف. من حتی فکر می کنم آقای هاشمی هم تمام اين بازيها رو برای منهزم کردن اصلاح طلبان انجام ميده! ..... اينقدر اميدوارشون می کنه تا دم انتخابات يدفه می کشه کنار !

...

اين ضد انقلابيون هم در نوع خود اسب هايی هستند ها!!؟ برای اعلام انزجار از جمهوری اسلامی بعد از بازی ايران و بحرين فراخوان تظاهرات داده اند! که احتمالا پس از پيروزی ايران و به خيابان ريختن مردم بگويند که اينها به خاطر ما به خيابان ريخته اند! آنوقت می گويند راهپيمايی ۲۲ بهمن عوامفريبانه و فرمايشيست.

علــــــی انصــــــــاری

سلام دلاور // ايام لله ۲۲ بهمن بر شما مبارک باد /باشد که اين پرچم به دست صاحب حقيقيش برد .... انشا الله //// عزيز اول اينکه آپديت کردم و بيا مطلب رو بخون دوم اينکه يه اتفاقی افتاده باید حتما خبر دار بشی .... مهمه ..... باهام تماس بگير فوری ...../// منتظريم کی شب خمله فرا می رسد ....

علــــــی انصــــــــاری

در جواب حسن : آقاجون حرف حساب جواب نداره ...!!! کاری هم که حسن درخشان کرده ( لينک به اين صفحه و تعدادی ديگر از وبلاگ های ارزشی ) از روی سياست و مظلوم نماييه !!! البته یه نکته باقی مونده هستش اونم اینه که حسین درخشان می خواد با این کارش بگه که من هم اهل دموکراسی هستم !!! و با منتقدین خودم هم رابطه دوستانه دارم !!! در اینجا سوالی یش می آید که حسین درخشان با این کارش می خواهد بگوید که من اهل دموکراسی هستم ؟؟ ولی در جواب باید گفت سانسور نقطه مقابل دموکراسی هستش ؛ من با اطمینان می گم که درخشان یک سانسور چی هست زیرا طبق روال همه وبلاگها و سایتهاهنگامی که یک خواننده نظری برای اون مطلب میذاره ؛ نظرش سریعا قابل دید هست ولی این در مورد صفحه سردبیر خودم صدق نمیکنه اون (درخشان) از هر مطلبی که خوشش بیاد اجازهمیده که در معرض دید عموم قرار بگیره ..... امتحانش هم کاملا مجانیه !!!!!!

ali

ميدونی عزيز... به لطف خدا مردم راه خودشون رو ميشناسند... هم انتخابی که در دوم خرداد ... انتخابات مجلس و انتخابات شورای شهر کردند درست بود و هم انتخابی که الان دارند ميکنند... انتخاباتی که جناحی که شما دوستش داريد توش رأی نياورد باعث اصلاحش شد... شکست مقدمه پيروزی است به شرطی که آدم ازش درس بگیره ... جناح ديگه (اصلاح طلب ، دوم خرداد ، يا... ) دچار جو گرفتگی شد... به جای اينکه با متانت در جهت مثبت حرکت کنه ، به سمت سياسی کاری و... رفت که به کار مردم نميومد... و حالا هم دارن نتيجه اش رو ميبينند... همه ميتونستند نتيجه اش رو زود تر ببينند اگر شورای نگهبان اون رد صلاحيتهای گسترده سياسی رو انجام نميداد... ولی مراقب باش که تهمت نادانسته به کسی نزنی ...جمله آخرت رو ميگم ...

پاسداران

بسم الله . علی آقاجان انصاری .سلام عليکم . چشم حتما . البته آنلاين سراغت آمدم چيزی نديدم . با گروه - شیری - يک تماسکی بگير يه خط ارتباطی ای چيزی بده . وبلاگت را باز کردم . عالی ، بسيار قوی ، با متن روان وزيبا ،با استدلال عالی. درجه يک بود . يا علی.

fd

آقا ايول به اين ملت!!عجب تظاهراتی بود ديروز.همه آمدند.

khatereh

عشق زينب بيماري نيست جز فوق جنون.........هركه گويد يا حسين بر او سرايت ميكند..........اي كه بيماري چرا نزد طبيبان ميروي.......خرده نان سفره زينب كفايت ميكند.........كربلا باشد سفارت خانه حق بر زمين......اين سفارتخانه را زينب صدارت ميكند.........بيرق خون خواه شاه كربلا اين مطلب است......اهل عالم گوش باشيد اين سپاه زينب است....وبلگت عالی ست ...يا زهرا