هولوکاست :‌۲- عقده های کور مانع حقيقت بينی

***بخاطر مشکلات پرشين بلاگ مجبورم اين پست رادر سه پست تقسيم کنم . ***

 

بسم الله . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

بخاطر عقده کور ، حقیقت را قربـانی نکنید.

روی سخنم با آنها است که مثلا در حوزه داخل کشور به فعالیت سیاسی مشغولند اما مکررا منافع آنها حتی با منافع جنایت پیشه ترین سیستم سیاسی یعنی اسرائیل گره می خورد. با آنها که از ریخت احمدی نژاد خوششان نمی آید. آنها که هر کذبی را می گویند و از هر کذابی حمایت می کنند فقط و فقط اگر به دولت دکتر احمدی نژاد حمله کند. آنها که ... ول کن /. حقیقت را قربانی عقده های خود نکنید. پرده های کوری را بدرید. ببینید. کوردلی را کنار بگذارید  کمی به خود آیید. خدا می پذیرد بازگشت همه را.

 

 

1-   هولوکاست از نزدیک - اتاقهای گاز بخش اول :

Professor Robert Faurissonروبـر فـریسـون، مـورخ فـرانسـوی، سخنان رئیس جـمهـوری ایـران را دربـاره ادعـای كشتار جمعی‎‎ یهودیان در جنگ جهانـی دوم ستود و آن را حــادثــهای شـگــرف و مهـم در تاریخ دانست.  این استاد سابق دانـشگـاه‎‎ فـرانـسـه همچنین‎‎ به تشریح دلایـل غیـر واقعـی بـودن كشتار یهودیان پرداخته است.

 

به گزارش واحد مركزی خبر، فوریسون‎‎ با رد كشتـار یهـودیـان بـه دسـت آلمانی‎‎‎ها طی جنگ جهانـی دوم افــزود: بـرای اولین‎‎ بار پس از پایان جنگ جهـانـی دوم و گذشـت 60سـال از آن یـك دولتـمـرد سیاسـی كـه‎‎ از اهـمیـت ویـژه‌ای در جـهـان سیاست‎‎ برخــوردار اسـت‌، مسـئلـه كشـتـار یهودیان‎‎ را زیـر سـوال برده تا كنون هیچ یك از روسـای‎‎‎ جمـهـوری آمریكا و كشورهـای غربـی‎‎ حتـی واتیـكـان و كاتـولیـك هـا از چنین‎‎‎ شهامتی برای بیان ایـن مطلب برخوردار نبودهاند.

 

/ 2 نظر / 8 بازدید
حاج کاظم

مهنس من یواش یواش دارم به تو هم شک می کنم. من همیشه از دکترمون دفاع می کنم ولی تو کامنتهای منو پاک می کنی! ما شنیده بودیم منافقین از کفار بدترند. البته انشاالله که من اشتباه می کنم. رییس جمهور مردمی و خاکی ایران محبوب همه قلوب است. او با پادشاه عربستان شانه به شانه راه رفته و حجرالاسود برد یمانی را بوسیده است. او همینطور با هولوکاست به شدت مخالفت کرده است. این ضرت انقلاف بی ناموس هی از هولوکاست دم می زند. پشت همه آنها را به خاک می مالیم. ما مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهیم نواخت. "ما میتوانیم" زنده باد دکتر احمدی نژاد و درود خداوند(ره)بر او. مهنس به والده و همشیره سلام فراوون برسون.

پاسداران

بسم الله . با اسم جعلی ، با تلاش بر توهیه به حوزه خانوادگی من ،‌ با کثافتکاری های شت هم ، با شخصی نمایش دادن موضع احمدی نژاد ! عجب س تو می خواهی خودت را حزب اللهی جا بزنی ؟! ببین درست شنیده ای که ما شنیده بودیم منافقین از کفار بدترند . بله بدترید !