عباس فخر آور و راديو جوان و بوترابی و کسروی و ...

چند تکه پاره :  

1- دیدم امیر عباس فخر آور روی وبلاگش از امام جملاتی نقل کرده که حتی ترکیبش با کلمات امام (ره ) نمی خونه. دقت کردم، دیدم نه تاریخ داره ، نه موضوع ، نه ابتدا ، نه انتها ، نه مخاطبش معلومه ، نه مکان ایرادش معلومه . خبر حمله آمریکا به ایران را هم زیرش نوشته بود. براش ذیل مطلب حمله آمریکا اینو کامنت کردم :  

احمد کسروی ، نسخه مدل پایین پسر خالی بند. ایشون به خدا حرف نسبت میداد پسر خالی بند به روح خدا ! به هم میان !عکس پسر خالی بند ! البته ایشان برای خودش نام پسر گستاخ را انتخاب کرده . قضاوت با خوانندهبسم الله . برخی نوشته اند دروغ 13 ! من می گویم دروغ همیشگی. حضرات که منعی برای دروغگویی در ایدئولوژی شان ندارند ! ریچارد پرل عشق حضرت آقا دفتر انتشار اخبار دروغ را اوایل حمله 2003 به عراق تاسیس کرد. آقای فخرآور هم که الحمد لله با ایشان توفیری ندارد. همچنین از نظر ایدئولوژیک ایشان هیچ توجیهی در رد دروغگویی ندارد. نگاه کنید به جملات دروغ منتسب به امام خمینی که اینگونه روی وب گذاشته ! حتی ادبیات این جملات هم به امام نمی خورد !!! حتی نمی توانند درست سند جعل کنند ! سند حرف من نمونه ها است. دروغ ، برای این جماعت، ابزار کار است. 

آقای فخر آور ، این شما و این آرشیو کل بیانات امام امت خمینی روح خدا. بفرما نشانم بده ببینم . ماجرای امثال ما با امثال شما ، ماجرای کسروی است و نواب شهید . آنجا که کسروی در مناظره دیگر کم آورد و دست به جعل آیه زد و به شهید نواب صفوی گفت : مگر نخوانده ای در قرآن که " ولا تکرموا امواتکم ! " شهید نواب صفوی بلافاصله یک قرآن کوچک که همیشه همراه داشت بیرون آورد و گفت : "نشانم بده ببینم کجای قرآن است ؟ " 

این آدرس را هم بعنوان آدرس مرجع کلمات حضرت امام برایش فرستادم :

http://www.ghadeer.org/imam_rah/SAH_ENGH/f_sah_n.html

البته خبر بامزه اینکه وبلاگ رفیق ریچارد پرل هم نظارت استصوابی روی کامنت هایش دارد ! البته بی سروصدا ! :) ایشون یه جوری که به رفقاش بر نخوره بی سروصدا به افشاگریهای زیادی علیه رفقاش مثل اقای علی افشاری و دیگران دست زده و البته اینطور که بنظر میاد ، از اینکه از توزیع دلار آمریکایی سهمی بهش نرسیده ، خیلی شاکیه . شما اینجوری فکر کنید. اما بد نیست رفیق ریچارد پرل توضیح بدهد که چطور درست زمانی که از ایران خارج شده بود ریجارد پرل هم بطور کاملا تصادفی !!! در آنجا بود و او را به آمریکا دعوت کرد و بگوید خب بالاخره این هیئت مدیره ایرانی ، پول موسسه خوش نام ضد ایران خود را از کجا در می آورند ؟ حتما کار و تلاش صادقانه دیگه ! شما بازهم اینجوری باور کنید !  

2- یک بزرگواری با اسم نازنین برای پست قبلی کامنت گذاشته که چرا برای آقای بوترابی کاری نمی کنید. من هم اینو براش نوشته ام   

