می دانید چرا از بسیجی ها بدتان می آید ؟

می گویند : 

اگر شاه هم 32 سال فرصت داشت حتما کشور را همین میزان و بلکه بیشتر !! آباد می کرد! 

قاعدتا معنای کلمه ی آبادی هم دچار ادراکات پلورالیستیک شده طوری که معنای معکوس هم می توان از آن بدست آورد. مثلا اگر همه ی روستا ها را خراب کنی و در عوض در پایتخت ، آمار حلبی آبادها را "آباد" کنی این معنای آبادی است. 

یا مثلا اگر عفت و حیا را ریشه کن کنی و منطق اعتلای روح و فکر و جان زن مسلمان را بکشی و او را مشغول خودنمایی و فریبندگی و بی حیایی کنی "آبادش" کرده ای. 

می دانی چرا از بسیجی ها بدتان می آید ؟ برایت می گویم . 

شاهی که تو به او عشق ورزیده بودی ، حتی به فکر آباد کردن حلبی آبادهایی که کمتر از بیست کیلومتر از کاخ خودش فاصله داشتندد هم نبود. وای بحال روستاها. اما امام که آمد ، یک موی کوخ نشین را با تمام وجود کاخ نشین ها قابل مقایسه نمی دانست. او بود که حلبی آبادها را جمع کرد و میزان خدمات انقلاب اسلامی در 15 ماه اول به اندازه ی دو سوم آبادی روستاها در کل دوره ی پهلوی ها بود. حالا کجا شاه می توانست پس از سی سال که جمعیت ایران لا اقل بیش از دو برابر جمعیت روز اول انقلاب شده ، کار را به جایی برساند که روستای بالای 20 خانوار که برق و تلفن نداشته باشد نداشته باشیم و سطح سواد در کشوما به بالای 90 درصد برسد در حالیکه این نسبت تا قبل از انقلاب "عکس" بود؟! 

می دانی چرا از بسیجی ها بدتان می آید ؟ چون بسیجی ها همان پاربرهنه هایی بودند که صداقت امام و یاوران صادقش را باور کردند و هنگامی که "دیوانه ای" آمد و در جنگ تحمیلی سنگی انداخت ، ماموریت تنبیه او را بر دوش گرفته جبهه ها را پر کردند. کدام گردان از بچه پولدارها و مرفهین تشکیل شد ؟ در حالیکه لشکرها مملو از پابرهنه های اسلامخواه عاشق ولایت بود. 

بله . کاسب و کارگر و بنا و گچکار بودند که به میدان دویدند و یکیشان حاجی برونسی بود که بنایی بود که فرمانده ی لشکر شد. 

بله .

بیخود نیست که دم از آراء نخبگانی می زنید و می گویید " یعنی رای من که بنـــــــــــــز سوار می شوم  با او که الاغ هم سوار نمی شود یکی است؟! " برای همین است که میزان نخبه بودن شماها را صفرهای شماره حسابها معلوم می کند و نه حتی مدارج علمی. و برای همین است که تخمه هم نیستید وای بحال نخبه ! 

نخبه گسی است که زخمهای کشورش را زمان درد ، مرهم بزند ، نه اینکه به محض اینکه تقی به توقی خورد چمدانها را بسته و با اولین پرواز فرست کلاس ، کنار سواحل بی شرف پرور ینگه ی دنیا !!

بسیجی ، اگر درد کشورش جنگ نظامی بود ، به فرمان امامش وسط میدان بود و اگر فرمانده بود به نیروهایش می گفت "بیایید" نه اینکه "بروید".

بسیجی اگر درد کشورش اقتصاد بود در خط اول سدسازی و پل سازی بود و در این راه به حدی پیش رفت که دیگر حضرات از قرارگاه سازندگی اش می ترسند و حتی حوصله ی حضور در مناقصه ای را ندارند که قرارگاه سازندگی متشکل از بسیجی ها آنجا باشند. 

بسیجی ، اگر نیاز کشورش محرومیت زدایی بود ، اردوهای جهادی را پر می کرد و می کند و درخط اول محرومیت زدایی از چهره ی مستضعفین بود. 

اما شما چی ؟

چی ؟ 

آهان. :)) . با شما نبودم . شما آبت رو بخور ! 

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کمپ مجازی

سلام و درود؛ اين مطلب شما در کمپ مجازي بسيجيان امام خامنه اي منتشرگرديد. http://camp707.ir ما را با درج بنر و يا لوگو در وبگاه خود ياري نماييد. منتظر ارسال لينک هاي بعدي شما هستيم، موفق و پيروز باشيد. يا علي

جام نیوز

با سلام.مطلب شما در سرویس جام بلاگ سایت جام نیوز منتشر گردید. کد لینک خبر : http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=57031&Serv=37

حميد مطيع

می گویند : اگر شاه هم 32 سال فرصت داشت حتما کشور را همین میزان و بلکه بیشتر !! آباد می کرد! سلام. مي‌گم كه: "خاك بر سر اون افرادي كه يه همچين حرف مزخرفي رو مي‌زنند." 32 سال فرصت!!! نــــه 32 سال جنگ و تهديد و تحريم و ترور و فشار و... و هزار هزار زد و بندهاي سياسي بر عليه اين دين و اين مذهب و اين نظام و اين امام و اين ملت اين امام... اون شاشون (بخوانيد: شاه‌شون) كه تا صداي مردم رو شنيد تب كرد به بهانه‌ي هوا عوض كرد با فرحش در رفت!!! منظورشون كدوم شـــــآ بود؟ ماشششششاء الله تو حرف مفت زدن كم نيستند كه... ولي دريغ از يه جـــو عقلي كه با يك ساعت فكر كردنش خدا اجر هزار سال عبادت رو بهشون بده! پييييييففففففففففففففففففففف...

مهدی

بسم الله الرحمن الرحیم سلام حرف دل گفتی دیگه برا همین به دل نشست ! اخوی با اجازه یک کپی پیست خوشکل با درج منبع از این مطلب شما نمودیم استاد. خدا قوت به هرچی بسیجی مخلص به قول خودمون هر وقت خواستن بیان اول بسیج رو هدف گرفتن ! همیشه با دشمنی با بسیج شروع می شود ...

عالی بود خدا قوت

گمنام

سلام خیلی عالی بود خدا خیرت بده

دی نیوز

با سلام خسته نباشید این مطلب شما در سایت دی نیوز به آدرس زیر منتشر گردید. با تشکر http://daynews.ir/news/17876

محبان فاطمه(س)

بسم الله الرحمن الرحیم .اگر ما به این موضوع قائل باشیم که انقلاب ما انقلابی الهی و بسیار فراتر از انقلاب های دموکراتیک در سراسر جهان بوده، باید به دنبال ریشه آن بگردیم و عامل رقم زنندۀ آن را بیابیم. ریشۀ انقلاب اسلامی ایران به گفتۀ بنیانگذار کبیرش نوری الهی بود که به زمین اصابت کرد و محدوده ای به نام کشور ایران را روشن نمود. در اثر اشراق این نور ملت ما بعد از گذشت سال ها از خواب غفلت بیدار شدند و تحت ولایت امام خمینی(ره) نظامی طاغوتی را سرنگون و حکومتی اسلامی را جایگزین آن کردند. «اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم » [لبخند]

بصیر

سلام اتفاقی اومدم تو وبلاگتون با اجازه لینکتون کردم

سلام ودورود امام مقوا به شما بسیجیان مخلص( MOKHLESS)[نیشخند]