اسرائیل بازهم دروغ گفت!

یعنی می خواهی احوال رژیم صهیونیستی را بپرسی ها ، فقط و فقط بیا نبض این ایرانیهای صهیونیست یا احمق ایرانی را در شبکه های اجتماعی بگیر ! دو طرف بازی همش ایرانه ! خودمان و خودشان !

باورتان اگر نمی شود، الان سندش را نشانتان می دهم که عده ای ایرانی، بله آقا ! ایرانی، در همین شبکه های اجتمعای که یک عده احمق سنگشان را به سینه می زنند، آمده اند و بر گردن سگ نحس نجسی که در حال خوردن گوشت اطفال فلسطینی است، پیشبند بسته اند که خوب کرد خون خورد ، عالی کاری کرد که خون خورد !

احمق ها نوشته اند : اسرائیل ما در کنار تو هستیم !

این را ببینید که در حال این ادعاست که اولا: فلسطینیان سپر انسانی شکل می دهند و ثانیا: اسرائیل به مردمی که سپر انسانی تشکیل داده اند شلیک نمی کند و ماموریت را لغو می کند ! :

 

بعد کسی نیست از این حیوانهای انسان نما، که دقیقا در جبهه جنایات اسرائیل شریکند و پیوست عملیات روانی جنایات او را اجرا می کنند بپرسد: خب اسرائیل که به غیرنظامی ها شلیک نمی کند، پس این جنازه ها از کجا می آید ؟ این محل نگهداری کودکان معلول که همین امروز منفجر شد هم جزو همین لغو ماموریت ها است؟!

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/4/21/649073_592.jpg

شما را بخدا ببینید با چه احمق های مغز فندقی مواجه هستیم که یک عکس تبلیغاتی از یک رژه را با مراسم شلیک موشک از وسط شهر عوضی گرفته اند و از طرف حماس هم بیانیه می دهند ! ببینید :

این، عکس پرتاب راکت از مرکز شهر است؟! با چه چهارپایانی طرفیم بخدا ! 

تا حالا اینهمه فیلم از پرتاب راکت پخش شده، از مرکز شهر! بوده؟ اسرائیل دستش شکسته تصویر ماهواره ای از شلیک موشک از مرکز شهر را علنی کند؟ اسرائیلی که تا محل نگهداری کودکان معلول را می زند، چرا این مراکز وسط شهر محل شلیک موشک را رسانه ای نمی کند؟!

بگذریم،

این رژیم سفا کثافت اسرائیل است که فقط جرات دارد با یک باریکه ی 370 کیلومتری درگیر شود و با ملتی بجنگد که حتا آرد ندارند بخورند ! ببینم اینه قدرتنمایی، که با همین ملت در بدترین فشار در بیفتد و در جنگ قبلی، با 8 روز مقاومت و جنگ خودش درخواست آتش بس بدهد ؟

مگر امروز به اسرائیل رسیده ایم که ندانیم الگوی عملش چیست ! مگر در جنگ 33 روزه نمی گفتند حزب الله سپر انسانی درست کرده ؟ حالا چرا اسراتئیل به مناطق غیرنظامی اینقدر زیاد حمله می کند جوابش ساده است. یکی نیست به این مغز فندقی های بیشرف ایرانی بگوید، بی شرف جان ، کثافت جان ، در نبرد علیه غیرنظامی بمب فسفری خوشه ای معنا دارد نه در نبرد نظامی. چرا از سلاح های ممنوعه ی کشتار جمعی اسرائیل استفاده می کند؟ برای نبرد با گروه چریکی حماس؟! بمب یک تنی ، برای شلیک به مراکز جمعیتی است یا زدن اهداف دقیق نظامی در حد مرکز مهمات؟ انبار مهمات با یک خمپاره کالیبر 60 روی هوا نمی رود ؟ خودش به انبار باروت تبدیل نمی شود؟!

