نبردی بسيار افتخار آفرين در پيش است

تهدید ناوهای آمریكایی و پاسخ نیروهای ایرانی<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

در جریان رزمایش بزرگ پیامبر اعظم که فروردین ماه امسال در منطقه عمومی خلیج فارس و دریای عمان برگزار شد، آنچه بیش از تسلیحات پیشرفته آزمایش شده باعث وحشت ناظران خارجی گردید، سرعت عمل نیروهای ایرانی بود.ه گزارش خبرنگار «شریف‌نیوز» به نقل از یك فرمانده عالی‌رتبه نیروی دریایی، در جریان این رزمایش عظیم، نیروهای ایرانی در پاسخ به تهدید صورت گرفته توسط نیروهای خارجی حاضر در منطقه عمومی رزمایش، طی عملیاتی كه تنها دو ساعت به طول انجامید، پرچم جمهوری اسلامی ایران را در سواحل یكی از كشورهای حوزه خلیج‌فارس كه مقر نیروهای تهدید كننده در آنجا قرار داشت، برافراشتند و بلافاصله منطقه را ترك كردند. این عملیات نیروهای ایرانی، سردرگمی نیروهای خارجی را برانگیخت و باعث عقب‌نشینی نیروهای تهدیدكننده از منطقه رزمایش گردید.بر اساس این گزارش،‌ همچنین نیروهای ایرانی توانسته‌اند در این رزمایش، یك بیمارستان صحرایی را با تمام امكانات در عرض چهار ساعت برپاكنند كه این ركوردی بسیار خوب در این زمینه محسوب می‌شود.

/ 8 نظر / 104 بازدید
ناخداباخدا

بسم رب الشدا مگر نه اینست که سالی که نکوست از بهارش پیداست!!! پس این را به فال نیک گیرید. ومن الله التوفیق

پاسداران

بسم الله . امير جان من با شما بد شروع نکرده ام . ذهنيت منفی ای هم روی شما ندارم .می خواهم مدتی از کار وبلاگ شما بگذرد و پخته شود و بعد هم اگر خدا توفيق داد لينک بدهم . انشاء الله موفق باشی.

شهاب۳

خوب پس نميدونی! اين عکس رزمناو يو اس اس کول آمريکاست که سال ۲۰۰۰ در سواحل يمن هدف حمله قايق انتحاری قرار گرفت.

محسن

اين جزئی ترين مقابله ايران اسلامی است . الحمدلله در عمل هم می بينيم که آمريکا هيچ غلطی نمی تواند بکند.

پاسداران

بسم الله . http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ship/cole-001012-N-0000N-001.jpg

پاسداران

بسم الله . آقا محسن از اظهار نظرت ممنون. اما من جزو نويسندگان وبلاگی که :::::URL: mahmadpoor.persianblog.ir:::: تا همين حالانمی شناختم ، هستم ؟