مقایسه کن و بشناس...

این را ...

آیت‌الله خاتمی اجازه ملاقات به سفیر انگلیس نداد
امام جمعه موقت تهران حاضر به ملاقات سفیر کشور انگلیس نشد و اعلام کرد: پرونده انگلیس در خیانت و توطئه علیه اسلام و مسلمانان و فتنه 88 سیاه است.

به گزارش فارس، سایمون گس سفیر کشور انگلستان در جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه‌ای به آیت‌الله سید احمد خاتمی در تاریخ 6/ 4/ 89 از وی تقاضای اختصاص زمانی برای ملاقات کرده بود که آیت‌الله خاتمی از پاسخ نامه سفیر انگلستان امتناع ورزید.

دفتر آیت‌الله خاتمی با اعلام این موضوع اعلام کرد که سفارت دولت انگلستان مجددا با ارسال نامه‌ای به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درخواست خود برای ملاقات سفیر این کشور با آیت‌الله خاتمی را تکرار نمود که وزارت خارجه با ارسال نامه‌ای در تاریخ 27/ 4/ 89 به ستاد برگزاری نماز جمعه تهران خواستار ارسال درخواست سفیر دولت انگلستان را توسط این ستاد به آیت‌الله خاتمی شد.

امام جمعه موقت تهران در پاسخ به نامه ستاد برگزاری نماز جمعه تهران به شدت با انجام این ملاقات مخالفت کرد که متن پاسخ وی به شرح ذیل است:

بسم‌‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای سید یدالله شیرمردی مسئول محترم ستاد نماز جمعه تهران

سلام علیکم

باتوجه به پرونده سیاه دولت انگلیس در عرصه خیانت به اسلام و توطئه‌گری مداوم این دولت علیه مسلمانان و نیز شیطنت پیوسته علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‎ویژه در فتنه سال 88، به وزارت محترم امور خارجه اطلاع دهید که اینجانب اجازه ملاقات به سفیر انگلیس نمی‌دهم.

28/ 4/ 89 - سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران

مقایسه کنید با این ...

دیدار کروبی با "جفری آدامز"سفیر اسبق انگلیس در تهران و رئیس سابق دفتر "جک استراو" وزیر امورخارجه انگلیس در سالگرد حزب رو به انحلال اعتماد ملی!

بقیه رو ببین که چه جور خر کیف شدن ! :))

/ 6 نظر / 5 بازدید

یک عکس را جا انداختید:‌ عکس تحویل استوارنامه سفیر جدید انگلیس به حجت خدا محمود احمدی نژاد دقیقا بعد از قضایای به اصطلاح فتنه و این حرفها. یادش بخیر قدیم وقتی یک خالی میبستند که فلانی دارد فعالانه ما را براندازی میکند حداقل با سفیرش عکس نمینداختن... اون البته قدیم بود که حجت خان سر کار نبود. بله از کار خضر نباید پرسید... خضر ما البته در عین خوش آمدگویی دندان قروچه شدیدی به سفیر مربوطه نموده بودند که حتما از صد اخراج و قطع رابطه بدتر یوده لیکن موسی عمران گویا کماکان کمی تندروتر هستند...

آرش

آقا یه سوال: آیت الله خاتمی غیر از عضویت در مجلس خبرگان و امامت جمعه تهران سمت (پوزیشن) دیگه ای هم تو دولت داره؟ چه دلیلی داره که سفیر کشوری مثل انگلستان بخواد با کسی که ظاهرا هیچ سمت اجرایی تو کشور نداره و بسیار هم در مخالفت با غرب آتیشش تنده بخواد ملاقات کنه و اینجوری ضایع شه؟ به نظر من این یا ناشی از توهم دایی جان ناپلئونی این آیت الله بزرگواره یا خبرسازی یلخی بعضی خبرگزاری ها برای افتخارات کاذب برای جمهوری اسلامی و منتشر کردن بدون فکر و تجزیه و تحلیل بعضی دیگه که در پست های دیگه معلومه که آدم تحصیلکرده و سر تو حسابیه ولی خیلی زیادی الکی متعصبه

خفته ی بیدار

وبلاگ خیلییییییییی خوبیه - حتی اونوری ها هم میدونن!

مریم

خیلی باحالی داداش ابوذر جواباتو که می خونم حال می کنم

صالح

بسم الله نمیدونم اینا خسته نمیشن از نوکری کردن واسه انگلیس و به به و چه چه کردن واسشون . آرش تا صبح قیامت هم که به احمدی نژاد و آیت الله خاتمی توهین کنیدو تهمت بزنید باس بدونی : ( آب دریا با دهن سگ نجس نمیشه )

مریم

از این که داداش ابوذر صداتون کردم ناراحت شدید خب برادر ابوذر من یه دختر 19 سالم که هم پدر و مادر و هم همسرم پاسدارند مدتیه به سایت شما سر می زنم و از مطالبتون استفاده می کنم و از اطلاعات بالاتون لذت می برم