http://www.antioccupier.com صفحه ای برای اعتراض به اشغالگران بين المللی

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?xml:namespace prefix = w ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:word" />چند روز پیش ، شاهد انتشار خبری از دسته گل جدید ارتش آزادیبخش یا همان Freedom Corps آمریکایی در عراق بودیم . یک سرباز عضو یگان تفنگداران دریایی آمریکا که به Marine معروف هستند ، در میان جمعی از دوستان خود ، شروع به نواختن ناشیانه یک گیتار نموده و ترانه ای را می سراید که متن واقعی حوادث امروز جهان است.

 

او از کشتار خانواده یک دختر عراقی که در مقابل تلاش او برای ربودن او مقاومت کرده بودند ، دست به اسحله می برد و جنایتی تمام عیار می آفریند . هولناک تر اینکه در ترانه اش می گوید ، از خونی که از سر و روی قربانیانش به صورتش پاشیده خوشحال شده  ولذت برده است. او می گوید :" آنها باید می دانستند که با یک Marine نباید این کار را بکنند..."

 

همه می دانیم که این ، تنها یکی از صدها خبری است که در جهان خبر،  همه روزه از جنایتات اشغالگران عراق وافغانستان منتشر می شود. این اشغالگران ، به هرکجا که پا  گذارند ، ردپایی از خون ، و فاجه بر جا خواهند گذاشت . نمونه هایی از آنها را می توان در کشورهایی که پایگاههای نظامی این اشغالگران در آنها قرار دارد ، بطور دائم مشاهده نمود . از جنایت سربازان آمریکایی در مورد دختران ژاپنی در اوکیناوا ، تا قتل عام یک کاروان 400 نفره عروسی افغانی در افغانستان . اما آنچه که مهم است اینکه ، این جنایات ، نه جنایت کور یک سرباز دیوانه خسته از فشار ترس و نا امیدی ، بلکه برنامه هدایت شده سیستم نظامی جنایتکار نظام سلطه است که می خواهد از خود، رعب و وحشتی بی بدیل در دل مخالفانش و انسانهای ساکن در سرزمینهای تحت اشغال خود ، ایجاد کند.

 

در این صفحه ، اخبار جنایات گذشته ، حال و آینده این جنایتکاران را برای ثبت در حافظه تاریخ ملل جهان ، ذخیره می کنیم و نامه ای خطاب به دبیر کل فعلی سازمان ملل ، آقای کوفی عنان تنظیم کرده و در آن ، محاکمه سران فاسد و خونخوار ایالات متحده و سربازان و فرماندهان وحشی تحت امر آنان را خواستار می شویم .

/ 6 نظر / 24 بازدید
محمدجواد

بسم الله سلام خوندی حاجی يا نه؟ سر بزن مطلب جديد آپ کردم يا حق

الحديد

ب.ظ): هر كجا آنها را يافتيد بكشيد http://www.webkadeh.net/alhadid/komeyni.jpg جلعاد شافيت اخيرا و ليس آخرا و جلعاد شافيت آخرين نظامي نيست كه به گروگان ميگيريم . http://alhadid.blogfa.com/ آپ شد سر بزن . يا علي !

حسین مخلص ابوذر

ياعلی. سلام آقا ابوذر اون شماره موبايلی که داده بودی هم که واگذار شده داداش من . شماره خودت هم که وقتی شماره من می افته قطع می کنی نمی خوام مزاحم شماره خونه ات بشم اي ميل های منم که جواب نمی دی . حداقل بگو چی شده که يه دفعه اين همه ما مورد غضبت واقع شديم . اين خبر رو هم بهت بدم که از ابتدای تير ماه محل سکونتم تهران شده اینو گفتم شايد خواسته باشی همديگه رو ملاقات کنيم يه مدتی هيچ اقدامی نکردم گفتم راحت باشی اينجوری. البته به وبلاگت سر ميزنم هر وقت که بتونم. مدارت برقرار و پاينده باشی

پيامبر اعظم

با سلام. ثبت نام اولين جشنواره وبلاگ نويسي با موضوع پيامبر اعظم(صلي الله عليه و اله و سلم) شروع شد. منتظر حضور سبزتان هستيم. با تشکر www.peyambar-aazam.com

پارسا

سلام تعداد سربازان اشغالگر عراق حدود ۳۶۰ هزار نفر است که دو سال است در عراق هستند جمعيت شهر قم هم در همين حدود است ولی در مسيحيت ازداواج موقت وجود ندارد ولی در فقه شيعه وجود دارد با اين حال در قم روزانه ۱۲ پرونده زنا به دادگاه ارجاع می شود

بماند

ما منتظر جهادیم... وای به روزی که فرا برسد .