این همان رژیمی است که ادعا می کند بی گناه نمی زند اما عناصر به اصطلاح لباس شخصی اش کنار ساحل می نشینند بماران فلسطینی ها را می بینند و کیف می کنند و کف می زنند ! اینجوری تابلو معلوم می شود رژیم صهیونیستی غیرنظامی ندارد. این همان رژیمی است که اصولا الگویش در نبرد، مخفی کردن کشته های خودش و کشتن هرچه بیشتر از غیرنظامی ها است. موسی قصاب ( موشه کاتساو ) وقتی بشود رهبر صهیونیستی، کار دیگه مگه بلد است؟

در نبرد قبلی اسرائیل ادعا کرد از هر صد موشک فلسطینی 75 تا را گرفته و ناراحت است چرا سپر موشکی اش ناکارآمد بوده بقیه را نگرفته و باید بررسی شود. گفتم دروغ می گوید و عملیات روانی فریب است و اثبات شد. حالا می گوید از هر 5 موشک فلسطینی یکی را گرفته من می گویم بازهم دروغ می گوید و اثبات می شود. راست می گوید چرا آمار شلیک ها و رصد ها را مستند و رسانه ای نشان نمی دهد؟ ما می دانیم ، خودشان هم می دانند.

بازهم بگذریم

بگذار یک کلمه بگویم:

جناب آقای باراک (صدام یزید ) حسین اوباما : ایران رهبر جهان است. می گویم بیادت بیاید تا جان از دهانت بیرون بزند. حالا تا می توانی از فرصت جام جهانی استفاده کن. مشخص است که فضای افکار عمومی جهانی با شما نیست که مجبورید کارهایتان را زیر پتوی ضخیمی بنام جام جهانی که روی اذهان عمومی پهن می کنید انجام بدهید.

و کلمه ی آخر :

یادتونه سید حسن در پایان جنگ 8 روزه چه گفت ؟

عشرات من فجر خامس ! عشرات ! عشرات من فجر خامس !

فجر 5 از کجا آمد دست فلسطینی ها ؟ جز ایران ؟ ایران در فضای دیپلماتیک رسانه ای پنهان می کند حتا یک لحظه اصل کمک همه جانبه حتا نظامی به فلسطین را ؟میشود بگویید موشک هدایت شونده از کجا افتاد دست فلسطینی ها ؟

می شود بگویید دیمونا چه جوری موشک خورد ؟ (هرچند مدعی هستند حساب توئیتری شان هک شده :))) ) سرمان شلوغ است آقا. سرمان شلوغ است. فلسطین در نبرد آخرش با جنگ رسانه ای پیروز نشد. با نبرد رزمی پیروز شد. اسرائیل با حساب توئیتری حماس به زانو در نیامد. با فجر 5 تسلیم شد. سرمان شلوغ است آقا.

اسرائیل : تو به بچه ها و اطفال و کودکان شیرخوار شلیک کن، ما هم می دانیم چطور دمار از روزگارت در بیاوریم . تو سلاح های درجه دویت را به داعش بده تا خون مسلمانان را بریزد ، ما سلاح درجه یک می دهیم به فلسطین خون سربازانت را با خاک یکی کند. سرمان شلوغ است آقا. این را هم مجبور شدم بنویسم !

این فیدهای جنایتکارانه را ببینیم:

* این یک اعتراف است . اما حیله ای در درون آن است. می خواهد اهرم کشتن غیرنظامیان را با فشار بیشتری در فضای رسانه ای علیه فلسطین بکار ببرد. یعنی از یکسو می کشند و از سوی دیگر مسئولیتش را هم بر گردن طرف زیر حمله می اندازند. یکی نیست به این احمق بگوید پس کلا نبرد بر سر چیست ؟

* حالا پیدا کردید علت استفاده از پتوی جام جهانی را ؟

* خوب حاجی ! جان، شما آمارتو مبنی بر کشته نده حتا یک صهیونیست از کجات بیرون کشیدی؟!

* وای مادر جان یک کلمه هم از طرفداران سیستم جنایت پیشه ی پهلوی و ساواکش!

* جدن ؟ ما متهمیم ؟ کی گفته احمق جان ! ما مفتخریم، متهم نیستیم ! منتظر نشسته ای بیایم تکذیب و انکار کنیم ؟ نخیر آقا ما به فلسطین کمک می کنیم . کمک می کنیم . خودتون هم می دونید ایران رهبر جهان است. خودتان را منفجر کنید از ناراحتی . داد زدن تو عکس که چیزی نیست که .

