سی ان ان از نا امیدی کپک ها دلخور است

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در گزارشی از موج سرخوردگی و ریزش در جریان فتنه که این شبکه از آن به‌عنوان جریان مخالفان در ایران نام می‌برد، یاد کرد و افزود: این گروه مخالفان به‌ویژه پس از مراسم 22 بهمن کاملاً‌ دلسرد شده‌اند.

سی‌ان‌ان تأکید کرد: با ضعیف شدن جنبش مخالفان در ایران بسیاری از هوادران این جنبش مایوس و سرخورده شده اند.

این شبکه با اشاره به کم‌تحرکی آشکار سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که در جریان حوادث پس از انتخابات، نقش عمده‌ای در تحریک به آشوب‌ها ایفا کردند، گفت: پایگاه های اطلاع رسانی و وبلاگ های حامی مخالفان در ایران به صورت فزاینده ای نقش رهبران مدافع اصلاحات را مورد انتقاد قرار می دهند.

سی‌ان‌ان که خود در جریان این حوادث، با انتشار تصاویر آشوب‌ها نقش مهمی در ناآرامی‌های ایران ایفا کرده و به‌نظر می‌رسد اکنون از توقف این روند و ریزش شدید در جریان فتنه ناراضی است، ادعا کرد: وبلاگ‌های مخالفان در ایران همچنین به احتمال و توانایی بعهده گرفتن نقش رهبری در جنبش مخالفان از سوی نوه بزرگ آیت‌الله خمینی رهبر فقید ایران اشاره می کنند.

این شبکه تلویزیونی در ادامه ادعای خود افزود: سید حسن خمینی به عنوان هوادار مخالفان شناخته می شود.

سی‌ان‌ان با اذعان به شکست بزرگ فتنه‌گران در مراسم سالگرد 22 بهمن اضافه کرد: در ایران گروه مخالف پس از مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کاملاً‌ دلسرد شده است.

اعتراف به موج ناامیدی و ریزش در حالی از سوی رسانه‎های غربی قابل چشم‌پوشی نیست که این رسانه‌ها طی ماه‌های گذشته تمام توان خود را برای القای ناآرامی‌های گسترده در ایران به‌کار بسته و کوچک‌ترین حوادث را نیز با ترفندهای تبلیغاتی برجسته‌سازی می‌کردند.

/ 5 نظر / 12 بازدید
نویسه

از شما دعوت می کنیم به نویسه بیایید ، شبکه اجتماعی حامیان جریان 3 تیر : nevise.com

تریبون آزاد

سلام علیکم پایگاه خبری – تحلیلی تریبون آزاد (tanews.ir) در راستای بسط اندیشه های عدالت خواهانه، در نظر دارد تا تریبونی آزاد با رویکرد گفتگویی منطقی و اصولی میان اندیشه های مختلف ایجاد نماید. لذا از شما دوست گرامی دعوت به عمل می آید تا با ارسال مقاله، خبر، گزارش، عکس در موضوعات مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی، ورزشی و ... در سطح محله، دانشگاه، شهر، استان و ... به ایمیل این پایگاه (info@tanews.ir) ما را در این امر یاری رسانید. لازم به توضیح است آثار ارسالی با نام خود شما و در صورت تمایل با نمایش عکس خود شما، در پایگاه منعکس خواهد شد. با آرزوی توفیقات روزافزون

س

میخواستم بگم صانعی در شماره جدید نشریه نسیم بیداری با درج مقاله ای فداییان اسلام و موتلفه را تروریست خطاب نموده است این مطلب در اوین صفحه ذیل عکس وی میابشد تو را به خودا اطلاع رسانی و محکوم کنید

نت ایران

همایش 22 خرداد تا 22 بهمن، 8 ماه نبرد سایبری تاریخ 11 اسفند ماه 88 تهران شهرک قدس ، خیابان ایران زمین ، جنب خیابان گلستان بازارچه قدیم جنب تالار سبز سالن همایش های آسمان توضیحات: در راستای پاسداشت هشت ماه نبرد سایبری و اتحاد و همگرایی در بین نیرو های مردمی مدافع انقلاب اسلامی در فضای سایبر این گروه تصمیم به برگزاری همایشی دارند ((((یادتون نره؟؟حتمابیاید))))

احسان

از شما دعوت می کنم جمعش کنید.