تماس یک شاهد عینی از تهران و شعار علیه انگلیس در بی بی سی

به گزارش خبرنگار سیاسی مشرق، عصر امروز دوشنبه در حالی که شبکه بی بی سی فارسی برای تحریک اغتشاشگران سه ساعت زودتر از ساعت معمول برنامه های خود را آغاز و با پخش شایعات مختلف سعی در بحرانی جلوه دادن تهران داشتند، تعدادی از مردم تهران طی تماس هایی با این شبکه، فضای واقعی تهران را توصیف کردند.

عصر امروز مجری بی بی سی فارسی با قطع برنامه عادی، بر صفحه این تلویزیون ظاهر شد و اعلام کرد که بی بی سی می خواهد با یک شاهد عینی در یکی از خیابان های تهران گفت وگو و رویدادهای تهران را از قول او بیان کند.در این هنگام یکی از جوانان تهرانی در تماسی که با بی بی سی برقرار کرد، در گفتگویی زنده از مجری بی بی سی خواست که از طریق این تماس، صدای مردم را بشنوند.

پس از استقبال مجری بی بی سی از این تماس، صدای جمعیتی که شعار می دادند از بی بی سی چندین بار به وضوح پخش شد که شعار می دادند: " بی بی سی حیا کن، مملکتو رها کن"، "مرگ بر انگلیس". تا زمانی که دست اندرکاران بی بی سی موفق شدند این ارتباط صوتی را قطع کنند شعارها چندین بار پخش شد.

مجری برنامه هم که از این رویداد نامطلوب دستپاچه شده بود، از بینندگان بی بی سی "عذر" خواست و گفت که چون در تهران خبرنگار ندارند چنین اتفاقی روی داده است!

وی پس از یک میان برنامه، بار دیگر از مخاطبان بی بی سی عذرخواهی کرد اما در موضعی متفاوت گفت که درباره این رویداد دیگر اظهار نظر نمی کند.

/ 5 نظر / 54 بازدید
باران

ضایع شدگی به شیوه بین المللی[شیطان]

مهدی

بسم الله الرحمن الرحیم سلام اخوی بی بی سی عجب رو دستس خورد اون یارو مجری دیوونه شده بود اینا دارن مرگ بر انگلیس میکنند اون میگه شما الان کجای تهرانید [قهقهه] راستی اگر به وب ما سر بزنی خوشحال میشم برای تبادل لینک و لوگو هم همه جوره آمادم یا علی

محمد حسین کنجوری

این ابر رسانه کجاست که که از بچه بسیجی بخوره هنوز مونده هر چند متاسفانه سایر منایع خبری اونو چه میدونم به یک کلیپ ساختگی تعمیمش دادند اما گاف خودشون بود نتونستن کاریش بکنن به روزم خوشحال میشم بهم سر بزنی یا حق

محمدرضا

اره برادر جنبش سبز از بیگانه مبراست اونها هم به دنبال منفع خود هستند.ولی مردم ما هوشیارند و مطمءن باش خود تكليف خود را معلوم مي كنندزنه مثل جمهوري اسلامي كه اول انقلاب هر گروه و حزبی را که در راه انقلاب کمکی کرده بود را به بهانه های واهی از دور خارج کرد.شما هم که الان سینه چاک حکومتید در حکومت بعدی جایگاه خواهید داشت نه اینه سرکوب شوید و به زندان بیفتید.والسلام

يدالله شهرياري (روضه گرد)

ساحت "روح خدا" عرض ارادت مي كنم - با "علمدار ولايت" باز بيعت مي كنم - رهبرم "سيد علي" گر خواهد از من جان و سر ؛ سر به پايش مي نهم ، غسل "شهادت" مي كنم - يدالله شهرياري(روضه گرد)