استقبال خفن مردم از رئيس جمهور در پايتخت دراويش !

هجوم مردم گناباد برای دیدن رئیس‌جمهور

 

 

مردم مشتاق گناباد در پایان سخنرانی رئیس جمهور در این شهرستان برای دیدن آقایاحمدی نژاد به سمت بالگرد وی هجوم بردند. به گزارش واحد مركزی خبر، هزاران نفر از مردم گناباد هنگام سوارشدن رئیس جمهوربا شكستن درهای ورزشگاه، مانع از پرواز بالگرد وی شدند.

 

در این هنگام نیروهای حفاظتی و امنیتی با حضور در صحنه، تنها توانستند بخشی ازجمعیت را مهار كنند و بخشی دیگر از نزدیك با رئیس جمهور دیدار كردند.رئیس جمهورنیز با خروج از بالگرد به ابراز احساسات آنان پاسخ داد.  

 

یک سئوال ساده : این ماجرا اگر زمان هاشمی یا خاتمی رخ دادخ بود ، آیا از مردم کشته نمی گرفت ؟ مگر محافظان خاتمی ، هنگام تبلیغات انتخاباتی دور دوم ، از ترس مردم در مقبره الشهداء ( مدفن شهدای گمنام ) شهرک محلاتی تهران ، همان جایی که در دور اول انتخابات ، 75 درصد آراء را داشت ، یک دختربچه را زیر نکردند ؟ مگر پدر دختر بچه ، او را از روی زمین بر نداشت و به خاتمی و همراهانش نگفت : " اصلا ارزش این را ندارید که از شما شکایت کنم . بروید از اینجا " ؟

 

**بعضيا که بلدن ، رو هم که سنگ پای قزوين . انکار کنن لطفا!

** حالم خيلی بهتره . می رم نماز جمعه ايشالا .

** الپر پاسخگو نشده . 

/ 4 نظر / 9 بازدید
کلاشینکف

شما اين دوره فوف تخصص افشاگری رو کجا گذرونديد؟! واقعا بايد تبريک گفت! اينو هم به جنايات خاتمی اضافه کن که وقتی بچه بوده ، دستشو تا مچ می کرده توی دماغش اونم هم از روی لج و عناد! واقعا خدا رو شکر که اين دولتهای لجن و دزد و مردم له کن رفتند و همه چی گل و بلبل و مهربونی شد

shanai

بعضی ها تازه گی ها خيلی خاله زنک شدن !مثل اينکه سبزی زياد پاک می کنند .

پاسداران

بسم الله . معنای خاله زنک بودن را هم ياد گرفتيم الحمد لله ! :)) آقای کلاش هم بداند که بين زير گرفتن يک دختر بچه و دست در دماغ بردن ، يک کم ، - البته فقط به اين اندازه که فرق کنه ، نه بيشتر ! - فرق هست ! همين برای دکتر احمدی نژاد بس که تمام اقطاب کفر در موردش متحد شده اند . ماجرايی که در مورد طيف دوم خرداد هم همان ۷۶ انجام شده بود. حافظه ما که خوب است. حافظه شماها چطور ؟ هارد ساتا ۱۶۰ چطور ؟ اسکازی راید ميل داريد ؟ اصلا شماها با هارد کاری داريد‌؟ شما ها فقط رم خورتون خوبه . اونهم برای اکتيو بودن . والا همون رمتون هم پر از داده ارزشمند نيست و فقط عن هارد ديسک روش پيج فايل می ريزيد ! رم ۱ گيگ بدم خدمتتون ؟

مورچه

زمستان شد فکر آذوقه ما باشيد