عجب مچ گيری اساسی ايی شد !

بسم الله .

نمی دانم چند نفر از بچه ها به اتفاقی که افتاد حواسشان بود يا نه . اصلا فهميديد چی شد ؟  يک ضد انقلاب آمد و به روشن ترين حرف ناصحيح در وبلاگ من اعتراض کرد ! او بمن گفت چرا بجای نام جرج تنت، نام تد ترنر را نوشته ای‌؟ او بمن گفت تد ترنر رئيس سی.ان.ان است. !!!

 حالا ، برای اينکه در جريان يک دستی ای که به ايشان و دوستانشان زده شد قرار بگيريد ، کامنت جوابم را می گذارم :

بسم الله . من موفق شدم بالاخره یک ضد انقلاب را وادار به گفتگو کنم ! هوررررا ! آقا انصافا اولين کامنت انتقادی مثل آدم از ضد انقلاب ! اما ايندفعه خواستی مچ گيری کنی يادت باشد خبر استعفای رئيس سازمان سيا جورج تنت را خود بنده در خبریتحت عنوان جابجایی در راس همر قدرت سازمان سیا در وبلاگم در تاريخ شنبه ۳۰ خرداد ۸۳ منتشرکردم . الحمد لله ثابت شد که می آييد و می خوانيدو حرفی برای گفتن نداريد. اما اگر چيزی ببينيد سريع می آيييد و قلمفرسايی!!!! برو و آرشیو را ببین .

و اما در مورد تد ترنر بشنو : تد ترنر رئيس مجموعه خبري و تبليغاتی سی.ان.ان است که که به عروس شبکه های آمريکا مشهور می باشد. وی در يک طراحی سياسی دقيق يک ميليارد دلار به سازمان ملل متحد برای انجام ماموريتهای خود کمک کرد. يادت می آيد. ؟ خب سواد کی مشکل داشت ؟ از قديم گفتند دم روباه از زرنگی توی تله است. موضوع نیز مربوط به بدهی های آمریکا به سازمان ملل و حق عضویت های کلان پرداخت نشده آمریکا به این سازمان است که آمریکا از بدهی های خود به این سازمان نیز همچون یک اهرم علیه سازمان ملل استفاده می کند. خب حالا ؟

 

اين دفعه بدجوری هول شده بوديد ها ؟ حالا چرا يک لحظه ترديد نکرديد؟ نگفتيد اين که خودش خبر استعفای جرج را درج کرده بود؟ نگفتيد اين چرا - نام و عنوان رئيس سازمان سيا را - قرمز رنگ کرده ؟ شايد جنابعالی خبرنداشتی هان ؟ ايندفعه مواظب باش ! وقتی يک طعمه دندان گير در ايران اسلامی ديدی اين دفعه اينجور شيرجه نزنی ! چون ممکن است که از اين دفعه خطرناکتر باشد ! اين هم روی بقيه برجکهايی که خورديد. ولی اگر بتوانيد از اين موارد در صفحه من گير بياريد خيلی خوبه ها ! می توانيد کلی با من کلنجار برويد ! حق می دهم واقعا وسوسه کننده بود...

ولی خب اونوقت کسی از شما نمی پرسيد اين چه ربطی دارد به محتوای مطلب؟ کسی از شما نمی پرسيد خب اين موضوع چگونه استدلالهای او را باطل می کند‌؟ کسی از شما ربط موضوع را نمی خواست؟

چند موضوع حالا علنی شد :‌

۱- شماها هيچ جوابی جز فحاشی برای وبلاگ نويسان بسيجی و مسلمان نداريد. اگر داشتيد درنگ نمی کرديد .

۲- شماها از خواننده های پرو پاقرص وبلاگهای بسيجی و مسلمان هستيد و اين البته هيچ چيز بدی هم نيست.

۳- شما ها در خصوص مخالفانتان هيچ گونه تحمل خطا و اشتباه را نمی کنيدو اگر از طرف مقابل کوچکترين خطايی ببينيد به او حمله می کنيد. و البته هيچ از خودتان مواطبت هم نمی کنيد که مثل اين بار از ته چاه سر در نياريد .

يا علی.

/ 17 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Roba

My Dear Dinosaur, Thanks for coming Around! now I know that not only Dinosaurs can do internet they also don't know that much about the difference between languages! they also showed that they can use "copy/paste" as well which is great. However you can always leave a comment on what intrests you. Anyway I've got to go now I'll see you around Roba(h) :D

پاسداران

بسم الله . ضمن تشکر از جناب روبا(ه) که مجددا با زبان شيرين ترکی محلی شان ما را مورد نوازش قرار دادند عرض می کنم : اولا دايناسور مورد علاقه شما در دسترس نمی باشد .The desired Dinasour is off ، دنبال آن در صفحات همزبان با اين مدل ترکي بگرديد. دوما از اینکه توانستم سهمی در افزایش اطلاعات علمی شوما ! داشته باشم بسیار مفتخرم و اگر يکی دوبار ديگر کامنت بگذاريد اونوقت قشنگ بشما يادآوری می کنم که دايناسورهای مورد علاقه شما که دیگر آنها را حتما با لفظ Dear مورد خطاب قرارخواهيد داد و می دهيد ، بجز تکلم به زبان دهاتهای منچستر و چلسی چه کارهای ديگر هم بلتند ! سوما عرض شود فکر نمی کنم از فعل Do برای Internet بشود استفاده کرد ها ! اگر اشتباه می گویم البته شما که اهل محله ترکستان چلسی آباد یا منچستر علیا هستید تصحیح بفرمائید. چهارمندش بدجوری لهجه تان آشناست . این لهجه را شنیده ام قبلا ! نه ؟ بچهء داهاتهای منچستر نیستید ؟ یا پشت کوه چلسی ؟ یه سفر داشته ام اونور ها برای گونه شناسی جانوران وحشی انسان نمای دایناسور صفت ، گفته بودند نسلش در خطر انقراض است دیدم که خیر و به وفور هم یافت می شود وشما هم که اشتباه نکنم اهل همان محلی

پاسداران

بسم الله . جناب سهيل. کامنت مهمی در وبلاگ شما روط آخرین مطلب بعنوان کامنت دوم آن مطلب گذاشتم که ضرورت دارد به آن مراجعه نمائيد. موفق باشيد.

