بچـّـــه خر می کند این رادیو فردا!؟

عین این نقاشیهای کودکانه ی اول ابتدائی ! بعد می گفتند احمدی نژاد شکل مار کشیده! رهبر معظم انقلاب خیلی خوب می فرمود که اگر بازی عملیات روانی دشمن را درست بشناسیم، از روی بازی دشمن تمام برنامه و روش او را می شود شناخت. مثل یک قطعه سلاح غنیمتی می ماند که با پیچگوشتی بیفتی به جانش . نه تنها خنثایش کرده ای بلکه از درونش چیزهایی می فهمی که تمام انرژی دشمن بر باد می رود.

هزاربار روشن شد که کاری که دشمن می کند عملیات روانی است  و تحریم فقط بعنوان بازوی عملیات روانی بکار رفته ولاغیر. آن روزها که برخیها ! در تبلیغات انتخاباتیشان دائم از فشار تحریمها روی مردم حرف می زدند و می گفتند ما می رویم مذاکره ، بجای بیانیه خوانی! مودب و منطقی ! حرف می زنیم و همه مشکلات حل می شود و تحریم ها برداشته می شود، یادشان نبود که این موج عمیات روانی دشمن را نباید برای تبلیغات جناحی و حزبی و منفعت شخصی در جامعه تقویت و تکرار کنند و روی موج عملیات روانی دشمن نباید سوار بشوند. حالا د بیاه . فکر کردند از موج عملیات روانی دشمن کولی گرفته اند، حالا ببین دشمن همچین روی کول اینها سوار شده که پیاده هم نمی شود.

فقط این نمودار کودکانه دوم ابتدایی را ببینید که رادیو فردا از مراکز کاملا علمی و صد در صد غیر سیاسی ! خودشان دارد نقل قول می کند که اگر ایران فلان نکند اقتصادش بهمان می شود.بچه ابتدایی گول می زند بخدا آدم خجالت می شد بگوید که اینها ما را با چی عوضی گرفته و چی فرض کرده اند.

حالا اینجا چند تا سئوال مطرح می شود.

1- نمیدانم همین شماها مگر نبودید که می گفتید مدیریت غلط اقتصادی احمدی نژاد در اجرای هدفمندی یارانه ها کشور را خراب کرد ؟ همین شما و همین رفقای داخلیتان را می گویم. همین شماها مگه نبودید؟ روی فراموش کاری مردم حساب باز کرده اید؟ عجب خرهای نفهمی شما هستید که تا دوتا امثال من دو روز وبلاگشان را به روز نمی کنند فکر می کنید آهــــــــاآآآآن وقت خوبیه حالا دیگه هیشکی نیست هرکاری دلتان خواست بکنید هر دروغی خواستید بگویید بله ؟

2- جالبه که حالا از احمدی نژاد هم برخی جلوزده نان را رأسا گران می کنند و بعد یادشان نیست با سواری گرفتن از موج فشار عملیات روانی دشمن از ملت رای گرفتند! ببین خدایا با چه دورانی مواجه شده ایم. دورانی که برخی قرار بود صدروزه همه مشکلات اقتصادی مملکت را با اون کلید بنفشه بزنن حل کنن حالا شده این . سه ماه وقت می خواستند ! حالا می گویند نخیــــر ما همچی حرفی نزدیم ما گفتیم در صد روز اول برنامه مان را ارائه می دهیم که چیکار می خوایم بکنیم !!! پس یعنی مردم باید فقط به شما "اعتماد" می کردند که صد روز بعد از آنکه برای چهارسال فرصت از مردم گرفتید، تازه برنامه تان را بشنوند ؟ خب چرا همان موقع همین را به مردم نگفتید تا قیافه مردم از شنیدن این حرف را ببینید؟

3- اتـــــــفاقا ما هم نظرمان این است که مشکل اقتصاد کشور از مدیریت داخلی است و اگر در داخل حرکت شروع شود دشمن خارجی هش غلط المیسن ! اما شماها مگر نبودید که می گفتید اگر برویم پای مذاکره فلان است و بهمان . بفرما. اینه. نمودار بچه گول زنک منتشر می کنه کی رو خر کنه؟ ما رو؟ ما که تحلیلهای آبکی شماها بخوردمان نرفت تحلیلهای دوغکی اینها به خوردمان می رود؟ اینه آخر بازی میز مذاکره. همین. بفرما. تحویل بگیر.

