پشت‌پرده هتک حرمت مقبره آیت‌الله خاتمی

...پس از مخالفت شورای تامین استان یزد با برگزاری همایش نماینده اصلاح‌طلب این استان، برخی از افراد وابسته به طیف اصلاحات برای مظلوم‌نمایی و ایجاد فضای روانی جدید، تصمیم به هتک حرمت مقبره پدر رئیس دولت اصلاحات گرفتند...

به گزارش شبکه ایران، یک منبع آگاه امنیتی از زوایای پنهان هتک حرمت مقبره آیت‌الله خاتمی پرده برداشت.

این مقام آگاه ضمن محکوم کردن این اقدام غیراخلاقی گفت: "این حرکت به صورت کاملا سازماندهی شده برای عملیات روانی به منظور احیای جریان فتنه 88 صورت پذیرفته است."

وی افزود: "یک نماینده اصلاح طلب مجلس و از نزدیکان محمد خاتمی، برگزاری یک همایش در روز سوم فروردین ماه را تدارک دیده و قرار بود کلیه مسئولان اردکانی در سراسر کشور در این همایش حضور یابند و افرادی نظیر محمدعلی ابطحی و دیگر چهره‌های اصلاح‌طلب به سخنرانی بپردازند".

این منبع مطلع هدف از این همایش را "احیای مجدد فتنه 88" دانست و از مخالفت شورای تامین استان یزد با برگزاری آن خبر داد.

به گفته وی "به همین دلیل برخی از افراد وابسته به طیف اصلاحات برای مظلوم‌نمایی و ایجاد فضای روانی جدید، تصمیم به هتک حرمت مقبره پدر رئیس دولت اصلاحات گرفتند."

هدف از برگزاری مراسم دعا

این منبع با بیان اینکه "در چند روز گذشته مسئولین اصلاح‌طلب این استان که از اعضای ستادهای انتخاباتی یکی از کاندیداهای این طیف در استان یزد بوده‌اند"، اظهار داشت: با ارسال پیامک‌هایی به یکدیگر تحت عنوان برگزاری دعای توسل بر مزار آیت‌الله خاتمی، قصد دارند تا سران اصلاحات را در کنار یکدیگر جمع کنند.

بنابر گزارش سایت اقلیت مجلس، شب گذشته در کنار مقبره آیت‌الله خاتمی مراسم دعای توسل برگزار شده است.

وی در ادامه از دیگر برنامه افراطیون خبر داد و عنوان کرد که "همچنین قرار است تا با سازماندهی‌های صورت گرفته، تعدادی از دانشجویان اغتشاشگر به وسیله چندین دستگاه اتوبوس به اردکان آورده شوند تا در این تجمع حضور پیدا کنند."

این اقدامات اصلاح‌طلبان درحالی صورت می‌گیرد که حضرت آیت‌الله خاتمی، نماینده امام راحل در استان یزد بوده و همواره مورد احترام چهره‌های ارزشی و علمای دینی جمهوری اسلامی بوده است.

دستگیری فرد هتاک

بنابر گفته فرماندار اردکان فرد هتاک به مقبره آیت‌الله خاتمی، در ساعات ابتدایی هتک حرمت مقبره آیت الله خاتمی دستگیر شده است.

هرچند رسانه های حامی فرقه سبز درصدند که فرد هتاک را به طیف منتقد خود نسبت دهند اما به آنچنان که منبع آگاه مذکور گفته است: "فرد بازداشت شده دارای سوابق سیاسی و از فعالین اصلاح‌طلب در انتخابات سال گذشته بوده است. وی در اعترافات اولیه خود، به همکاری گسترده با این جریان سیاسی در ایام انتخابات و حوادث بعد از آن اذعان کرده و تاکید کرده که برای انجام این کار با سران اصلاح‌طلب استان هماهنگی‌های لازم را انجام داده است."

این فرد همچنین از دریافت مبالغی پول برای انجام این کار خبر داده است.

گفتنی است در روزهای اخیر و بعد از اقدام یک فرد ناشناس نسبت به هتک حرمت مقبره آیت‌الله خاتمی، رسانه‌های وابسته فرقه سبز با ایجاد یک فضای گسترده جنگ روانی علیه مردم و مسئولان کشور، تلاش داشتند تا با بهره‌برداری از این اتفاق، آن را دستمایه‌ای برای احیای این طیف منفعل قرار دهند که این پروژه با هوشیاری مردم مومن و انقلابی استان یزد ناکام ماند.

/ 0 نظر / 7 بازدید