* ملت تازه فهمیدن ؟ :))

* اگه پیامد مثبتی نداره چرا باعث اتمام جنگ قبلی شد پس ؟ :)) می بینید ؟ دو سمت و سوی رسانه ای رو همزمان دنبال می کنند : 1- از مردم می کشند و بعد هم از فشارش بهره می برند تا جریان مدافع را به موضع  فشار بیاندازند 2- اهرم قدرت مقاومت را در چشم خودش تحقیر کنند :)) چه بازی رسوایی :)) هی هم زور می زنه فید تکراری می ده شما برو همون استند با اسرائیل باش اینجوری آبروت رفت دادا :))

* این همون موشک بی خاصیتاس که همه تونو با هم می بره رو ویبره ؟ :))

نهایتا :

1- فلسطین سری قبل کار عاقلانه ای کرد و اونهم اینکه اصلا برای اتمام جنگ پا پیش نگذاشت وعجله نکرد ، الان هم همین کار عاقلانه را پیش گرفته باید ادامه بدهدبه آمریکا هم بگوید خر خودتی :))

2- مراکز جمعیتی و حساس اسرائیل مثل دیمونا را بزند ، اگر بشود کار به درون خود تل آویو به هر نحو هم بکشد چقدر عالیست مثل سری قبل و وقتی هم کار به آنجا کشید این دفعه همان قبول آتش بس درخواستی را هم نباید به این راحتی قبول کنند باید دستاورد اضافی مشهودی وجود داشته باشد تا بازهم نسبت به 3 جنگ قبل یک گام هم جلوتر برویم . حوصله کنید. جواب می گیریم . اسرائیلی ها از رفقایشان سوسول ترند. دو تا دیگه اضافه و بیشتر بزنیم سودش ده برابره :))

/ 15 نظر / 268 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

در باره ی قسمت سوم نوشته تون "احتمالاً" شما حق داشتین و من اشتباه کردم و جنگ های سی و سه روزه رو با جنگ هشت روزه اشتباه گرفتم. من که از جریان آن "خر" خبر ندارم اما درعین این که از تشبیه تون خوشم نیومد ممنونم که "چنین" ظلمی رو در حق من روا نداشتید. من هم مثل ههمه انسان هایی که از جنگ و خونریزی رنج می برند از کشته شدن یه عده آدم بی گناه متاسف می شم اما به شدت معتقدم " چراغی که به منزل رواست به مسجد جرام است" . می خواهد این چراغ به هر شکلی ارائه شود ...

مریم

در ضمن تعجب کردم که شما چطور تا به امروز از ریختن نیروهای انتظامی برای جمع آوری خانم های به قولی " بد حجاب" عکس و گزارش و رپرتاژ و خبر و.... تهیه نکردین و توی وبلاگتون نذاشتین!!! سوال من کمی تا قسمتی با این موضوع ارتباط داره . منتظر بودم که مطلبی از شما توی وبلاگتون بیاد که در کامنت ها سوال خودمو مطرح کنم که چون شما چیزی در این باره ننوشتین خودم به " پیشواز" رفتم!! و حالا اصل سوال: در کنار خانه ما حوزه علمیه ای مخصوص خواهران هست که چند وقت پیش در حال ثبت نام از خانم ها برای برگزاری دوره های جدید بود. من که در این رابطه خیلی سوال دارم مشتاق شدم برم توی این دوره ها ثبت نام کنم. رفتم و به من یه جزوه دادن که در اون شرایط برای ثبت نام ذکر شده بود. با شوق و ذوق اومدم خونه که اونو بخونم و برای ثبت نام اقدام کنم که در کمال تعجب دیدم یکی از شرایط ثبت نام "اجازه همسر" هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بلفاصله با این مرکز تماس گرفتم و از شون در این باره سوال کردم که " خانم عزیز گیرم شوهرمن کافر باشه و نخواد اجازه بده که من در راه خداشناسی برم چرا شما منو از این حق شرعی ام محروم می کنین&q

حرف تو

با سلام و خدا قوت مطلب شما به عنوان بهترین های وبلاگی انتخاب شد و در قسمت "گلدون وبلاگی" سایت حرف تو با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/30188 و در سایت دانا با آدرس: http://dana.ir/News/114213.html منتشر شد خواهشمندیم مطالب تولیدی خود را به سایت حرف تو ارسال نمائید . [لبخند]

حرف تو

با سلام و خدا قوت مطلب شما به عنوان بهترین های وبلاگی انتخاب شد و در قسمت "گلدون وبلاگی" سایت حرف تو با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/30188 و در سایت دانا با آدرس: http://dana.ir/News/114213.html منتشر شد خواهشمندیم مطالب تولیدی خود را به سایت حرف تو ارسال نمائید .

