صفحه جنبش سبز علوی از فیس‌بوک Facebook حذف شد

فیس بوک در خدمت معاندین مردم ایران

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، صفحه جنبش سبز علوی به عنوان یک حرکت خود جوش مردمی را بدون ارایه دلیل حذف کرد.

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، الف نوشت؛ بنابراین گزارش، تلاش‌های مسوولان صفحه این حرکت برای اطلاع از دلیل اقدام این سایت به جایی نرسیده است.
اقدام تبعیض‌آمیز فیس‌بوک در حالی صورت می‌گیرد که سایر گروه‌های سیاسی مخالف به راحتی قادرند اقدام به انتشار اخبار و اطلاعات خود بر روی این سایت کنند.
فیس بوک در حوادث بعد از انتخابات اعلام کرد، با درک اهمیت موضوعاتی که در ایران رخ می‌دهد، برای اینکه کاربران ایرانی بتوانند اقدامات و اخبار خودشان را بدون وقفه منتشر کنند، اوقات تعمیر و رفع مشکل خود را به گونه تنظیم می‌کند که با ساعات فعالیت در ایران تداخل نکند. وزارت خارجه دولت امریکا نیز در همین دوران اعلام کرد که از این سایت و سایت تویتر حمایت خواهد کرد.

یکی از تلاش‌های مسوول صفحه جنبش سبز علوی برای آگاهی از دلیل این اقدام سایت فیس بوک در زیر آمده است.

در این نامه با توجه به اینکه حرکت جنبش سبز علوی به عنوان یک ارگان مردم نهاد در ایران ثبت شده است و این نکته که حرکت این گروه در صدد انتشار هیچگونه محتوای مربوط به برهنگی، مواد مخدر و ... نبوده است، اقدام فیس بوک در مسدود کردن این صفحه، بدون وجه و مغایر با اصول آزادی بیانی دانسته شده که این سایت ادعای گسترش آن را دارد.

مسوول صفحه جنبش سبز علوی در فیس‌بوک در پایان به نمایندگی از سایر اعضای این گروه از فیس بوک مصرانه خواسته است که به این اقدام پایان دهد.

/ 7 نظر / 7 بازدید
خودم

مخالفان شعار علیه روسيه، رفتار فعلي اين كشور را توجيه كنند

محمد حسن

متاسفانه تعضی ها دارند دفاع می کنند

یک حقیقت گو

دولت کریمه ی ایران که فیس بوک را فیلتر کرده! چه فرقی می کند؟!؟ این صفحه باشد یا نباشد ؟!؟ کاری که دولت ایران بر سر دامین فیس بوک آورده است خلاف قانون کپی رایت جهانی ایت که خدا را شکر ایران از آن مبرا است. همانطور که 70 میلیون دزد در ایران برادرانه از ویندوز ایکس پی بصورت دزدی استفاده می کنیم! به امید داشتن ایرانی دزدتر

فرمانده سبز

از قدیم گفتن چیزی که عوض داره گله نداره چطور شما پارازیت بندازید فیلتر بکنید اشکال نداره ولی این کار فیس بوک اشکال داره؟ تازه همین کار رو بلاگفا در مورد بلاگهای سبز انجام میده. موفق و پیروز باشید.

فرمانده سبز

خوب مرد مومن تو هم که با این جوابت تمام حرفهای منو تایید کردی؟ اصلا وصل بودنی در کار نیست ما همگی با قبول داشتن نظام اومدیم پای صندوق رای ولی نظام از پشت خنجر زد.ضمنا از این توهمات شما زمانی که معاون تحلیل بررسی بودم تو بسیج دانشجویی زیاد شنیدم و میدونم که هیچ مبنایی نداره.اگر ما به غرب وصلیم شما هم به شرق وصلید.پس کو اون شعار نه شرقی نه غربی؟اگر نه پس چرا پیام تبریک روسها به احمدی نژاد بعد انتصابات اینقدر با لحن غرور انگیز تو رسانه های دولتی منتشر و اعلام می شد؟چرا دلخوشید که تو شورای امنیت رفقای روس و چینی حمایت کنند ازتون؟

god

motevahem haye tote'e... yek mosht batum be daste ...

god

motevahem haye tote'e... yek mosht batum be daste ...