وقتی عبدالمالک ریگی بی.بی.سی را دستپاچه می کند ! :)

گزیده ای از زندگی سردار شهید شوشتریآرزو دارم جسم ناقابلم در راه خدا تکه تکه شود

سردار شوشتری که در پی یک حادثه تروریستی صبح امروز به درجه رفیع شهادت نائل آمد، بارها در بین همرزمانش گفته بود: آرزو دارم در میدان جنگ باشم و به شهادت برسم و جسم ناقابلم در راه خدا تکه تکه شود.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار نور علی شوشتری در سال 1327 در روستای سر ولایت شهرستان نیشابور به دنیا آمد.

بنابراین گزارش، وی که از فرماندهان پر افتخار و یارگاران نامدار دفاع مقدس محسوب می شود در دوران قبل از انقلاب با ارادت ویژه ای که نسبت به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای داشت و به طور مرتب در جلسات ایشان شرکت می نمود و بدین طریق با فضای مبارزه ارتباط داشت. در دوران بعد از انقلاب و مخصوصاً در زمان دفاع مقدس نیز در عملیات های مختلف - خصوصاً در جبهه جنوب - حضور فعال داشت.

سردار شوشتری که افتخار همرزمی شهیدان بزرگواری همچون شهید باکری و شهید برونسی را در کارنامه زرین خود دارد در اکثر عملیات ها با مسئولیت های مختلف به ویژه فرماندهی محورهای عملیاتی حضوری فعال داشت که هفت بار جراحت شدید و تحمل رنج و درد ناشی از آن ماحصل این حضور فعال و مخلصانه بود و بدین ترتیب افتخار جانبازی را چون برگ زرین دیگری برای کتاب زندگی سراسر مجاهدت او به ارمغان آورد.

با وقوع عملیات مرصاد وی به توصیه مقام معظم رهبری مسئولیت این عملیات غرور آفرین را بر عهده گرفت و به نقل از شهید صیاد شیرازی فرماندهی خوبی از خود به نمایش گذاشت تا جایی که در تماس مرحوم حاج سید احمد خمینی با وی و ابلاغ گزارش پیشرفت عملیات توسط آن مرحوم به امام خمینی (ره)، حضرت امام خطاب به سردار شوشتری می فرمایند: "در این دنیا که نمی توانم کاری بکنم. اگر آبرویی داشته باشم در آن دنیا قطعاً شما را شفاعت خواهم کرد. "

فرماندهی لشگر5 قرارگاه نجف، قرارگاه حمزه و جانشینی فرمانده نیروی زمینی سپاه بخشی از مسئولیت های این فرمانده بزرگ و شهید والا مقام است. وی از اول فروردین 88 نیز با حفظ سمت، فرماندهی قرارگاه قدس زاهدان را عهده دار شد و موفق گردید با تلاشی پیگیر و مجاهدتی خستگی ناپذیر ایجاد اتحاد بین طوایف شیعه و سنی را در این استان به افتخارات خود بیفزاید.

سردار شهید نورعلی شوشتری که سال های متمادی منصب خادمی افتخاری بارگاه ملکوتی امام رضا را نیز عهده دار بود بارها در جمع همرزمانش گفته بود: آرزو دارم در میدان جنگ باشم و به شهادت برسم و جسم ناقابلم در راه خدا تکه تکه شود.

سردار شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده قرارگاه قدس که در تدارک برگزاری همایش وحدت سران طوایف در استان سیستان و بلوچستان بود صبح امروز در اقدامی تروریستی به فیض شهادت نائل آمد.

پی نوشت : موسوی و خاتمی و کروبی در مقابل این جنایت ، لال مانده اند :) http://www.rajanews.com/detail.asp?id=38197

لال از دنیا نری بلند صلوات ختم کن :)

/ 5 نظر / 138 بازدید
دانشجو

سلام دوست عزیز خدا قوت . وبلاگ خوب و پرمحتوایی دارید . خوشحال میشم به وبلاگم تشریف بیاورید .منتظر هستم . یا علی[گل]

صالح

سلام یه شعر بلوچی هست که میگه : شیع و سنی حورن ...دشمن چما کورن. یعنی شیعه وسنی باهم رفیق وبرادرهستن وچشم دشمن کوره ونمیبینه. وبی بی سی رسانه همیشه بی آبرو ودروغ پراکن.

رهگذر

موفق باشید

رهگذر

موفق باشید

یاسمین

با این خبرای سانسور شده ای که اعلام میکنن و دروغایی که میگن فقط نفرت مردم آگاه رو از خودشون زیاد میکنن..بگذریم از اون دسته ای که بیمار ن و تازه به دوران رسیده و همه چیز زندگیشون حتی خط فکر سیاسیشونو از ماهواره قرض میگیرن.