حرف تو

با سلام و خدا قوت مطلب شما به عنوان بهترین های وبلاگی انتخاب شد و در قسمت "گلدون وبلاگی" سایت حرف تو با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/30188 و در سایت دانا با آدرس: http://dana.ir/News/114213.html منتشر شد خواهشمندیم مطالب تولیدی خود را به سایت حرف تو ارسال نمائید .

مریم

البته شما جواب سوال منو که "نتونستین" بدین ، هیچ " قطع نگاتیو" هم داشتین! من به ورود دین به حوزه سیاست اعتقادی ندارم مگر برای یک دوره ی خاص تاریخی و اون هم فقط در جهت ارشاد( زمان پیامبر) . دلیل آن هم این است که برای سیاست وجه منفی فریبکاری رو قائلم و فکر می کنم دین بلند مرتبه تر از اینهاست که به چنین عوالمی آلوده بشه. اما " دین" و "سیاست" تا زمانی که می تونن انسجام کشور رو حفظ کنن بد نیست در کنار هم باشند. در ضمن من منظور شما از "اونها" در خط آخر رو متوجه نشدم چه برسه به " زن و بچه شون"!!! در مورد قضیه حجاب هم این که: من نمی تونم فقط برای این که مردها برن " بهشت" حجابم رو به طور کامل رعایت کنم. من نیاز به استدلال قوی تر از این دارم که برای دستیابی به اون و فهمیدن خیلی چیزهای دیگه تلاشمو کردم و رفتم که در حوزه علمیه ثبت نام کنم . اما از همین قدم اول فهمیدم نمی تونم اونجا چیزی رو که می خوام دریافت کنم!! خداوند می فرماید که من را سرسری قبول نکنید " در من شک کنید" و با یقین به من برسید!!! اما بندگانش با گذاشتن شرط و شروط راه رسی

مریم

من تهمت نزدم حقیقتی رو q& رو با زبون بی زبونی نوشتم . نه به مشکل من جواب ندادین... قوانین جاری برای حضور در زنان در حوزه علمیه که در واقع سدی است که در مسیر خداشناسی گذاشته اید!!! خوب بله فکر می کنم "ادغام سیاست در دیانت" مسیریه که "آفتاب پشت ابر" رو زودتر از موعد درمیاره فقط به این دلیل که از خیل دینداران کسیو باقی نمی زاره به جز تعدادی اندک!!!! کجای حرف من نشانی از دلسوزی داشت؟؟!! من فقط عقیده ام رو نوشتم که با انشائ شما از خط مشی پیامبر زمین تا آسمان فاصله داره!! در کامنت سوم منظور از "کار دفاعی" چیست؟ !!جمع کردن خانم ها ؟ بردنشون به منکرات احیانا؟ گرفتن جریمه و تعهد؟ من اسم اینو کار دفاعی نمی زارم اسمشو می زارم حمله ی " پارتیزانی" که یه دفعه می ریزن و جمع می کنن و میبرن!!!این اون ها روی جری می کنه یا کار فرهنگی "دیگران" ؟ !! قسمت آخر توضحاتتون هم منو به این نتیجه می رسونه که ما زن ها فقط آفریده شدیم برای مردها!! و خودمون هویت مستقل نداریم!! ممنون از توضیحاتتون که منو با طرز فکرتون آشنا کرد گواین که این حرف هارو از زبون دیگرانی هم شنیده بودم!!!اما

مریم

رادیو؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![لبخند][لبخند] چه جالب!!! نه من که نمی خوام " مانیفست" دروَکنم که منو می خواین ببرین رادیو. همینجا لطفا جواب منو بدین که برام کافیه ...خیلی هم ممنون!!!

مریم

"اتفاقا" نیست و "اساساً" زیادی پخش است. اگه شما تونستی از جناب ضرغامی " وقت" بگیری ما هم در"رکاب همایونی" هستیم!!1:-) شاید اونجا بتونم " مانیفست" خودم رو در رابطه با حقوق " تضییع شده ی" زنان اعلام کنم !!!

bahram

سلام دوست عزیز از کارهاتون لذت بردم خیلی حرفه ای کار کردید. اجرتون با اون بالایی. اگه وقت کردی به وبلاگ جدید من هم سر بزن و اگه ممکنه عکسی که طراحی کردم رو روی وبلاگت بزار...ممنون