عجب دنیای مسخره ای شده

واقعا عجب دنیای مسخره ای!

آقای روحانی مردم را از "بدتر از خودش" ترساند و رای گرفت،

و حالا، آن بدتر معلوم شد که خودش است!

در دوران او، مجلس و حرم امام را داعش به گلوله می بندد،

در دوران او، مادر تحریمها به تصویب در می آید،

در دوران او، مشکلات اقتصادی 100 روزه که هیچ ، چهل ساله هم رفع نشدنیست،

اما در همین دوران او، به زندگی مردم "مخدری بنام تلگرام" تزریق می کنیم و افتخار می کنیم، به زندگی مردم "مخدری بنام ماهواره" تزریق می کنیم و افتخار می کنیم، در دوران او، به زندگی مردم مخدری بنام "کنسرتهای با حواشی کثیف" تزریق می کنیم و افتخار می کنیم، در دوران او به زندگی مردم "مخدری بنام فساد و فحشاء در خیابان و لختی و بی حجابی و مشروبات الکلی و مواد مخدر شیمیایی و طبیعی" تزریق می کنیم دنبال مواد مخدر دولتی می گردیم و افتخار می کنیم!

اما در دوران او، دولت باعامل فساد مالی کرسنت مقابله نمی کند.

در دوران او، سرور CDN تلگرام را به داخل کشور می آورند و گنجشک را قناری رنگ می کنند و می گویند "دیدید بلخره سرورهایش را آوردیم داخل؟!" و حالا هم می خواهند Fake سردار عامل این کارشان را وزیر هم بکنند ! به اسم چی ؟ به اسم جوان گرایی! عکس آستین کوتاهش را از اینستاگرامش می آورند نشان می دهند بگند خیلی جوونه!  اگه به فهرست امنیتی های کابینه یکی دیگه اضافه بشه ، اشکالی داره ؟ اگه عامل عمده مشکلات فضای مجازی کشور باشه، عیبی داره؟ فقط مهم اینه که تو اینستاگرام پست میذاره !

دنیایی که توش فلسطینیا و یمنی ها و سوری ها و عراقیها و ایرانیا حتی عربستانیها با پول و فشنگ سعودی توسط داعش و امثال داعش تکه تکه میشن، اونوقت حقوق بشر را می دهند عربستان تقسیم کند، عجب دنیای جوکی ! اونوقت باید کریس رونالدو که یکی از مبتذل ترین فوتبالیستای دنیاس بگه اون بچه ی گرسنه ی فلسطینی رو به نخست وزیر رژیم صهیونیستی نمیفروشه و عوضش بازیکنای ایرانی، به ادعای اینکه مجبور بودن؛ ولی احتمالا چون دلشون پناهنده شدن و اینا میخاد، برن با رژیم کودک کش صهیونیستی، بازی ! ایرانیه بره بازی ، رونالدو بگه نمیرم بازی ! عجب دنیای جوکی!

دنیایی که توش ، فرانسه ی لیبرال دمکرات که بقول خودش مهد دموکراسیه ، قانون ضد حجاب بگذاره ، اونوقت به ایران مسلمان بگن چرا جلوی بی حجابی را می گیری! این یعنی جوک ، و نویسنده ی این جوک کسی نباشه جز یه زن ایرانی!

دنیایی که توش ، تنها جنایتکار بمب اتمی، بشه رهبر مبارزه با بمب اتمی و علیه کشوری که تا بحال به یه کشور هم تا بحال تجاوز نکرده گیر بده که یالا تو راکتور اراکت سیمان بریز که بمب نداشته باشی ! و اونی که به یکی از خطرناکترین دیکتاتورهای جهان بمب شیمیایی می داده بیاد و کناردست این جناب رهبر اتمی وایسه و به ایران گیر بده ! جوک یعنی این !

چرا نمی خندند اهالی دنیا؟

/ 0 نظر / 1172 بازدید