به این دیوانگی ، بخندیم یا بگرییم ؟

1-    جماعتی که ، شعار ویژه شان ، همیشه ، نه عزه نه لبنان جانم فدای هرچیزی جز مصالح ملل مسلمان ، و بعدش هم ، نه عزه نه لبنان ، فقط فلات ایران ! شد ، همان جمعی که قبلا شعار داده بودند ، فلسطینو رها کن فکری بحال ما کن ! ، همان جریانی که اصولا می گفتند ما نباید در کار ملت فلسطین که خودشان با اسرائیل توافق کرده اند (؟!)  فضولی کنیم و همین که مردم فلسطین به حماس و جبهه مقاومت رای دادند ، ناگهان برقها رفت و بوق دموکراسی خاموش شد و حماس از آنروز شد گروه ترویستی و حمایت ما از آنها شد اخ !، همانها که هرچه نگرانی اسرائیل دارد، آنها هم دارند ، هرچه دلشوره انگلیس دارد ، دل آنها را هم می شورد و اگر چیزی در سینه ی اوبما رخت می شورد ، در سینه ی آنها هم می شورد ، حالا این جریان بخواهند "بچه خر کنند" و بگویند ، آنچه که در شمال افریقا و در جبهه سازش عربی در جریان است ، نشات گرفته از تحرکات کاریکاتوری آنها در فتنه 88 است!!!

2-    جماعتی که نان و آبشان را بی.بی.سی جور می کند ، و هرچه خواستند ، بی.بی.سی برایشان کرد و آنهاهم به خواست بی.بی.سی ، به هر ضربی رقصیدند ، کور شوند و نبینند که امروز بی.بی.سی خبرنگارانی را که اتفاقا ، اتفاقا ، اتفاقا ایرانی و هم خط و جریان آنها هم هستند ، به مصر فرستاده و مردم مصر را از ایجاد یک حکومت اسلامی مانند جمهوری اسلامی برحذر می دارد ، حیا نکنند ، چشم در چشم مردم بدوزند و بیایند و بگویند که با مردم مصر همراهند !

3-    جماعتی که نتوانستند یک نفر باصطلاح شهید ! ( بجز آن تروریست خیابان بند اعدامی شکارشده در آسمان ، آن زن شوهرکش منحرف جنسی ، و این زن قاچاقچی مواد مخدر ششلول بند آدم یاد ناتاتشا می افتد ! ) پیدا کنند و از همه بدتر کمیت داستان ندا ! بشان هم می لنگد ، بیایند و خود را با ملتی مقایسه کنند که تاکنون بیش از دویست شهید و بیش از 5 هزار نفر مجروح سرشماری شده و هویت معلوم دارند !

4-    جماعتی که در تمام تلویزیونهای جبهه غربی مورد حمایت بودند و از آبدارچی تا رئیس حکومتهای جبهه استکبار و دیکتاتوری ظلم ، از آنها حمایت کردند و تا توانستند باد در آستینشان دمیدند ، بیانید و خود را با ملتی مقایسه کنند که امروز مورد سانسور و تحریفند و رفتارهای خبری ، علیه آنها تنظیم شده !

 

 

آهای جماعت پت و مت !

شما علیه انقلابی ، کاریکاتوری از انقلاب ( و در حقیقت ، یک اغتشاش و کودتا ! ) ترسیم کردید ، که مردم مصر و تونس از آن انعکاس گرفتند!

 

بد نیست این جماعت به این سئوال ِ بی نهایت ساده ، بی نهایت ساده ، جواب بدهند که "آقای مبارک" از اغتشاشات سال گذشته این حضرات در ایران "خشنود" بود یا ناراحت ! ؟ به این سئوال بچه گانه ، بچه گانه ، جواب بدهند که آمریکا و انگلیس و اسرائیل از برکناری احتمالی مبارک آسیب می بینند یا خوشحال می شوند ؟ و به ما بگویند که آیا تحرکات آنها در سال گذشته در تهران و تحرکات امروز مردم مصر در قاهره و سایر شهرهای این کشور، هردو از نظر جبهه کفر و استکبار وظلم و دیکتاتوری یک ماهیت و تاثیر را دارد ؟ آیا اگر آنها موفق می شدند ، یک ضلع به جبهه متحدان آمریکا و انگلیس و اسرائیل اضافه می شد ، یا اگر مردم مصر موفق شوند ، یک ضلع از جبهه متحدان آمریکا و انگلیس و اسرائیل کم نخواهد شد ؟ آیا مردمی که در خیابان فریاد می زنند لا مبارک لا آمریکا ، با جماعتی که فریاد زدند به نفع آمریکا ، کوچکترین شباهتی دارند؟

 

آیا می شود این 180 درجه تضاد را "ماست مالی" و "صافکاری" کرد ؟

 

معتقدم ، صدای آمریکا ، خود با کارشناسانش ، تحلیلهای بچه گانه را بخورد مخاطبانش می دهد . اما بی.بی.سی ، خود تقریبا سکوت می کند و سعی می کند تا تحلیل های سفیهانه ، بوسیله تماسهای تلفنی و مخاطبان تربیت شده در همین "درگاه" ، به خورد مخاطب برود ! اما هدف یکی است. انتشار تحلیلهای دیوانه وار که فقط انسانهای دارای نقایص عمیق فکری یا عقده های فروخورده سیاسی می توانند به آنها متوسل شوند.

