برای زيارت تکنيک !

بسم الله .

تکنوکرات نيستيم اما برای زيارت تکنيک ، به مدت يکهفته ای می رويم يکی از همين شهرستانهای خوب کشورمان ، ببينيم بروبچ اون خطه چه چيزی آماده کرده اند که عين تيغ برود تو گلوی آمريکا وعين خار باشد در چشمش . بعدش هم سفری يکی دوماهه برای آنکه ميوهء اين تکنيک نوظهور را بچينيم و کاربردی اش کنيم . ششماه کار برده تا همينجا .

حواس همه شان را پرت موضوع انرژی اتمی کرديم و هرکاری خواسته ايم داريم می کنيم . موضوعات های تک که يکی دو تا نيست. عين سلول بنيادين ، کم نيستند موضوعاتی که در آن ، رو کم کنيم !

دماغ ضد انقلاب شديدا بسوزد که يک کلمه در اين مورد نمی داند و همين چند کلمه را هم قبلا از بروبچ اجازت گرفتيم که بنويسيم يا نه. چشمتان در بيايد . اينقدر اين کلمات من را اين ور آن ور کنيد ببينيد چيزی می توانيد ازش گير بياريد يا نه ! :)) :))  بعدا که خبرش عين توپ شرپنل درشد ، گوشهايتان را بگيريد که کــر نشويد !

فقط با اجازه بروبچ می گويم که در حوزه نور شناسی خواهد بود انشاء الله . بقيه اش را بروبچ گفته اند نگو ! :)) چی فکر کرده اند. فناوری از آسمان که نيامده . داريم بومی بومی اش را می سازيم . چشم همه شان در بيايد . می شود و می توانيم .

از راه دور آپديت می کنم انشاء الله . يا حق .

/ 23 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرتضی شیمیایی

سلام عرض شد اخوی.لينک شما رو توی وبلاگ حسين درخشان ديدم خيلی تعجب کردم.گفتم بيام ببينم چه خبره.سمت ما هم بيا.يا علی

قلی

به به! دو روز که نیستی وبلاگت به چه مطالبی مزین میشه!

آدميزاد

سلام خسته نباشيد سر بزنيد منتظر نظراتتان هستم التماس دعا

پاسداران

بسم الله . آرش جان ممنون. سفر کاری است برادرم و فقط برای خدمت گذاری می رويم . مخلص همه مردم با صفای ايران هم هستم .

پاسداران

بسم الله . بد نبود بچه ها به نظری که يک عنکبوت امين نما در مورد اهل هنر و معرفت اين کشور داده نظر می کرديد.

پاسداران

بسم الله . يارو اومده نوشته با پاسپورت ايرانی هرجا بخواهی بروی بايد ويزا بگيری ! انگار آمريکاييه برا اينکه برو بورکينافاسو ، ويزا نمی گيره ! مخ زنی هاتون هم دومی نداره ! بنده خدا حتما از تو اروپا می نويسی که عمدتا با هم مرز ها را توافقي اداره می کنند ! خوبی ؟ قرصاتو خوردی ؟ شصت ميليون را هم ديديم تو انتخابات برای صدمین بار !! از رو نری يه موقه ! ضد انقلاب ايرانی سنگ پای گزوين !

پاسداران

بسم الله .Amrika !! اگر عددی بود که نه در افغانستان ، نه در عراق ، نه در ويتنام ، بلکه در نيويورک شلوار امنيت خودش را بالا می کشيد ! برو بينيم با ! چی داداش ! دسسو بيا ! آررره !

پاسداران

بسم الله . صفای همه بروبچ جزقل فسقل ضرت انقلاف !

...

اگر گنجی بميرد بساطتان برای ابد برچيده خواهد شد. با خشونت خشونتتان را پاسخ خواهيد گرفت. عقده چندين ساله ملت ايران يکباره سر باز خواهد کرد و سيلی پديد خواهد آمد که همگی تان را به حق يا نا حق با خود خواهد برد.

پاسداران

بسم الله . اولا : زرشک ! دوما : زرشک ! سوما : زرشک ! چهارما : اگه خودتون چيزخورش نکنيد و از پشت بوم بيمارستون ميلاد نخواهيد با ::شاه کليد بريد خفه اش کنيد ! پنجما : زرشک ! آقاجون، فقط زرشک !