اپوزیسیون لال است یا بدون اجازه آمریکا حرف نمی زند؟!

یکی از سران گروه های اپوزیسیون، سکوت محافل ضد انقلاب در قبال جنایات اسرائیل در فلسطین را شرم آور توصیف کرد.

رضا فانی یزدی از اعضای گروهک اتحاد جمهوریخواهان در پایگاه اینترنتی اخبار روز نوشت: چند روز از آغاز درگیری میان فلسطینی ها و اسرائیل می گذرد. این درگیری ها چند صد کشته و مجروح برجای گذاشته است. پیر و جوان، زن و مرد، نظامی و غیرنظامی و تعداد قابل توجهی کودک و خردسال قربانی چند روز هجوم بمباران ها و موشک باران های اسرائیل بوده اند. 

متاسفانه همه احزاب مخالف ایرانی تاکنون چشم بر این همه جنایت بسته و لام تا کام صحبت نمی کنند. گویا منتظرند که آقای اوباما و یا خانم کلینتون چه خواهند گفت. انگار قطب نمای این سازمان ها در نقض حقوق بشر، کشتار مردم بی گناه و جنایت علیه بشریت، وزارت امور خارجه آمریکا و یا سخنگوی کاخ سفید است. مطمئنا اگر ایالات متحده این جنایات را محکوم می کرد، همه احزاب و سازمان های اپوزیسیون ایرانی یکی پس از دیگری اعلامیه های محکومیت خود را صادر می کردند.

وی می افزاید: واقعا بر ما چه رفته است؟ چرا این همه چشم به دهان خانم کلینتون و آقای اوباما مانده ایم؟ چرا احساسات انسانی و وجدان بشری ما با دیدن این همه قربانیان این جنایت ها جریحه دار نمی شود؟ چرا جنایت ها را بطور انتخابی محکوم می کنیم؟ اگر ایالات متحده جنایت در لیبی و سوریه را محکوم کند، ما هم دادمان به فلک می رسد و اگر آنها سکوت کنند، ما هم سکوت می کنیم. چرا به اینجا رسیده ایم؟

پی نوشت : عناصر ساختارشکن و فتنه گر داخل کشور نیز درباره نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه سکوت کرده اند و این در حالی است که همین طیف همسو با مواضع آمریکا و کشورهای مرتجع، از معارضه گروه های مسلح تروریست علیه حاکمیت سوریه به بهانه حقوق بشر و دموکراسی جانبداری کرده اند. آشوبگران در جریان حاشیه سازی در روز قدس سال 88 شعار دیکته شده وزارت خارجه اسرائیل با مضمون «نه غزه، نه لبنان» را تکرار می کردند.

/ 2 نظر / 19 بازدید
salman

برای اولین بار فیلم اختصاصی شبکه نصر از داخل اردوگاه اشرف(کمپ مناقین در عراق)، حتما ببینید http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=7228

ناصر

"چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است" عمو.توی فوتبالم اگه دفاعی بد بسته بشه خط حمله رو هر چقدر هم که خوب باشه به زمین می زنه .برو به فکر خط دفاع باش عمو که داغونه