بسم الله . خانم نازنين . سلام . چرا کاری نمی کنيم ؟ آخه شايد از کارهايی که می تونيم براش بکنيم نه خودش ونه شما خيلی خوشحال نشويد ! مثلا بياييم فهرست کل تخلفات پرشين بلاگ در حوزه محتوا را منتشر کنيم و برای ايشان مشکل بيشتر ايجاد کنيم يا مثلا از تخلفات ديگر سايتهای ايشان مطلب منتشر کنيم يا کمی در مرود علت فيلترينگ سايتهای دائم الفيلتر اين حضرت آقا چيزی بگوييم يا در مورد شنيده هايمان در خصوص داخل آريا گستر حرف بزنيم يا در مرود وضعيت تجارت آقای بوترابی و برادران !! در استراليا و کشورهای حاشيه خليج و کشورهای جنوب شرق آسيا ! يا شايد... می خواهيد بازهم برايش کاری بکنيم يا همين مقدار بسه ؟ بهرحال هروقت لازم شد ما کاری بکنيم ما را خبر کنيد. خيلی مشتاقيم حتما کاری ! بکنيم ! :) خانم عزيز نه ما و نه شما از پرونده اصلی ايشان خبری نداريم . می خواهيد چکار کنيم ؟ اگه بازهم منظورتان همين کارها است خبرمان کنيد. اما اگه خبرهايی بشما رسيده که احتمالا برای شما و دوستان بشدت مضر بوده و می خواهيد آرام آرام يه کاراييی !!! بکنيد که جلوی ضرر را از هرجا که بشود بگيريد ، خب مواظب خودتان باشيد که يه موقع ما هم دست بکار نشويم که يه کارايييی !! بکنيم از همين کاراييييييی !! که نوشتم . حالا خود دانيد !  

3- یکی از بچه های رادیو جوان ، آقای وحید یامین پور ، مدیر گروه اندیشه رادیو جوان ، در آخرین پست وبلاگش این رو نوشته:  

آبروریزی های مکرر ما!  :  http://cafeandisheh.blogfa.com/

روز سوم خرداد شماره یکی از سرداران با سابقه و مشهور دفاع مقدس را به سردبیر برنامه قرارشبانه دادم تا به مناسبت فتح خرمشهر با او مصاحبه کنند. چند دقیقه بعد سردبیر بی نوا با رنگ و روی پریده برگشت و گفت ما چکار کرده ایم که باید تا این اندازه چوب بخوریم! ماجرا از این قرار است که آن سردار مشهور پس از شنیدن اسم شبکه جوان حرفهای جالبی نثارمان کرده بود از قبیل: «شما عمله آقای... هستید- شما منافقید- مگه من ... که با شما مصاحبه کنم- الان مصاحبه با رادیو جوان مثل مصاحبه با رادیو امریکاست و ...».  

این بار اول نیست که برای ارتباط برقرار کردن با چهره های ارزشی و وفادار به انقلاب با این مشکلات مواجه می شویم. آبرو ریزی های مکرر ما در شبکه جوان بسیاری را نسبت به ما بدبین کرده است. جالب آنکه وقتی نسبت به این وضعیت معترض می شویم به جوانی و تندروی متهم می شویم. آیا بازی با ارزشها و تمسخر آنها و ببار آوردن فجایع سیاسی و فرهنگی نظیر آنچه در هفته گذشته در مصاحبه اعلمی با رادیو جوان رخ داد اینقدر کم اهمیت است که با مماشات و سهل انگاری از کنار آن بگذریم. دوستی مرانصیحت می کرد که صدا و سیما زیر نظر آقاست و تو لازم نیست تا به این اندازه اعتراض کنی این حرف همان عقیده ایست که تا بحال سرمایه های گرانقدر و غیر قابل بازگشتی را از دستمان برده و منافقان فرصت طلب چقدر از این حرف خوششان می آید. ظاهرا فراموش کرده اند که آقا بارها صیانت از آرمانها و دستاوردهای انقلاب را بر دوش همین مردم و بویژه جوانان و بطور خاصتر برعهده دانشجویان گذاشته اند.  

مسوولان محترم یکبار هم که شده بجای اینکه ما را به تندروی(که تنها مستمسکشان است) متهم کنند به میزان غیرت انقلابی در وجود خودشان شک کنند.  

ما همچنان سرافکنده ی آبروریزی های مکرر رفقایمان در شبکه ی جوان هستیم. امیدوارم برای ادامه کار رمقی مانده باشد و امیدوارترم آنانکه برایمان تجلی غیرت انقلابیند ما را هم خودی بدانند.  

{بر اساس آخرین نظرات ما وصله ناجور رادیو جوان تشخیص داده شدیم! ۵/۳/۸۶}  

آقا وحید در معرفی خودش در وبلاگش نوشته :   

بسم الله الرحمن الرحیم

هر چند رادیو برای من فرصتی استثنائیه که شنیده بشم ولی دوست دارم علاوه بر اون خونده هم بشم.

