هرزنگاران را محکوم می کنيم

بسم الله الرحمن الرحيم

 محضر مبارك رياست محترم قوه قضائيه
 حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي

سلام عليكم

جناب آقاي شاهرودي!

در زماني قرار داريم كه تمامي تلاش‌هاي دشمن در زمينه تبليغات و ضد تبليغات سياسي براي زير سئوال بردن مشروعيت نظام جمهوري اسلامي و نفي جمهوريت اين نظام، به دليل بصيرت و هوشياري ملت ايران، بي‌نتيجه مانده است.

به همين دليل دشمنان دين و ملت ايران، در داخل و خارج از كشور، به نام آزادي و تحت لواي واژه مقدس آزادي بيان و انديشه، حملات بيشماري را برعليه دين مبين اسلام و مباني عميق و توحيدي آن دين حنيف آغاز نموده اند.اين حملات كه اخيراً از شبكه هاي ماهواره اي و شبكه هاي ضد انقلاب فارسي زبان انجام مي شود، جديداً شكل تازه اي به خود گرفته و آن هم از طريق شبكه عظيم و جهاني اينترنت مي باشد .

 

دشمنان هميشگي دين و ملت ايران كه تا كنون هر راهي را براي ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي به كار برده اند و هميشه با ياري و نصرت خداوند متعال، تدبير و بصيرت مقام معظم رهبري و هوشياري مردم ايران ناكام مانده اند اينك عده اي مزدور وطن فروش و دين فروش را اجير نموده اند تا با نشر عقايد ضد مذهب در سايت‌ها و وبلاگ‌هاي ضد اسلامي و ضد انقلابي و ايجاد شبهه هاي ديني در ميان جوانان مسلمان ايران و اهانت به باور هاي ديني و ملي مردم اين آب و خاك هر چه بيشتر كينه و دشمني خود را نه تنها به دين اسلام، بلكه به مردم اين مرز و بوم اثبات كنند.

آیت الله حاج سید محمود شاهرودیاين جريان تا آن جا وقاحت را به حد اعلا رسانده است كه ضمن اهانت به ائمه معصومين ( عليهم صلوات الله )، كتاب خدا قرآن مجيد، حضرت ولي عصر ارواحنا فداه و باور هاي ديني، خون به ناحق ريخته شده هزاران تن از جوانان اين سرزمين، ايثارگران و جانبازان، رهبر معظم انقلاب و برخي مسئولين متعهد نظام جمهوري اسلامي را نيز آماج اتهامات و ادعاعاي دروغين خود نموده اند، تا باز ديگر زهر كينه ديرينه خود را به دين و مردم اين كشور بريزند.

 در اين ميان نيز عده اي مزدور جاهل مانند مجتبي سميعي نژاد هم با آنان همراه گرديده اند و در اين پروژه منفور، دين، دنيا و آخرت خود را به دنياي ديگران فروخته اند و مَثَل آيه كريمه‌ "خَسِرَ الدُنيا وَ الآخِرَة" شده اند

جناب آقاي شاهرودي! ما امضاء كنندگان اين نامه ضمن محكوم نمودن هتاكي هاي مجتبي سميعي نژاد نسبت به باورهاي عميق ديني ملت ايران، رهبري انقلاب و اركان نظام جمهوري اسلامي و ... خواستار محاكمه اين فرد و افرادي كه همانند وي به توهين افترا و نشر اكاذيب مي پردازند هستيم

جناب آقاي شاهرودي!

 با توجه به سابقه درخشان حضرت عالي با توجه به مجاهدت هاي بي دريغ حضرت عالي در دفاع از اسلام عزيز، حريم اهل بيت عليهم صلوات الله و كيان انقلاب اسلامي و همچنين دفاع از خون هزاران مسلمان كه به وسيله استكبار و ايادي آن در ايران و اقصي نقاط جهان به ناحق ريخته شده است، خواستار محاكمه مجتبي سميعي نژاد و افرادي همانند وي هستيم و از شما تقاضا داريم تا بدون تخفيف و مسامحه وي را به مجازات عادلانه هتاكي ها و اهانت هايش برسانيد

