حق دانستن ، از نظر رجب آقا

بسم الله . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

بسم الله .

 

دیگر مگر اینکه اینجوری گیر بدهیم !

 

کامنت من از سانسور در آمد. مبارکه. :)) حالا می بینید یک وبلاگ حزب اللهی چه قدرتی دارد؟ البته آقا رجب احتمالا خواهند فرمود که طبق روال عادی !! پس از انجام نظارت استصوابی نظر مندرج شده ! البته همانطور که می بینید کامنت من سانسور شده و از آن قسمت افشاگرانه اش حذف شده . متن کامنت را با آنچه که من درج کردم مقایسه کنید و ببینید که کامنت دوم را کاملا رجب خان حذف کرده .صد رحمت به نظارت استصوابی شورای نگهبان ! :

 

" بسم الله . جناب آقای مزروعی. نوشته اخیر شما در مورد صدا و سیما برای من نکاتی قابل تامل داشت که ضرورت میدیدم کامنت کنم . اما از آنجا که شما با نظارت استصوابی مخالفید و معتقید که مردم هرزمان و هرجا می توانند نظراتشان را در مورد هرچیز بیان کنند دیدم که راهی برای کامنت گذاری برای شما نسبت به موضوع فوق الذکر وود ندارد و لهذا مجبور به درج کامنت در صفحه ء فوقانی هستم . در چند کلمه ء کوتاه عرض شود مکتوب دیجیتال شما قطعا از سوی کسانی حداقلی از تایید را برخواهد انگیخت که هرروزه ، خود را در چنبره ء روزنامه ، فخبمه ء شرق یا اسلاف آن دیده باشند و بنا بر توصیه ء شما و با عینک شما جهان بینی خود را شکل داده باشند . همچنین است که اگر همین افراد نیز عین متن گفتگو و صدای شما را نیز نشنیده باشند و به موارد بالا نیز متوهم . در این صورت است که شما می توانید آرزوی حداقلها را در همراهی از این صفحه داشته باشید. بحث زیاد و حتما فرصت شما ::برای امثال من :: کما فی السابق محدود . به نهار احتمالی خود برسید چون ممکن است بعدا معلوم شود من هم موقع نهار ، مزاحم شما بوده ام !

 

جالب اينجا است ايشان حتی به غلط های تايپی نظر من دست نزده اما تمام علامت های موردکاربرد در خط فارسی را حذف مرموده اند .از جمله علامت های تعجب و سئوال را !! :))

 

 و اما مابقی قسمت های سانسور شدهء نظر من توسط رجب آقا  :

 

" ... این سند مخالفت شما با نظارت استصوابی که به زبان مادری تان و برای خوانندگان اصلی و کامنت گذاران همیشگی وبلاگتان - احتمالا ! - درج شده است را هم یادم باشد در وبلاگم درج کنم. شاید برای اطلاع دوستان شما مفید باشد : 

 

 Your comment has been received. To protect against malicious comments, I have enabled a feature that allows your comments to be held for approval the first time you post a comment. I'll approve your comment when convenient; there is no need to re-post your comment.  "

 

 می گم رجب آقا ! اينکاره ای ها ! نه ؟! :))

/ 22 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . محمدرضا می بينم که ازبس هرزنگارها کم آورده اند شده اند سه نفرو تو هم کمکشان :)) سپيده خانم هم جواب بدهند آنجا بوی گند می آيد يا اينجا ؟ اينجا که بوی بدی نمی آيد ؟ اگر بوی گندی هست قبلا هم تذکر دادم از جورابشان است که هفته ای يکبار هم شسته نمی شوند . بمن چه . :)) اميد هم در مرود گرفتن ايراد املايی مردم ياد اين باشد که قانونی خودش گذاشته که بايد اول خودش رعايت کند. چرا در مرود اينکه :: اينگونه اغلاط اهميت ندارند :: به حرفهای خودش عمل نمی کند‌؟! :))

پاسداران

بسم الله . تا می توانيد از جوابگويی به اصل محتوای پست طفره برويد.

