دانش آموزان سفيلان را فراموش نکنيم

بسم الله .

رييس آموزش و پرورش چهار محال بختياري در گفتگو با فارس:
دانش‌آموزان سفيلان از اواخر اين هفته در مدرسه ديگري ادامه تحصيل مي‌دهند

خبرگزاري فارس: رييس آموزش و پرورش چهار محال بختياري گفت: 34 دانش‌آموز مدرسه حادثه ديده روستاي سفيلان با توجه به شرايط بد روحي، به مدت يك ماه از اواخر اين هفته، در مدرسه ديگري ادامه تحصيل خواهند داد.

اكبر سعيدي در گفتگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: مدرسه روستاي سفيلان داراي ۴۷دانش‌آموز بود كه متاسفانه ۱۳ دانش آموز در حادثه آتش سوزي جان خود را از دست دادند.

وي اضافه كرد: با توجه به نظر روانشناسان بهزيستي، دانش آموزان مدرسه حادثه ديده فعلا به مدرسه خود نخواهند رفت ولي هماهنگي هايي خواهد شد تا اين دانش‌آموزان از اواخر اين هفته به مدرسه ديگري برده شوند. سعيدي اظهار داشت: وظيفه ماست كه با خانواده دانش آموزان فوت شده همراهي كنيم و براي بازگشايي مجدد مدرسه اقدام نماييم.

وي گفت: تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا اواسط هفته آينده مدرسه حادثه ديده مرمت و آماده براي حضور دانش آموزان شود.

/ 9 نظر / 28 بازدید
يک آزادانديش ايراني

يک موي ريش آقا مي ارزد به 70 ميليون جمعيت ايران. چه دانش آموزان سفيلان چه هرکس ديگر در اين مملکت تا زماني ارزش دارد که در رکاب آقا باشد، وگرنه چون تفاله اي است که بايد ساقط شود. چه بسا زلزله و آتش سوزي و سکته هاي ثانيه اي مردم و آمار توپ ما در تصادفات و مرگ و مير و فرار مغزها و خودکشي جوانان ( که همه اش از برکت وجود تو و امثال توست) باعث شود درآمد سرانه کشورمان قدري بالا برود و حداقل جلوي بنگلادش قد علم کنيم!

پاسداران

بسم الله . چه کسانی اين خزعبلات را در کله تو کرده ؟ وقتی رهبر ممکلت خودش را خدمگذار می داند و حتی اگر کسی در اين کشور بهای هم باشد ، آب و برق و تلفن و گاز و پروانه و پايان کار و پايان خدمت و ... خودش را می گيرد اين وسط تو چه می گويی ؟ ضمن اينکه اعتبار شخص چه زبطی به مابقی حرفها دارد‌؟ مشکل شما رهبر نيست. شما با اسلام از بيخ مشکل داريد. رودروايستی نکن . اگر حضرت رسول را هم می پرسيديم همين را می گفتيد. منطق کورتان را عوض کنيد.

يک آزاد انديش ايراني

بيخود اسلام را وسط نياور داداش! هرجا کم مي آوريد، اسلام اسلام مي کنيد. کي گفته بهايي مي تواند در اين مملکت راحت زندگي کند؟ ما دهها دوست بهايي خانوادگي داشتيم که همه دمشان را روي کولشان گذاشتند و از اين مملکت در رفتند. نه اجازه کار داشتند، نه اجازه تحصيل و ... نمي دانم شما در کدام محله زندگي مي کنيد که به بهاييان اجازه زندگي مي دهند؟ بهايي پيش کش! اينجا مثلا" مسلمانان مگر زندگي بهتري دارند؟ ممکن است امثال شما و ساير برادرا زندگي خوبي داشته باشيد، اما جوان ايراني چه اميدي به زندگي دارد؟ چرا چشم بسته ايد؟ چرا آمار ايدز، اعتياد، بيکاري، جنايت، دزدي، قتل، تجاوز، خودکشي و ... را نمي بينيد؟ چرا وضعيت اقتصادي مردم را نمي بينيد؟ چرا اقتصاد بيمار ايران را نمي بينيد؟ بنشين و با رهبرت حال کن... جواني ات را تباه کردي، اقلا" بقيه عمرت را بنشين و کمي فکر کن. کمي قرآن بخوان و ببين کدام آيه آن در اسلام پياده مي شود؟ اسلام فقط حد زدن، کشتن، سنگسار، فيلترکردن، شکنجه کردن، حجاب و چيزهايي از اين دست نيست. بنشين و کمي فکر کن. جبهه نگير. دوران جنگ تمام شده، الان دوران تفکر است.

