دعوای ابوذر و امير رضا !

بسم الله .

دوستان بزرگوار ، اگر پست دعوای ابوذر و مينی ژوپ را بخاطر داشته باشيد بايد عرض کنم که اين پست ارسالی حاوی کل کامنتهای تبادل شده در موضوع مد نظر بود و مينی ژوپ تا امروز که امروز است هنوز يک کامنت - يا جواب ! - به اخرين کامنت من نداده است. اما امروز ، ماجرای بدی اتفاق افتاد که من را به حساسيت انداخت و مرا مجبور کرد تا امروز اين پست را برای شما بنويسم .

من امروز صبح :۳۱/شهريور /۱۳۸۳ صفحه وبلاگ خودم را مرور کردم که ناگهان با يک کامنت بسيار کوتاه ولی سرتاسر توهين به سه تن از اهلبيت عصمت وطهارت سلام الله عليهم ذيل پست مربوط به آقای مسجدجامعی برخوردم . مطلبی که مو را از عصبانيت و خشم بر بدن من راست کرد . بسرعت ، مطلب کوتاهی را در يک کامنت بعد از آن درج کردم و در کامنت بعدی ، به اذن الهی خود را آماده کردم که با حمله ای بسيار آتشين و تلخ او را در جای خود بنشانم .

مطلبی بسيار تند و بسيار آتشناک  وتلخ زبان آماده کردم و در سيستم انتقال متن کامنت قرار دادم .

بجان خودم ، هرچه کردم ، پست ، ارسال نشد ! نشد که نشد !

کمی فکر کردم !

ديدم اهلبيت ، راضی نيستند. با وجود اينکه توهين بدی بود . اما اهلبيت راضی نبودند. اهلبيت به چيز ديگری راضی بودند. آمدم و نوع مطلبم را عوض کردم  و آنچه فرستادم اين بود :

bullet-arrow-orange.gifنويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 12:4

بسم الله . در جواب کامنتی که در اولين فرصت پاک خواهم کرد و به اهلبيت توهين کرده است : اولا : آفرين که به توصيه ام عمل کردي و آی دی ديگری برای خودت ساختی. ثانيا : ديدی حاج احمد ما اهل اين حرفها نبود : ثالثا : همچين تعجب نکردم ديدم اين حرفها را . فهمديدم دوباره يه ملنگ ديگه پيدا شده به خيالش ما رو مجل کنه . خودت مچلی بچه جون. اما حرفهای اساسی با اين کامنت توهين به اهلبيت در کامنت بعدی :...

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

bullet-arrow-orange.gifنويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 12:35

به جون خودم قسم ، آنچنان جواب آتشينی برات آماده کرده بودم که ... بجان خودم بدان اهلبيت که مرامشان فقط کرم است نگذاشتند. چون مريد اهلبيت هم بايد که مثل خودشان باشد. والا اگر اهلبيت بخواهند ، به اشاره ابالفضل مشکلات را فانی می کنند. وبلاگت را آمدم و ديدم جناب فحاش ! مثلا می خواهی از زرتشت - که بنظر ما مسلمانان هم ، احتمالا پيامبر آسمانی بوده و بنظر ما محترم است چون اصل مکتبش منفی نيست - و آئين زردشتی گری - که بنظر ما قبلا دين آسمانی بوده و بازهم متوسلان به اين مسلک کافر محسوب نمی شوند و محترمند - دفاع کنی اما تلاشی جز جنگ جنگ روانی برای اختلاف بين ايرانيان نداری ! کورترين کوری را خوانده ای ! بگذار تا صبح دولتت بدمد . کين هنوز از نتايج سحر است. ما هم کماکان زنده ايم و تا زنده ايم رزمنده ايم . رهسپارم با ولايت ، تا هرکجا که او بخواهد . وحدت ملی برای من از همه چیز مهمتر است ولی مواظب خودتباش با اهلبیت کاری نداشته باش. يا علي مدد !

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

حالا ، آن آدم خاص ، آِمده و اين کامنت را برای من فرستاده :

bullet-arrow-orange.gifنويسنده: amir_reza

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 13:35

درود بر شما من معذرت ميخواهم اگر توهينی کردم.اخه يکی از بهترين دوستانتون دها ايميل با فوحش خواهر مادر برام فرستاد منم عصبانی شدم معذرت ميخوام که توهين کردم بايد منو ببخشيد دوست عزيز با اجازتون کامنتی هم که داده بوديد پاک کردم بازم معذرت ميخوام در ضمن هدف بنده فقط روشن کردن چهره حقیقی تازیان نه چیز دیکری شاید یک اپدیت هم کردم تا این مهملاتی را که در این مقاله اورده اید مورد حمله قرار دهم!بدرود