4- نمودارشون رو خوب نگاه کنید ! نه، انصافا خوب نگاه کنید، انگار یه بچه ابتدائی با مداد رنگیایی که باباش واسش کادو گرفته کشیده . کمیت معلوم نیست چیه . پریودهای زمانی معلوم نیست واحدش چیه . اون ستونهای آبی و سبز چیجوری زیرش قرمزا دراومده معیار قرار گرفتن ستونهای قرمز کنار( و نه زیر) ستونهای سبز و آبی چیه . اصلا مایه تمسخره. وقتی آدم می بینه با این نقاشیها میخواهد کلاه مردم را بردارند احساس خیلی بدی بهش دست میده که خدایا یعنی ما چه کار کردیم اینها چنین طمعی به ما پیدا کردند. آخرش اومده گفته حجم اقتصاد ایران فلان شده . این "حجم اقتصاد" هم کمیت کاملاجدید و علمی مخلوق این خبرِ  این آقایان آمریکایی - و ایرانیان که نه، بهتره بگیم فارسی زبانان خاک برسری که آنجا به نوکری ارباب مشغولند - می باشد. اکونومیک واریابل اختراع کردند یهویی!

5- بفرمایید اگه لال نمرده اید جناب رادیو فردا، بگید ببینم مگه شما تو دهه هفتاد نمی گفتید اقتصاد ایران رو فلج کردید ؟ مگه دهه هشتاد همین رو نمی گفتید؟ مگه تا قبل از اومدن روحانی هم همین رو نمی گفتید ؟ واقعا اگر خرابکاری و وضع غلط مدیریت اقتصاد کشور نبود میتونستید واسه ما نمودار آبی رو کوتاه کنید؟ بعد، آقای روحانی و رفقا توضیح بدن اگه واقعا ما باید بریم با "کدخدا" صحبت کنیم که تحریم ها رو برداره تا اقتصاد ما نفس بکشه ، پس کو این آمارهایی که از رشد اقتصادی کشور می دادید ؟ کجا رفت، هوا شد؟ شما جنابهای رادیو فردایی شما توضیح بدید ببینم بلخره روحانی مقصر وضع بد اقتصاد کشور است یا احمدی نژاد چون روحانی که می گوید در این زمانی که همه چیز دست اوست اوضاع بسمت خرابی که نمی رود به سمت بهبودی هم که می رود. بالاخره باید انتخاب کنید گردن یکی بیاندازید والا این نمودارتان بچه های محله ی ما را هم نمی فریبد ای بحال عموم مردم را ! جالب آنکه روحانی هم می گوید علت آمدنش پای میز تحریمها نیست. البته ایشان خب بگوید پس واسه چی رفت سر میز. ما که واسه تحریمها نمی رفتیم. شما واسه چی می روی ؟

6- شما اینهمه ســـــاااآآآل ما را تحریم داشتید، اونوقت آمده اید تو همین، بله آقا تو همین نمودارتون اعتراف می کنید که تا همین چند وقت پیش در حال پیشرفتهای چند درصدی بوده؟ خب وقتی میگید با تحریم مثلا چیزی بنام "حجم اقتصاد" ایران نزدیک به ده درصد کم شده (مثلا اون نمودار آبیای منفی نماینده این حدود ده درصد است! و مشخص نیست اون خط عمود وسطی که کشیدن معیارش چیه !!! )، خب با همین نمودار دیگه ، با همین. با همین دارید اعتراف می کنید ایران در هین دوره تا قبل از اومدن روحانی حدود 30 درصد حجم اقتصادش رو افزایش داده بوده دیگه ! حالا خوبه سنگین ترین تحریم ها !!! رو شما از زمان شروع پرونده هسته ای به زعم خودتون وضع کردین و وقتی ما اومدیم کاسه وزه ی شما رو بهم زدیم و دوباره غنی سازی رو شروع کردیم باید فشار ده چندانی بهمان می آمد دیگه ، نمودار شماس دیگه نمودار فارس نیوز و صداوسیما نیست که، این داره میگه چیزی حدود 30 درصد ایران حجم اقتصادش (؟!!!) رشد کرده !