 والله عزيز ذو الإنتقام

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــhttp://antimonafegh.mihanblog.com/?ArticleId=1
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . بابا برادر طاهروپورک که از خودمونه . بگو بابام جان . چی می خوای ؟ پفک ؟ چیپيس ؟ بستی ؟ شکولات ؟ ابنبات قيچی ؟ چي می خوای بابام جان ؟ بگو بابا واست بخره . اون سری گفتم گوش نکردی که با بچه های تو کوچه جاهای بد نرو آخرش سر از خارج کشور در آوردی . رفتی قاطی بچه بدا ! اما عب نداره . فقط روپوشت وبپوش سرمانخوری کوچول موچولم ! چه گل پسری ! ماه !

پاسداران

بسم الله . همون بهتر که به آدم های فاسق و فاجر و دروغگوها و کذاب ها و فحاشها عاشق باشيد و ماهم خواستار به بند کشيدن آنها. خلايق هرچه لايق.

علي انصاري

سلام دلاور ..... انتخاب بجا و شايسته دکتر احمدی نژاد را توسط مردم فهيم ايران تبريک می گم . البته اين تاخير بنده در تبريک گفتن ناشی از فراموشی نيست بلکه علتش چيز ديگه ايست .... ابوذر جان ديگه به ميلها نامه نزن تا آدرس جديد رو بهت بدم ... بزودی يا علی

آرش

کسی نباید به خاطر اظهار نظرش زندانی یا محاکمه بشود حتی اگر نظرش به نظر تو توهین آمیز بیاد. مثلاً همین که تو میگی کسی باید به خاطر مطالبی که در وبلاگش نوشته محاکمه بشه از نظر من توهین آمیزه. توهین به بشریته. توهین به آزادی. توهین به همه ارزش های من و خیلی های دیگه. ولی به نظر من تو به خاطر این توهینت نباید محاکمه بشی چون این نظرته و داری نظرت رو بیان میکنی.

آرش

تشویش اذهان عمومی، توهین، به مخاطره انداختن امنیت ملی، این ها کلماتی هستند که همه حکومتهای فاشیستی برای بستن دهان مخالفان و منتقداشون و پایمال کردن حق آزادی بیان شهرونداشون ازش استفاده میکنند. هیچ کدام از این ها جرم نیستند. من مسئولم مطالبی رو که به نظرم درست میاد بگم و حقمه که وقتی اونهارو میگم از زندان و شکنجه نترسم. هیچ کس حق نداره چون اون حرفهارو توهین به خودش یا ارزشهاش میدونه من رو زندانی کنه. چیزی که به نظر تو یا حکومت جمهوری اسلامی توهین میاد ممکنه به نظر من کاملاً منطقی بیاد و برعکس.

آرش

وقتی ابراهیم با بتها مخالفت کرد آیا این توهین به عقاید بت پرستان نبود؟ پس تو باید با محاکمه ابراهیم توسط نمرود موافق باشی؟

آرش

کلیسای کاتولیک وقتی گالیله گفت زمین کروی است حرف او رو توهین به مقدسات قلمداد کرد و گفت یا باید حرفش رو پس بگیره یا اعدام شه. دقیقاً اتفاقی که امروز برای اکبر گنجی در حال رخ دادنه.

saeed

خاک تو سرت کنن که اون آدمای بزرگ رو با آدمای حقيری مثل گنجی مقايسه ميکنی

...

اگر گنجی بميرد بساطتان برای ابد برچيده خواهد شد. با خشونت خشونتتان را پاسخ خواهيد گرفت. عقده چندين ساله ملت ايران يکباره سر باز خواهد کرد و سيلی پديد خواهد آمد که همگی تان را به حق يا نا حق با خود خواهد برد.

پاسداران

بسم الله . اولا : زرشک ! دوما : زرشک ! سوما : زرشک ! چهارما : اگه خودتون چيزخورش نکنيد و از پشت بوم بيمارستون ميلاد نخواهيد با ::شاه کليد بريد خفه اش کنيد ! پنجما : زرشک ! آقاجون، فقط زرشک !