E-mail:  وارد نشده است

URL: 

 

اين هم از کامنت های بعدی من :

bullet-arrow-orange.gifنويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 17:38

بسم الله . از اينکه در خصوص حريم اهلبيت سعی خواهی کرد مواظب خودش باشی به تو تبريک می گويم . اين را بدان که حتی اگر کسی که بالاترين ميزان ادعا در خصوص اعتقاد به اهلبيت را دارد منشو مرام وروشی مخالف با آن را پيش گرفت ، به هيچ وجه اعتباری از خود برجای نمی گذاردو کسی هم حق ندارد آن را مستمسکی برای ::توهين به اهلبيت عصمت وطهارت :: قرار دهد. بهرحال بدان حقيقتا ما برای دفاع از حریم اهلبيت هيچ مرزی نمی شناسيم جز مرز اسلام و ايمان وابزار دفاعی مان هم حتما اسلامی خواهد بود . نه غير دينی. در مورد ايميل هم : مگر ساختن ای مسل جعلی اين روزها کاری دارد ؟ هر هکر صورتی رنگ بچه ای هم می تواند اين کارها را انجام دهد . يا تو ، خودت هم قربانی يک جنگ روانی پيشرفته شده ای ، يا اينکه اين حرف هو خود ، بخشی از يک سناريوی جنگ روانی است. ضمن برفرض صحت ادعا در مورد ميل توهين آميز ، ۲ فعل غلط محض انجام داده ای ۱- توهين به اهلبيت عصمت وطهارت ۲- انتقام گيری از کسی که می گويی ارتباطم با انکس که به تو توهين کرده بقول تو دوستی است و من بگويم که چنين دوستی ندارم . يا علی.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

bullet-arrow-orange.gifنويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 17:50

و اما : برای من مهم نيست که تو در وبلاگت با کامنت ها چه می کنی ؟ اما برای مهم است که چه کسی و در کجا در کامنت ها در مورد ولايت و اهلبيت عصمت و طهارت چه رفتاری از خودش نشان داده. ضمن اينکه : من در کامنت خودم در وبلاگ تو چند خط بيشتر ننوشته بودم که اينجا در وبلاگ خودم می آورم : نوشته بودم ::: خوب . جناب فحاش . آمدم و وبلاگت را ديدم . بدان که جوابت نسبت به کامنت زشت و فحاشی ات نسبت به اهلبيت را اماده کرده ام . برو و بخوان ::: تازه ، اين کامنتی بود که تو حذف کرده ای . اما تو که ديگر نمی توانی کامنت هايم را که در وبلاگ خودم تکرار می کنم حذف کنی که : من در وبلاگ خودم مطالب تو را نقد خواهم کرد.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

جواب مطلب بظاهر فکری اش را که بوی ذره ای تفکر از آن بمشام نمی رسد را هم سريعا خواهم داد.

/ 17 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابوذر

بسم الله . ۱- شما لطف کن و برای ما دلسوزی نکن ! ما اگر از اين چيزها می ترسيديم که ... ! شما ها فعلا سر همان قراری که با ما گذاشته ايد ( ۱۱ مهر ) باشيد و درنرويد ، نمی خواهد دلتان برای ما بسوزد وکامنت من را پاک کنيد. ۲- موضوع نام را تحريف کردی اما مخاطبان اين وبلاگ هوشمند تر از اينحرفها هستند : من گفتم تو که اينقدر نهيليست و پوچگرا هستی چرا پس نامت اميررضا است ؟ اين يک پارادايم است. این، درصورتی از شکل يک تضاد و پارادايم در می آيد که در خانواده ات در این نوع تفکر تنها باشی ! يعنی تفکر تو در خانواده ات هم جذابيتی ندارد. کماکان می گويم : يک کچله بود بهش می گفتند ذلفلی ! به اين يکی می گويند اميررضا ! ۳- بچگی وبزرگی به عمل وطرز تفکر است نه به ادعا. وزن اين وبلاگ را با وبلاگ خودت مقايسه کن . متوجه می شوی ! غلط های املايی غير تایپی - چون غلط تایپی که ايراد گرفتن ندارد - ات را بگو دوستانت برايت بشمرند تا ببينيم چه کسی فارس تر است ! تو با اينهمه بی سوادتی ات در فارسی نويسی يا شيخ شيعه ، فردوسی بزرگ . تو با اين فارسی نويسی ات پدر فارس و فارسی را در آوردی !

