نریمان غریب فیلترچی، دست اندازی به منابع طبیعی و ...

خب، سال نو مبارک. سالی با نامی حیرت انگیز و پرحماسه . سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی. حرفهای زیادی دارم که فعلا دو تا نکته ی دم دستی اش را می نویسم برود تا بعد.

نکته اول اینکه :

- ناشناسی مرا با خبر کرد که فیلترچی بزرگ ، آقای نریمان غریب ، nariman gharib ، نریمان قریب یا هرچی که اسمش هست، کاملا از مطالب وبلاگ من با اطلاع است، کامنت های من را دیده، و از مطالب من علیه خودش کاملا با خبر است و تعمدا قصد دارد تا با روش سانسور از آن عبور کند !

کوچول موچولو ! این روش که اصلا جواب نمیده . آبرو ریزی داره . البته نه میان دوستان شماها. شماها کلن وزن و قافیه تان را اینگونه می بندید. بین بقیه مخاطبانی که ممکن است ذره ای در منافق بودن و بدذاتی شماها کوچکترین تردیدی داشته باشند. کمترین احتمالی بدهند که در چنتـه ی شماها ذره ای از منطق و صداقت یافت شود و ندانند که سکولارها دروغگو هستند. برای آنها، خوب است که ببینند حقیقت چقدر افشا کننده است.

و حالا ، برای درد بیشتر روی گردن آقای نریمان غریب ، که ببیند وبلاگ من به محلی برای نوشتن هر آنچه که لازم است مردم بدانند در موردش تبدیل شده و او با سانسور کردن و فرو کردن کله اش در برف ، تنها از مسیر پاسخگویی بیرون می ماند و فقط ضرر می کند، این تصویر وضعیت جستجوی نام خودش در گوگل را به او نشان می دهم که دیگر حتا بدون گذاردن هر کلمه ای ، دومین جستجو در مورد نام وی ، بعد از وبلاگ خودش، مستقیما محتوای وبلاگ من است : 

کوچولویی بنام نریمان غریب که آنزمان که او به سیب زمینی نمی دانست چه بگوید، ما وبلاگ می نوشتیم و این وبلاگ ریشه ای نزدیک به دهساله دارد، بیاید و ادعا کند که وبلاگ پاسداران می خواهد از طزیق او بزرگ شود ! خیلی توهین آمیز است. بچه جان . اگر از موثرتر شدن وبلاگ پاسداران نگرانی ، بدان که سکوت تو و لااااال ماندنت ، فقط افشاگر حیثیت بیمار و بی شخصیت توست و هیچ از ریختن آبروی دروغینت جلوگیری نمی کند و درمانی برای افشاگری و پرده برداری از چهره ی کودکانه ی تو نیست .

نریمان خان . نریمان خان غریب. نریمان خان قریب ، یا Nariman gharib یا هرچی که اسمت هست. مطالب این وبلاگ چیزهایی است که مخاطبین وبلاگ تو را در مورد تو تکان می دهد.

یک چیز جالب.

با الکسا ، در مورد سایت نریمان تحقیق می کردم. دیدم هربار که وبلاگش را می بینم، نمودار الکسایش شدید تکان تکان می خورد . در مورد میزان واقعی مخاطب وبلاگ نریمان، این چه معنایی می دهد ؟ :))

پی نوشت : همین الان فهمیدم کچل موفرفری ، نریمان غریب ، در کلوب صفحه دارد. به این موضوع هم خواهم پرداخت :))

نکته دوم :

پیرو صحبت های امام خامنه ای (مدظله) در روز درختکاری در مورد تخریب منابع طبیعی و ضرورت جلوگیری از آن ، در مسیر مسافرت نوروزی ، تصاویری از دست اندازی به منابع طبیعی و تصرفات غیرمجاز عکس برداری کردم که دل هر بیننده ای را به درد می آورد. سالها بدون توجه به این نکته در جاده های شمال کشور از زیبایی طبیعت لذت می بردم و امسال اینقدر این حقیقت دردناک مرا آزرد که لذتی بر جا نماند. البته نقاط زیبای زیادی هم در طبیعت روحانی کشورم مشاهده کردم که از آنها هم تصویر برداری کرده ام و برای هریک از دوستان که بخواهد ، نسخه ی با کیفیت عالی کس را اگر بخواهد می فرستم.

در مورد این تصرفات در منابع طبیعی یک پست مجزا می نویسم.عکسها را باید از دوربین دانلود کنم و کمی ویرایش نور کنم و بعضی جاها را علامت بزنم تا بهتر ببینید. این کارها انشاء الله انجام که شد، مطلب را می نویسم .

یا حق.

/ 0 نظر / 11 بازدید