هکر کلاه صورتی از درون دانشگاه علوم پزشکی !‌

من اینجا امروز  آمده ام تا در محضر اصحاب مطبوعات و رسانه های ارتباطات جمعی ، یک آدم دیوانه ای را تشویق کنم ! :)) بنده خدایی ، که توی کافی نت دانشگاه علوم پزشکی نشسته و برای من با کمک پروتکل SMTP ، با MASK  کردن نام ایمیل من در جی میل ، در میل من در یاهو ، تروجان می ریزد ! <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

خدا قوت اخوی ! ( یا حاج خانوم ! ) :))

 

اما حواست باشه که سرورهای دریافت کننده ایمیل ها ، تو header ایمیل ها چیزهای زیادی می نویسد که تو را نگران می کند ! از جمله این که آی پی سیستمت : 194.225.61.8  و name  سیستمت هم HELO rahbari-14e9fad باشه و از شانس بدت درست موقع ارسال ایمیلت ، من هم آنلاين باشم وساعت وتاریخ را یادداشت کنم و برای ادمین آی اس پی دانشگاه بفرستم .

 

ولی واقعا پشت کارت خوبه . ادامه بده. تو میتونی ! حدود 20 تروجان در روز ! راستی فکر نکردی مردم به ایمیل های خالی ، که 170 کیلوبایت حجمشان باشه اعتماد نمی کنند وای بحال من ؟ و آنوقت ، تو فکر کردی من ایمیل های دارای سابجکت مستهجن را باز می کنم ؟

 

دیگه جدا خدا قوت ! :)) !

 

ضمنا !

مطلب عضو بریده منافقین توسط برادر خوبم ، حاج حامد طالبی بسفارش مهر نیوز  تهیه شده بود . انگار منافقین به این مطلب واکنش نشان داده اند. می توانید واکنش را هم بخوانید : خیلی جالب شد ! :))

 

مهر نیوز :

پس از افشای آخرین وضعیت گروهک تروریستی منافقین صورت گرفت؛

 

واکنش مذبوحانه منافقین به گزارشات "مهر" از روند فروپاشی سازمانی

 

گروهک منافقین با انتشار اطلاعیه ای به گزارشات و مصاحبه های "مهر" با اعضای جدا شده این گروهک تروریستی، واکنشی سراسر پرخاشگرانه و تهدید کننده بروز داد. به گزارش خبرنگار سیاسی "مهر"، پس از انتشار مصاحبه افشاگرانه با "مرضیه قرصی" جدیدترین عضو جداشده از گروهک منافقین که به همراه "روناک" و "مرضیه" دو عضو با سابقه دیگر، نه تنها تابوی دشواری جداشدن از این گروهک را شکستند، بلکه ضربات مهلکی نیز بر پیکره نیمه جان منافقین وارد آوردند، یکی از پایگاههای اطلاع رسانی این گروهک به شدت نسبت به این مصاحبه واکنش نشان داد و سعی کرد تا به معدود اعضای خود آرامش بخشد.

 

بخشی از سخنان این عضو بریده از گروهک منافقین،همچون آنجایی که مرضیه "شستشوی مغزی، ترساندن وشکنجه را ازجمله ابزارهایی عنوان می کند که منافقین برای جلوگیری از جدایی روزافزون اعضایشان به کار می گیرند و اظهار می دارد : به من می گفتند اگر به ایران برگردی دیگر بچه ات را به تو باز نمی گردانند، تو را به زنجیر می کشند و به تو غذا نمی دهند" یا "زنها در آنجا دیگر مثل قبل نیستند و انگیزه ای در بین اعضاء وجود ندارد و می توانم اینگونه بگویم که حدود 80 درصد نیروها دیگر نمی خواهند در این گروهک تروریستی بمانند"، به شدت از سوی این پایگاه مورد هجمه قرار گرفته و این بخش ازاظهار نظر  نامبرده القائات خبرنگار "مهر" نامیده شده است.

 

گروهک منافقین در اطلاعیه خود سعی کرده است فرار مریم و مسعود رجوی از قرارگاه اشرف را که در سخنان عضو با سابقه این گروهک باعث "متوجه شدن اعضا به پوچ و بی هویت بودن ادعاهای سرکردگان منافقین" عنوان شده را برای کمک رسانی به دیگر اعضا وانمود کند.

 

در ادامه این پایگاه اطلاع رسانی وابسته به منافقین سعی کرده است با پرخاش و حمله به گفت و گوی "مهر" با این زن که سالهای سال در جمع منافقین حضورداشته، سخنان و مباحث مطرح شده توسط وی را با انواع برچسب ها واتهامات مخدوش جلوه دهد اما از ارائه حتی یک دلیل در این میان عاجز است.

 

اما بخش پایانی گفت و گو با مرضیه یعنی آنجایی که اعلام می شود: "خبرنگار سیاسی مهر زمانی با مرضیه به گفت وگو نشست که او پس از 10 سال، سعید طفل شیرخواره اش را که برای پیوستن به منافقین 10 سال رهایش کرده بود دوباره درآغوش گرفت و دیگرحتی لحظه ای حاضربه جداکردن او از خودش نبود، موجب شد تا این گروهک ضمن محکومیت استفاده ابزاری(!) از پسر مرضیه برای مصاحبه با وی، خواستار برخورد با این رسانه شود. و در پایان نیز گفته مرضیه قرصی مبنی بر اینکه "منافقین یک گام دیگر به فروپاشی نهایی نزدیک تر می شود" را عقده گشایی وی پس از اخراج از جمع این یاران و عزیزان(!) توصیف می کند.

 

به گزارش مهر، طی چند ماه گذشته بخش قابل توجهی از اعضای گروهک تروریستی منافقین از آنها جدا شده و این گروهک به هر ابزاری برای جلوگیری از اشاعه تفکر آزادیخواهانه اعضای خود و تصمیم گیری مستقل آنها به منظور جلوگیری از فروپاشی کامل متوسل شده است.

/ 0 نظر / 45 بازدید