وضعیت درونی : وصل : ترین گروهک ضد ایرانی - قابل توجه عاشقان وصال به آمریکا

جدیدترین عضو جداشده از گروهک منافقین :

 

منافقین اعضای خواهان جدایی را به وسیله خانواده اش شکنجه می کنند / می گفتند اگر به ایران برگردی به زنجیرت می کشند

 

مرضیه قرصی جدیدترین عضو جداشده از گروهک منافقین است. جداشدن او از این گروهک بیشتر از آن جهت اهمیت دارد که جدایی زن ها از این گروهک بسیار دشوار به نظر می رسد، اما جداشدن روناک و مرضیه که سال گذشته از منافقین بریدند، نه تنها تابوی دشواری جداشدن از این گروهک را شکست، بلکه ضربات مهلکی نیز بر پیکره نیمه جان منافقین وارد آورد.

 

جریان زندگی مرضیه قرصی که 10 سال سابقه عضویت در این گروهک را داشته، چیز متفاوتی است. همسر مرضیه، او و فرزند شیرخواره اش را در سال 75 به بهانه سفر به خارج از کشور به قرارگاه اشرف می برد تا به منافقین بپیوندند. آنان به عضویت این گروهک درمی آیند اما سران منافقین اعلام می کنند که حاضر به نگهداری کودک در قرارگاهشان نیستند که شوهر مرضیه، سعید شیرخواره را به ایران آورده و به مادر مرضیه می سپارد.

 

اما ادامه زندگی مرضیه که اکنون جوانی خود را به هدر رفته می بیند، حکایتی تلخ دارد که خود او برای ما تعریف می کند. مرضیه می گوید در اولین ساعات حضورشان در این قرارگاه منافقین آنان را از هم جدا می کنند اما به این نیز اکتفا نکرده و آنان را مجبور به طلاق نیز می کنند.

 

او ادامه می دهد : 5 ساعت با من صحبت کردند و مرا مجبور کردند که طلاق نامه را امضا کنم و می گفتند شما را از لحاظ فیزیکی جدا کردیم اما از لحظ ایدئولوژی حتی در ذهن خود نیز نباید با او زندگی کنی.

 

5 ساعت با من صحبت کردند و مرا مجبور کردند که طلاق نامه را امضا کنم و می گفتند شما را از لحاظ فیزیکی جدا کردیم اما از لحظ ایدئولوژی حتی در ذهن خود نیز نباید با او زندگی کنی.

این عضو جداشده از گروهک منافقین با تاکید بر اینکه از همان روزهای اول قصد کرده از این گروهک جدا شود اما این اجازه را به او نمی دادند، گفت : همسرم چند بار درخواست ملاقات با من را کرده بود که این اجازه به او داده نشد اما فقط یک بار این اجازه را دادند و آن هم به این خاطر بود که می خواستند من را مجبور کنند تا اورا مجاب کنم که نباید از مجاهدین (گروهک منافقین) جدا شود.

 

وی شستشوی مغزی، ترساندن و شکنجه را از جمله ابزارهایی عنوان می کند که منافقین برای جلوگیری از جدایی روزافزون اعضایشان به کار می گیرند و اظهار داشت : به من می گفتند اگر به ایران برگردی دیگر بچه ات را به تو باز نمی گردانند، تو را به زنجیر می کشند و به تو غذا نمی دهند، اما من تصمیمم را گرفته بودم.

 

مرضیه افزود : زنها در آنجا دیگر مثل قبل نیستند و انگیزه ای در بین اعضاء وجود ندارد و می توانم اینگونه بگویم که حدود 80 درصد نیروها دیگر نمی خواهند در این گروهک تروریستی بمانند. این عضو جداشده منافقین، از حاکم شدن روح مردگی در قرارگاه اشرف که خود منافقین آن را پایگاه مرکزی مبارزه علیه ایران می نامیدند، خبر داد و گفت : مژگان (یکی از سرکردگان منافقین) هر کسی که از آنجا (قراگاه اشرف) می رفت را خائن می نامید و الان فکر می کنم به خیال خودشان برای من هم پرونده تشکیل دادند.

 

اوج داستان غم انگیز زندگی مرضیه آنجا بود که به ما گفت من به نوعی گروگان منافقین بودم و زمانی که علت این مساله را پرسیدیم گفت : وقتی منافقین پس از جدا کردن اجباری من و همسرم از یکدیگر اصرار ما را برای ملاقات با هم دیدند، به شوهرم گفتند که اگر در عملیاتی که به او سپرده اند تا در ایران انجام دهد، موفق شود، به او اجازه خواهند داد که با من ملاقات کند اما رفتن شوهرم بی بازگشت بود چون شوهرم در آن عملیات کشته شد.