من وحید یامین پور متولد 59 دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرمشناسی ومدیر گروه اندیشه رادیو جوان هستم. کافه اندیشه اسم یه برنامه است که پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت 30/11 تا 30/12 از شبکه جوان پخش میشه.

/ 20 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حاجی بازاری

سلام حاجی جانُ منتظر تماستم .کارت دارم ممنون ميشم در خدمت باشم

يامين پور

سلام از توجهتان ممنونم خدا عاقبت همه را ختم به خير کند.

تا جمعه ی ظهور

فرا رسيدن ايام فاطميه و شهادت حضرت فاطمه (س) را تسليت عرض مي كنم. وبلاگ تا جمعه ي ظهور

ميريام

قابل توجه دوستان عزيز يه خبر مهم كه شايد فقط يك بار گفته شود: سايت شفاي نوراني و طب مكمل راه اندازي شده و پاسخگوي بسياري از سوالات و مشكلات است . اگر خود و عزيزانتان را دوست داريد سري به آنها بزنيد.

ميريام

قابل توجه دوستان عزيز يه خبر مهم كه شايد فقط يك بار گفته شود: سايت شفاي نوراني و طب مكمل راه اندازي شده و پاسخگوي بسياري از سوالات و مشكلات است . اگر خود و عزيزانتان را دوست داريد سري به آنها بزنيد.

عطر نماز

يا حق... سلام عليکم... ما که هميشه از محضرتون مستفيض می شديم و می شويم... سايت عطرن ماز هم مدتيه راه اندازی شده... موفق باشيد... التماس دعا... يا علی

مصطفی

حاجی با موضوع "باجناق ها در شهرداری تهران" به روزم. در خدمتیم. یاعلی

سلام من حاضرم اطلاعاتی در رابطه با بازداشت مهدی بوترابی در اختيار شما قرار دهم

آقای ابوذر منتظرالقائم شم خود را يک پاسدار می ناميد می توانم بپرسم پاسدار ی از چی پاسداری از انسانيت ؟ شرافت ؟مردانگی ؟ شما به نظر من همچون خيلی از دوستانتان از پاسداری فقط اسم آن را يدک می کشيد آيا شماعلت بازداشت آقای دکتر بوترابی را می دانيد آيا شما شماودوستانتان که خود را يک انسان مومن مذهبی می دانيد آيا نمی دانيد گناه غيبت وتهمت را خداوند هرگز نمی بخشد آيا نمی دانيد که حق الله را خدا می بخشد ولی حق الناس را خير برای خدا هم که شده دست از تهمت و... برداريد

پاسداران

بسم الله . آقای باغانی . سلام . من خود را پاسدار انقلاب اسلامی مطابق تعريفی که در قانون اساسی از وظائف سپاه هست می دانم . اما جزو ساختار سپاه نيستم . من خود را متصل به مفهوم پاسداری می دانم . و اما در مورد حرفی که در مورد سپاهيان زديد ، مگر همين مصداق توهين و تهمت نيست ؟ لا اقل من در مورد يک نفر حرف می زنم و البته برای تمام و تک تک حرفهايم حاضر به پاسخگويی هستم . اما شما جواب تک تک سپاهيان را می توانيد بدهيد‌؟ شما سپاه را دربست مورد هجمه قرار داديد و بدانيد که بوترابی هم ادعای جبهه رفتن دارد. اما حکم مستوری و مستی همه بر عاقبت است. عاقبت چه ماند ؟ آنچه که می دانيم . اما من چيزی نوشتم اينجا در مورد بوترابی که حتی شما ندانيد ؟ اين کليويی حرف زدن و فرد مقابل را کوبيدن بدون آنکه در مورد جملاتی که گفته يا نوشته ذره ای فکر کردن يا نقد کردن آنها ، بيماری هميشگی اصلاحاتچی ها است. حالا شما بگوييد ببينم . شما می دانيد جرم بوترابی چيست ؟ چرا بايد ما وقتی کسی که با ما ارتباطی ، نسبا يا سببا يا حزبا و يا هرگونه ديگر دارد ، بدون توجه به جرائمش ، دنبال تلاش برای آزاد سازی بدون توجه به ضرورت رسيدگی به اتهامات داشته باشيم ؟ چ