7- ببینم ، حجم اقتصاد ایران حدود ده درصد کم شده که یک فساد بانکی اتفاق می افته تقریبا چهاربرابر اون سه هزار میلیاردیه حجم گردش مالی فاسدشه ؟ :)))))) باز خدا را شکر زود دستگیرشون کردن ، والا سند از کجا می آوردیم که گردش مالی ایران چندبرابر هم که شده کوچیکتر نشده :))))

نمیشه لا اقل این بار یه نمودار همچی خوشگل تر درست کنید ؟ اینجوری آدم وقتی می بینه چقدر کارهای دم دستی می کنید خب آدم لجش می گیره حتی از دست خودش که واقعا چی شده سطح فکر ما اینقدر پایین اومده اینجوری میخواید مخ ما را بزنید!

تکمیلی :

1- مشخص شد وضع این آمار، از اونچه که فکر می کردم خرابتر است. نمودار و موسسه مورد اشاره رادیو فردا در مورد GDP Growth یعنی رضد تولید ناخالص ملی صحبت می کنند و خبر رادیو فردا از چیزی بنام حجم اقتصاد حرف می زند.

2- مشخص شد، هر میله ی این نمودار ، بیانگر ی دوره ششماهه (ششماهه اول و ششماهه دوم - است که انتقادهای من را به تناقضات در مورد رشد اقتصاد کشور و ادعاهای قبلی غربی را بازهم برملا می کند و تابع همان اشکالات است. اما شکل تقسیم بندی را ببینید بدتان می آید. هر سال ، به اندازه 4 واحد جا دارد که فقط برای دو واحد آن نمودار تقسیم شده و این چهار قظطعه ، در دو شاخص تقسیم شده اند که باعث شده یک شاخص در قسمت اول به تنهایی، دو شاخص دوم در یک قسمت دیگر باهم و یک شاخص دیگر در قسمت آخر قرار بگیرد بدون مقداردهی !!! حال آدم بهم می خورد !

ببینید :

وقتی قرارباشد برای دکمه، کت بدوزند همین می شود !

/ 3 نظر / 133 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

محمد

رشد وقتی منفی باشد خحم اقتصاد کوچک می شود کجایش عجیب است؟ راستی جچه شده یک دفعه اهل نمودار شدید؟ چند سال پیش کجا بودید؟ نمودار های اوس محمود یادتان رفته؟ در ضمن سیاست غلط و فاجعه بار آن هست سال و نزدیک بودن نظر ایشان به اوشان مگر به این سادگی ها باز می گردد ؟ بیش از 10 سال زمان لازم است. البته روحانی هم مورد تایید من نیست. من با کل نظام فساد و جور اشغالگر ایران مخالفم. ولی اراجیف تو مبانای غلمی ندارد بیشتر ژست گرفتن برای دفاع از اوس محمود و یاران دزدش است.

ممد به قول تو از انگلیس

میای با من مناظره اقتصادی کنی؟ حاضری علنی و بدون سانسور وارد بحث بشی تا بهت بگم اوس محمود چه خدمتی به اسراییل کرد؟ در ضمن ما اینجا بیچاره ایم با موبایل میایم تو اینترنت ع وغ رو عوضی م ینویسیم انگشامون رو موبایل جا نمیشه . هنوز به تکنولوژی بومی رایانه ملی رو میزی نرسیده ایم. دعا کن برسیم.