مرضیه را در ماه های آخر به زندان انداخته بودند تا نتواند به حقیقت یعنی جدایی از منافقین دست یابد و آنگونه که می گوید 7 ساعت مستمر او را که یک روز کامل هیچ غذایی نخورده بود مورد شکنجه روحی قرار داده اند تا از تصمیمش منصرف شود.  اخیرا در قرارگاه اشرف اقدامات فراوانی را برای برگرداندن روحیه نیروها در دستور کار گذاشته بودند و ادعا می کردند زندان ندارند و شکنجه نمی کنند اما واقعا دروغ می گفتند چون خودم دیدم که یکی از دخترهای عضو را که می خواست از آنان جدا شود به بهانه مریضی از بین ما جدا کردند و بعدها اعلام کردند که پزشکان موفق به درمانش نشده اند و فوت کرده است درحالی که ما بر اساس قرائن یقین داشتیم او را کشته اند و به این ترتیب اگر بتوانند هر کس را که خواهان جدایی از آنان باشد سر به نیست می کنند.

 

وی فرار مریم و مسعود رجوی از قرارگاه اشرف را نیز از جمله عواملی دانست که اعضای گروهک را متوجه پوچ و بی هویت بودن ادعاهای سرکردگان منافقین کرد و افزود : مجاهدین (منافقین) به هر بهانه ای به دنبال این هستند تا اعضایشان را حفظ کنند و حتی تا آنجا پیش رفته اند که اعضای خواهان جدایی را با تحریک به دست سایر اعضای خانواده اش که در مقر هستند می سپارند تا شکنجه شان کنند.

 

این عضو جداشده منافقین، همچنین از محدویت های شدید اطلاع رسانی یعنی جلوگیری از دسترسی اعضاء به رسانه ها و اخبار واقعی و همچنین ارتباط بی واسطه با خانواده شان خبر داد و اظهار داشت : چندین زن دیگر هم به همراه من می خواستند از منافقین جدا شوند، اما آنها را آنقدر شستشوی مغزی دادند که نتوانستند برگردند.

 

مرضیه با بیان اینکه وقتی از بین آنان بیرون آمدم به بسیاری از دروغ هایی که در مورد ایران می گفتند پی بردم، گفت : فکر می کردم اگر به ایران بگردم من را به زندان می اندازند و شکنجه ام می کنند ولی هرگز اینگونه نبود و چنین برخورد خوبی هرگز برای من قابل پیش بینس نبود.

 

اوج داستان غم انگیز زندگی مرضیه آنجا بود که به ما گفت من به نوعی گروگان منافقین بودم و زمانی که علت این مساله را پرسیدیم گفت : وقتی منافقین پس از جدا کردن اجباری من و همسرم از یکدیگر اصرار ما را برای ملاقات با هم دیدند، به شوهرم گفتند که اگر در عملیاتی که به او سپرده اند تا در ایران انجام دهد، موفق شود، به او اجازه خواهند داد که با من ملاقات کند اما رفتن شوهرم بی بازگشت بود چون شوهرم در آن عملیات کشته شد.

 

مرضیه پس از 10 سال، سعید طفل شیرخواره اش را که برای پیوستن به منافقین 10 سال رهایش کرده بود دوباره در آغوش گرفت و دیگر حتی لحظه ای حاضر به جداکردن او از خودش نبود. او باور نمی کرد که بتواند دوباره فرزندش را ببیند اما او اکنون علاوه بر آنکه دوباره سعیدش را به دست آورده است بلکه با جدایی خود از گروهک منافقین توانسته ضربه ای مهلک بر این گروهک تروریستی وارد آورده و آنان را یک گام دیگر به فروپاشی نهایی نزدیک تر سازد.

/ 6 نظر / 129 بازدید
باران

سلام مطلب خيلی جالبی بود. خيلی کم پيش مياد که من متنهای طولانی را تا آخر بخونم، ولی همشو خوندم. موفق باشيد.

پاسداران

بسم الله . سلام . ممنون . موفق باشيد. :)

حامد

سلام برادر ... خیلی خوشحال شدم از این که متن کامل مصاحبه من با مرضیه قرصی رو توی وبلاگت کار کردی ... البته این گزارشم خیلی به دل خودم هم نشست ... راستی ... منافقین به این گزارش واکنش نشون دادند ... خبرش رو می تونی این جا بخونی ... http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=327381 .... بهتر بود منبع این مصاحبه مهم(یعنی خبرگزاری مهر) رو هم کار می کردی .. التماس دعا

خشایار

مرگ بر منافقین خائن و رجوی عوضی ترسوی خائن و درود بر رهبر فرزانه انقلاب

ایمان

چقدر کم عقلنند کسایی که گول اینا رو میخورند . ممنون

مرگ بر ضد ایران

جاوید با ایران سرفراز( هنوز کاملا سرفراز نشده داره می شه 55 درصده)