 

بابا ، ما شما را پخ می کردیم تا فرحزاد می دویدید ! یادتان رفته ؟ با اولین درگوشی ، جمعتان به درون ماشین های مردم و مغازه ها و کوچه ها در هم می پاشید ! شما خودتان را با چه کسی مقایسه می کنید ؟ با کسانی که تا امروز به جمعیتشان بر عکس شما ! افزوده شده و کشته هایشان افزون تر ؟ با جماعتی که آمریکا بدنبال به انحراف کشیدن و تضعیف مبارزه آنها ( بر عکس شما ) است ؟

 

به این دوانگی بخندیم یا بگرییم ؟

 

رهبران عربستان ، اردن ، یمن ، مصر و تونس ، از اغتشاشات شما حمایت کرده و در دلشان ، بخاطر تضعیف جبهه مقاومت قند آب می شد یا نمی شد ؟ آیا کسی نمی داند که همین ها بودند که پس از سرکوب و منکوب شدن شماها ، دوباره سرشان را جلوی جمهوری اسلامی پایین آوردند و زیپ دهانشان را کشیدند ؟ آیا اینها همانها نبودند که موقعی که شماها در خیابانهای مرکزی تهران هر نجاستی که می شد ، مرتکب شدید ، برای دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی پشت بازو می آمدند ؟

 

یک جوری ، یک لحظه به فکرتان نرسد که از فضای شما در فیسبوک و توئیتر بی خبرم !

هنوز که هنوزست ، دوستانی بازهم برایم محتواهای شگفت انگیز فیدها و کامنت ها و لایک هایتان را می فرستند! مقایسه کردن اوباش انگشت شمار اجیرشده ی دولت های عضو جبهه سازش برای ایجاد هراس در مردم ، با مردم میلیونی به خشم آمده در 9 دی ، چگونه ممکن شد ؟ چگونه دو سر تضاد را به هم رساندید و خود را با مردم مصر و حکومت های جبهه سازش را ملتهای جبهه مقاومت یکی کردید ؟

 

به این دیوانگی بخندیم یا بگرییم ؟

 

وقتی جبهه شما ، چنین آبکین تحلیلهایی دارد ، چگونه امید تشکیل یک جریان غیرکاریکاتوری دارید ؟ دوباره میخواهید خر تروا در 22 بهمن را بر اساس تئوری آن شیرخر خورده ی سابقا وزیر ، اجرا کنید ؟ :)

 

با این سبک مدل سی.پی.یو و این چنین تیپ سیستم عامل ، خب بفرمایید. بفرمایید برگردید ببینم که چه غلطی می کنید. یا اصلا شما اگر می توانستید غلطی بکنید ، چرا عمده تان رفتید ؟

 

پی نوشت :

نیما اکبر پور، دوست سابق. نمی توانم تاسف عمیق ، عمیق ، عمیق خودم را از قرارگرفتنت کنار عناصری مثل فرن و سیاوش ( مهدی) ، در عملیات مستقیم علیه ملتهای مسلمان و به نفع دشمنان ملتها ، به نفع جبهه سازش و به نفع صهیونیزم بین الملل انکار کنم. سیاوش اردلان سابقه بسیار سیاهی داشت و تو تنها یک وبلاگ که ابوذر پاسداران که ابوذر پاسداران است هم می توانست با آن کنار بیاید و گهگاه مناظره ای و کامنتی و تکه ای !

 

نیما !

بی.بی.سی ، دوچه وله ، العربیه ، صدای آمریکا ، یورونیوز ، فاکس نیوز و یا کدامتان جرات دارید خطبه عربی رهبر معظم انقلاب را برای مصر و جهان عرب با همان زبان عربی ، بطور کامل و یا زنده ، پخش کنید ؟ اگر کسی از ایران الگو نمی گیرد ؛ اگر انقلابات شمال افریقا ربطی به انقلاب اسلامی ندارد ، چرا این کار را نمی کنید؟

 

ولش کن.بگذریم ...

جواب که معلوم است ! مگر میخواهید انبار نفت به رویتان بسته شود ! معلوم است که به همه دروغ می گویید !

 

نیما ! تو در این بخش چه می کنی .

نیما ! داری زیر دست سینا مطلبی چه می کنی ؟ !

 

به این دیوانگی ، بخندیم یا بگریم ؟

/ 4 نظر / 7 بازدید
رضا

پاینده باشی داداشی

سید علیرضا

سلام همسنگر به وبلاگ " ولایت فقیه؛ دیکتاتوری یا اوج مردم سالاری؟" تشریف بیارید و در صورت تمایل منو لینک کنید و خبر بدید تا شمارو لینک کنم. یا علی

مصطفی نمازیان

بنام خدا با مطلبی تحت عنوان" از صفار تا اسفندیار" بروزم. لطفا کامل و بادقت بخوانید و نظر خود را ابراز فرمایید. منتظر بازدید شما. یا علی مطلب پایینی جذابتر بود. این هم از نکات جنگ نرمه. یادمون نرفته که در جنگ 33روزه هم ما ضعیف عمل کردیم

جامعه دانشجویان ایران

با سلام در صورتی که مایل هستید با سایت جامعه دانشجویان ایران تبادل لینک کنید لینک را با نام " جامعه دانشجویان ایران " به آدرس www.jdir.ir لینک کنید سپس با عضویت در سایت و رفتن به صفحه کنترل لینک خود را در قسمت دوستان ثبت کنید با تشکر