پاسداران

و اما جناب يام ! به به ! باز از این ورا ؟ جای برجک قبلی خوب شد ژسرم ؟ یا هنوزدود بلند می شه ؟ بری صنایع دفاع یک برجک نو بهت می دهند ! اما لو نده بچه اسرائیلی . نیستی ؟‌نیستی خب بگو ! داشت سوء تفاهم می شد . ببینم شما سام نيستی ؟ عمو سام را می گم ها ! گفتم شايد اشتباه شده ی با س ! والا رفتارت که بهش خورد . چرا دعوا می کنی خب ؟ اگر نيستی بگو سوء تفاهم نشه ! ببين ديگه شکسته نفسی نکن ! حاشا وقتم را با این کار تلف کنم يعنی چه ! پس اين کامنتها چيه می نويسی ؟ راستی چرا اين کار را کردی ؟ نوشتی نمایندگی "ضدانقلاب" را واگذار کرده‌ام . آخه دکون به اين پر رونقی ! نون به اين به نرخ روزی ! تو ديگه چرا !؟ بالا سرت کلاه رفت ! امروز من مخالفم جمله مد است ! يادت نره . شمن اينکه تو که هنوز به ::ما:: بودن خودت و ضد انقلاب قائلی . چرا به جمع بودن موضوع خرده می گيری. و نکته آخر اينکه از اينکه بهت ::شما:: گفتم و مجبور شدم برای رعايت ادب ::شما:: را بشکل ::شماها:: جمع ببندم ازت عذرخواهی می کنم . بهت بيشتر از تو نبايد گفت. جدا شرمنده.

al zarghavi

پاسخ سوالات من را ندادی !! خوب اين برای من يک نکته مثبت است چون من بر صدق گفتارم حساب می کنم. در مورد سهيل و هابيل و وبلاگ قدس و ....... !!! اين تفکر امروز شيعه است که بروز يافته خواهی نخواهی يا با ما باش يا بر ما خودت هم که کاملا اين نکته را قبول داری!! والسلام

#

اينقدر حساب کن که پولدار شی...

al zarghavi

نکته ای را فراموش کردم به دوستان بگم !!! پس الان می گم در زمان محاصره نجف آيت الله سيستانی به کمک آمريکا آمد تا از گرداب نجف خارج گردد و البته بدون اينکه آسيبی به او برسد!! چرا؟؟ زيرا آمريکا به مراحل خطرناکی رسيده بود و به دليل طولانی شدن محاصره نه راه پس داشت نه راه پيش ! عقب نشينی از موضع قدرت يک ضرر و حمله به حرم با قدرت تمام يک خطر بود ! پس سيستانی آمد و قضيه را هم برای آمريکا هم صدر ختم به خير کرد چون صدر هم کما بيش به اين نکته رسيده بود که اين بار با آمريکايها شوخی نمی شود کرد و اين بار کار تمام است!! جز اين است؟؟؟؟

al zarghavi

امروز تمام کشورهای اسلامی از شيعه گرفته تا سنی بايد يکصدا فرياد باشند. اسلام امروز بيش از هر زمان به شهادت طلب احتياج دارد . به لطف خدا روزی می رسد که همين ابوذر بد قلق هم کمربند انتحاری ببندد و برای کشتن فقط يک آمريکايی لحظه شماری کند!!( نخواستی برادر به زورم که شده راهی مسلخ عشق می کنمت ! مگر دست خودت است؟ اسلام امروز مجاهد جان بر کف می خواد اونوقت نشستی اينجا می گی نه من تئوريسين اسلام هستم و ........ هيچ فکر کردی اگه همه عراقی ها مثل من فکر کنن چه به سر آمريکايها مياد؟حالا فکر کن اگه همه عراقی ها مثل تو فکر کنن چه به سرشون مياد!!! خداحافظ

soheil

برادر سلام از اينکه ميخواهی لينک دهی تشکر از مطالبم ناراحت مشو همه ما عاشق اسلام و ولايت وشهادت هستیم اینطور نیست همه ما بسیجی و مسلمانیم بیا هوای یکدیگر را داشته باشیم اسلام امروز به ما احتياج دارد به صاح و همفکری احتياج دارد تا اسراييل نابود شود بيا اختلافات را کنار بگذاریم و با همفکری جمهوری اسلامی را زير سايه رهبری به پيش ببريم با تشکر از شما بيا تا دست در دست هم پوزه ضد انقلابيان را به خاک بماليم یا علی مدد يا حق خدانگهدار

هابيل

پاسدار جان! احتمالا شما از ان مسلمانان خوب! و به عبارتی اصلاح شده هستيد. راستی هيچ ميدانيد چاپ جديد قرآن دارد برای شما آماده ميشود؟ احتمالا شما متوجه تغييرات آن نخواهيد شد چون شما اصولا آيه های مربوط به جهاد و شهادت را حتی در قرآن فعلی هم جدی نمی گيريد. اما بايد بگويم که به صراحت قران (( يهود و نصارا از شما خوشنود و راضی نميشوند مگر اينکه به دين آنها در آييد)) پس هنور تا خوب شدن راه درازی درپيش داريد.!!!