پاسداران

بسم الله .در مرود يونيکس حرفهای زيادی وجود دارد. خصوصا طرحی پر فراز و نشيب بنام سيستم عامل ملی. بماند برای جای خودش. در مورد صداو سيما هم اينجور دروغهای مد نظر اقايان در وبلاگ آقای مزروعی گير می آيد نه اينجا. ما اينجا با شفافيت جلو می رويم و فرا به جلوی شماها کاری از پيش نمی برد. فعلا که فقط ما از آقای مزروعی به اخلاقی و سانسور - هم کامنت بنده هم محتوای خبر ۸ و ۳۰ را ! - ديديم و برنامه ۸ و ۳۰ را خودم خوب ديده بودم که توانستم اظهار نظر کنم .

محمدرضا.س

جناب پاسداران! شما لطف كنيد زحمت بكشيد جورابهايتان را بشوييد كه وقتي وارد مسجدهاي ايران مي شويم، بويش خفه مان نكند. درضمن جواب هرزلاگ، هرزنامه است. من جاي جنابعالي بودم خودم را سبك نمي كردم و مثل بچه ها به هرزنامه ها جواب (اگر بشه اسمش رو جواب گذاشت) نمي دادم. درضمن وقتي كامنت كسي رو پاك مي كني، ديگه براي اون جواب (اگه بشه اسمش رو جواب گذاشت) نذار. سر و جانت فداي سيدعلي، الهي ...

پاسداران

بسم الله . خيلی می بخشيها ولی اونجايی که تو رفتی ميخونه بوده نه مسجد . ما مسجدامون از مطب دکترای شماها تميزتره . ضمنا وقتی کسی مثلای پای تلفن یا ایمیل یا چت یا وبلاگ احساس بوي بدی مي کنه نبايد به اونطرف سيم ربط بده :)) هرچيه همون ور سيمه :))

Omid

گل گفتی ابوذر! واقعا گل گفتی. یادت میاد تو یه کامنت به من گفتی بایستی که پیف پافی، چیزی میزدم و بعد می اومدم پای کامپیوتر، که بوی تریاک و عرق ازم نیاد؟ یادته؟ اونجا چی؟ بویی که گفتی مربوط به کدوم طرف سیم بود؟ بالاخره امداد غیبی یک بار هم که شده نصیب ما ضد انقلابها شد! و باعث شد یک انقلافی حسابی خودشو لو بدهد. ببین ابوذر! اینجا دیگه حاشا نمیتونی بکنی. یا این کامنتت اشتباهه یا اون کامنت قبلیت. چون با هم جور نمیان. یا تو خودت الکلی و یا تریاکی هستی و یا...

یه بنده خدا

برخی جورابها هفته ای یه بار هم شسته نمیشوند ولی مخ صاحبانشان هر روز شسته میشود. البته نه شستشوی مثبت. شستشویی که گندشو بیشتر میکنه. ابوذر! تو از اون آدما نیستی؟

پاسداران

بس مالله .اولا من اين نوع شستشويی که شما می گی تو عمرم نشنيده بودم تا اينکه شما فرمودی :)) کس ديگری هم نشنيده بود :)) اما شما احتمالا تجربه اش را داری و خب ديگه همينه ديگه :)) و اما در آن مورد. نه داد . اون موقع که بهت گفتم همون ور سيم بود . چون امثال شما تو خيابون ميابون زيادند. همين که تایپ می کنی ياد آن ماجرا می افتم . مگر اينکه غير از اين باشد :))

یه بنده خدا

شنیدن نداره. اون کاری که روی شما انجام میدن اسمش شستشوی مغزیه. اما خوشبختانه من نه به اختیار و نه به اجبار تجربه اش را ندارم. خوشبختانه نه طمع پست و مقام و مال دنیا داشته ام که به اختیار مغزم را در اختیار بعضی قرار دهم و نه تا به حال گذارم به زندانهای مخوف جمهوری اسلامی افتاده است که به اجبار شستشوی مغزی شوم.

پاسداران

بسم الله . ... ! :))