ابوذر

در ضمن : مهملات کلمهء کجائيه ؟ مال کدوم زبان است ؟ راستی دوستان : توجيه جديد برای پاسخ بغير از فحش و خالی بندی و دروغ نداشتن را ببينيد البته مثل همیشه بی خیال غلط های املایی غیر تایپی این فارسی جان ! ::::ابذر جان خواستم پاسخی به شما بدهم اما به اين حقيقت تلخ پی بردم که تو کودکی بيش نيستی که دم شير را به بازی گرفته ای که البته سزای انرا ديدی برو استراحت کن که اين سخنان برای شما کودک عزيز زوده لاالااللاه!!!:::::: راستی دم شیر شما کجاست ؟ همون که رو پرچمتونه !!بابا جون ، ‌اونکه چیز زیاد مهمی نیست ! اون - راستی می گی! - اسباب بازی بچه شیرخوره های خانواده های مذهبی ومومن ایرانی است !

amir-reza

ده مهر نه يازده مهر بعد من سلطنت طلب نيستم!بعد من از مخالفان صدرصد هخا هستم بعد شما عقب موندها کاری نداريد جز شمردن غلطهای تایپيو نبشتاری گرفتن بعد متاسفانه زبان شيوای پرسی با نازبان تازی ادقام شده و تا جايی که ممکنه از بکار بردن اونها پرهيز ميکنيم بعد حقيقتاً که يه بچه عقب مونده هستی و در يک فرهنگ خفقان رشد کردی!چون پاسخی به استدلالات من نداری و علم و فهمت اين اجازرو بهت نميده مجبوری غلط املايی بگيری!البته اگر منظورت از غلط املايی بکار بدن هر چه بيشتر حروف پارسی به جای حروف تازيه انقدر از اين غلطها زياد مينويسم تا چشمان بسيجی تازی زده ای چون تو کور شود! در ضمن مومنان که فعلاً در دو مطلب ما همچون خری در گل فرو مندند!

amir-reza

الان ميگه پارسی رو نبشته پرسی!اينها بدليل اينه که حدود ۶ ماه از تایپ پارسی دور بودم!

ابوذر

بسم الله . الحمد لله خودش هم معترفه که چه مرگشه ! ثانيا : اوهوی ! يادت نره ها تو بايد جواب من رو بدی ! آخه تو کهحرفی هنوز نزدی که نياز به ژاسخ داشته باشه . ضمن اينکه خودت هم اعتراف داشتی که - البته به دليل اينکه من بچه ای بيش نيستم ! - جواب من را نخواهی داد ! - ضمنا استدلالات کلمه کجائيه ؟ مال کدوم زبان است ؟ راستی مگه تو استدلال هم کردی ؟ آخه فحش هم شد يعنی استدلال ؟ آخ يادم نبود تو ضد انلافی ! راست می گی !ردر قاموس ضد انقلاف فحش يعنی استدلال !‌يعنی همان حرفهايی کهاين روزها جناب هخای اوشان نسبت به بقيه ماهواره ها می گويد. فحش هخا استدلال او است. البته بقيه شبکه های ماهواره ای هم از همين نوع استدلال بهره - خير ، رنج ! - می برند . شوما هم فرزند خلف همونا ! موفق بای ! استدلالاتت هميشه فحش آميز تر باد ! ای آدم بر باد !.

ابوذر

منظورش همون دکتر آی . کيوئه ها !

ابوذر

بسم الله . آهان ... ببخشيد ... يک کامنت رکيک نوشته بود و نوشته بود اين يارو هوا ؟ هلا ؟ کلا ؟ پلا ؟ همون ... همون ديگه ... گفته بود اون که خودتون می دونيد داره می آد ، تا اونجا که يادمه اين بابا رو خودشون اسمشو گذاشته بودند آی کيو ، اونوقت این میگه با ۵ تا زنش داره مياد ! بقول امام ، خب تشريف بياريد ، راه باز است ، همچی می گويد داريم راه می افتيم و راه افتاده ايم و داريم می آييم ، آخه چه کسی دارد ميايد ؟ ملت ما که شما را می شناسد ! حالا تو که داری می آيی اگر کاری می توانستی بکنی چرا رفتی ؟ کسی که فرار کرده حالا می گويد دارم ميام و ... !

ابوذر

بسم الله . آقا اين دو کامنت فحشی ديگر نوشت ، اما عصبانيت از اين کامنت ها لبريز بود . جواب اين دو کامنت : اولا : شکلک خنده ! دوما : همان که تو کامنت های پایینی گفتم ! همينه که هست ! بقول مجيد عزيزی ناراحتی پياده شو ! سوما : مجددا شکلک خنده !

ابوذر

بسم الله . دولول عزيز ، چند لحظه صبر می کردی ...

doolool

چرا آپديت نمی کنی؟