پاسداران

بسم الله . اسلام را وسط نياورم ؟ همه دعوا سر اسلام است . کدام کم آوردن ؟ همينه که موضوع بهائيت را مطرح کردي .اسلام وسط وسط است ! همه دعواي شماها سر اين است که اسلام در حکومت حضور داشته باشد يانه. سکولارهاي دروغگو . کجا يک بهايي بخاطر بهايي بودن از گرفتن انشعاب آب وبرق و گاز و تلفن و هزار چیز ديگر منع شد ؟‌ اصلا کجا موقع دريافت اين خدمات از کسي تو ايران مي پرسند دين و مسلکت چيه ؟ اما بعله ! بهائیت يک مذهب منحرف ملحد است که لزوم اعتقاد به آن نفي ضروريات دين اسلام است. بله ، شک نکن ! مسلما هرکس ادعاي رسمي بهايي گري را داشته باشد نمي تواند شغلي در دستگاه کشوري بعهده داشته باشد. اصلاحاتچي هاي رسمي اش ، دارند براي دستگاه اسرائيل و انگليس و آمريکا توي دولت کار مي کنند واي بجال بهايي گري که جنازه رئيسشون تو انگليس دفنه و گنده گنده هاشون مثل محوي از کارتل هاي رسمي سلاح دنيا هستند و مهمترين حامي شون تو سطح دنيا رژيم جلاد و نژاد پرست صهيونيستي است. پدرسوخته تر از اينها هم مگر تو دنيا اصلا گير مياد ؟ و اما در مورد مسلمان ! تعريف تو از اسلام يک انتساب نسبي است يا اينکه واقعا مسلمان ؟ يعني مسلمان شناسنامه اي که منظورت نيست

پاسداران

بسم الله . بمن می گه قرآن بخون اما يادش می ره لکم فی القصاص حياه يا اولی الالباب آيه قرآن است.

پاسداران

بسم الله . هميشه عادتم اين است که به جنگ روانی نفس زندگی نمی دهم . کامنت هايت را هم پاک کردم . اما برای اينکه معلم باشد حرفهايت از چه قماش بود همين کامنت آخرت را که از همه کامنت هايت گويا تر بود حفظ کردم . شاعر خوش گفت :: چندين چراغ دارد و بيراه می رود .بگذار تا بيفتد و بيند سزای خويش. از اينکه ديگر کامنت نخواهی نوشت مطمئن باش ناراحت که هچ ، خوشحال هم می شوم . ولی خواستی بنويسی هم بازهم درخدمتت ! هستم .

يک آزاد انديش ايراني

ديگر به اين بحث ادامه نمي دهم. چون فايده اي ندارد. امثال شماها سالهاست که در کما هستند. دلتان را به چند چيز بچه گانه خوش کرده ايد و مثل بز سر تکان مي دهيد. بالادستي هاي شما هرچه مي خواهند مي خورند و مي برند و شما هستيد که آنها رامتبرک مي دانيد. زمان شاه هم همين امثال شما را به شکل ديگري داشتيم، ولي آنها حداقل از اسلام خرج نمي کردند. روزي در قيامت يکديگر را خواهيم ديد. آنجاست که مي فهمي چه کسي مسلمان واقعي بود و کساني که ادعاي مقدس بودن و اسلامشان دنيا را فتح کرده و خود را ولي نعمت مردم فرض کرده اند، چه کساني بودند؟ آنجاست که افسوس مي خوري عمرت (يعني بزرگترين سرمايه ات) را صرف حمايت و اظهار علاقه به چه حيواناتي کردي. بنشين و با اعتقاداتت لاس بزن. ديگر وقت شريف خودم را صرف وبلاگ تو نمي کنم. خداحافظ رفيق!

امير

سلام عالی بود چطوری اون صداهارو بغل وبلاگت قرار دادی؟ممنون http://www.edvardo_ngh.persianblog.ir/

سلام لردگان

سلام با تشکر از وبلاگ خوبتان اگه امکانش هست آدرس سایت خبری سلام لردگان را در وبلاگ خود لینک دهید و نتیجه را اعلام بفرمایید ما هم شما را لینک کنیم. درضمن اخبار خود را برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان انعکاس دهیم salamlordegan.com با تشکر سایت خبری تحلیلی سلام لردگان salamlordegan@chmail.ir