قوت قلبی برای سکته کرده ها !

A0156849.jpgباباجون اینقدر نترسید ! نلرزید ! :) خبری نیست ! چیزی نیست. لولو رفت ! بابایی اینجاست ! :)) این دو ستا خبر رو بخور ( ا منظورم بخون بود ! ) آروم می گیری ! نترس نترس خبری نیست ! :)) منابعشم همش غربیه . بخون جونم . بخون . بخون آروم می گیری ! برو گموش پیشی زشت که بچه رو ترسوندی ! دیدی ! زدمش فرار کرد ! نترس ! :))

به گزارش خبرگزاري فرانسه، ژنرال «پيتر پيس» روز سه‌شنبه هنگام حضور در كنگره آمريكا درباره اين گزارشها كه ارتش اين كشور براي انجام حملات هوايي عليه ايران آماده مي‌شود، گفت: «اين درست نيست.» وي در پاسخ ابن اين پرسش سناتور «رابرت برد» كه آيا وي مطلقا اين گزارشها را رد مي‌كند، گفت: «مطلقا آقا.»  مقامات ارشد آمريكايي به طور علني تاكيد كرده‌اند واشنگتن به استفاده از ديپلماسي براي متقاعد كردن ايران به اجراي قطعنامه شوراي امنيت و تعليق فعاليت‌هاي مربوط به غني‌سازي اورانيوم متعهد است . 

A0224872.jpgبه گزارش خبرگزاري شين‌هوا، جان باتيست ماته‌ئي در يك كنفرانس مطبوعاتي گفت فرانسه معتقد است استفاده از زور عليه ايران گزينه مناسبي نيست و تلاش‌هاي جامعه جهاني براي حل مساله ايران بايد در چارچوب ماده 41 از فصل هفتم منشور سازمان ملل كه در آن به استفاده از زور اشاره‌اي نشده، باشد. ماته‌ئي افزود: «نبود توافق بر سر برنامه هسته‌اي در حال حركت به سوي حل سياسي و ديپلماتيك مسئله است و استفاده از زور را نه مي‌توان تصور كرد و نه پذيرفت.» وي نشست گروه 1+5 در لندن را سازنده ارزيابي كرد و گفت شركت‌كنندگان در اين نشست در تلاش‌هاي خود براي تصويب قطعنامه جديد در شوراي امنيت با هدف واداشتن ايران به توقف برنامه هسته‌اي خود موفق بوده‌اند، هر چند مذاكرات ادامه دارد. ماته‌ئي در ادامه گفت فرانسه اميدوار است مذاكرات به زودي پايان يابد و براي توقف ايران از ادامه فعاليت‌هاي غني‌سازي اورانيوم اقداماتي بيشتر اتخاذ شود. 

با وجود اينكه ايران همواره اعلام كرده برنامه هسته‌ايش صلح‌آميز و براي دستيابي به منابع جديد انرژي است و به بازرسان آژانس بين‌المللي انرژي اتمي اجازه داده از تاسيسات هسته‌اي آن بازديد كنند، اما غرب و در صدر آن آمريكا اين كشور را به تلاش براي دستيابي به سلاح هسته‌اي متهم مي‌كنند. از سوي ديگر بازرسان آژانس بين‌المللي انرژي اتمي نيز اعلام كرده‌اند در بازرسي‌هايشان از تاسيسات هسته‌اي ايران انحرافي به سوي سلاح‌هاي هسته‌اي مشاهده نكرده‌اند.

/ 8 نظر / 55 بازدید
سايت چهار ديپلمات

سخنراني منتشرنشده ديگري از احمد متوسليان بر روي سايت چهار ديپلمات قرار گرفت. در اين سخنراني حاج احمد متوسليان (ديپلمات ربوده شده ايران در لبنان) كه در نماز جمعه مريوان بيان فرموده است، به بيان صحبت هايي شيوا پيرامون ...

بنده خدا

خدا خيرت بدهد با نوشتن اين مطلب . اما چه فايده گوش شنوايی برايش نيست ای کاش مرعوبين هم نيم نگاهی به اين مطلب می انداختند.

غلامعلی مجاهد

من خیلی فکر کردم که اینا چرا این قدر ترسیدن . یه چند تا احتمال بیشتر نمیره ...

مصطفی

سلام اين نتيجه عمل به تاکتيک استراتژيک انقلابمون است.تو اين راهبرد و بنا بر اصل ايستادگی در برابر ظلم، هر موقع مسئولین ما به خواسته مقام معظم رهبری و خواست مردم انقلابی در قبال زياده خواهی استکبار ايستاد،دشمن هم عقب نشينی کرد و هر موقع مثل دوسال تعلیق،بنا به سیاست انفعالی امثال دانشمند بزرگ جناب روحانی! عمل کرد،نتیجه ای جز وادادگی و ضرر نداشت. عقب نشینی امروز دشمن هم حتما به خاطر ایستادگی مسئولین فعلی و همراهی آنها با مقام معظم رهبری و مردم است. و اين نيست مگر به يمن خون شهيدان و امام شهدا و البته مدد ذات اقدس حضرت حق-جل جلاله- ياعلي مويد باشيد

مصطفی

...حقير هم مطلبی در مورد تضاد اقتصاد ليبرال با عدالت نوشتم که اگر فرصت کرديد لطفا مطالعه کنيد ياعلی

سيد جواد

با سلام هيچ کس را يارای مقابله با لشکر محمد نيست

سيد جواد

سلام بخوانند آنهايی که اينروزها همه از حمله امريکا می نويسند. بدانيد که هيچ کس را يارای مقابله با لشکر محمد نيست

اوباما

سلام حال شما سروران قبرستان چطوره اینو بگم که شما هیچ کاری از دستتان برنمیاد حه حه حه حه حه