کرکسها خواهند مرد

 

به نقل از صفحه ياس کبود

و كركسها خواهند مرد...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 قصه دردناكي است.روزگار به جايي رسيده است كه براي (مرگ بر امريكا) هم بايد دليل اورد. مشكل ما اين نيست كه براي (مرگ بر امريكا) دليلي نداريم, اتفاقا صفحه ذهن و دلمان پر است از حجت و دليل براي (مرگ بر امريكا) كه اكر بخواهيم تك تك انها را بازگوكنيم, مثنوي هفتاد من كاغذ كه هيچ, مثنوي هفتاد تن كاغذ ميشود. درد اين است كه بعضي (امبرياليسم ستيز) هاي دو اتشه ديروز كه حتي حاضر بودند در كنار صدام حسين, عليه امريكا وارد نبرد نظامي بشوند ,امروز با وجود اگاهي از اين مثنوي هفتاد تن كاغذ ,خود را به كوچه علي چب زده اند و از ما مي خوا هند كه ديگر (مرگ بر امريكا) نكوييم .ان هم درست در زماني كه ناله غريبانه خواهران مسلمان از زندان ابوغريب به گوش مي رسد وكرد و خاك روستاهاي با خاك يكسان شده افغانستان,هنوز بر زمين نشسته است و خون بر زمين ريخته شده صدها فلسطيني كه با جراغ سبز آمريكا در جنين دسته دسته تير باران شدند هنوز خشك نشده است...

(مرك بر امريكا)ي ما نه به خاطر ميلياردها دلار دارايي مسدود شده ايران در امريكاست و نه به خاطر تهديد شدن به بمباران اتمي است و نه به خاطر متهم شدن به حمايت از تروريسم, توليد سلاحهاي هسته اي و نقض حقوق بشر است و نه به خاطر تحريم اقتصادي است و نه به خاطر تصويب نمادين بيست ميليون دلار براي ساقط كردن جمهوري اسلامی است و نه به خاطر..

البته تك تك اين موارد (مرگ بر امريكا) دارد اما ايا اگر امريكا دارايي هاي ما را بس دهد تهديد اتمي خود را پس بگيرد و ما را متهم به تروريسم نكند و تحريم اقتصادي را لغو كند و بيست ميليون دلار بودجه تصويب شده را نه براي ساقط شدن جمهوري اسلامي كه براي كمك به جمهوري اسلامي ارسال كند, ما ديگر مرك بر امريكا نمي كوييم؟ البته كه نه!!!

ما (مرگ بر امريكا) مي كوييم چون انسانيم و حتي اگر ظالمي با ما كاري نداشته باشد, انسانيت ايجاب مي كند كه دشمن ظالم باشيم. مرگ بر امريكا مي گوييم, چون مسلمانيم و بر طبق ايات قران بايد كافر به طاغوت باشيم. مرگ بر امريكا مي گوييم, چون شيعه ايم و مولايمان وصيت كرده اند كه :( كونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا) يعني :(دشمن ظالم باشيم و ياور مظلوم).مرگ بر امريكا مي كوييم چون از اصول مسلم تشيع (تبري) است وتبلور تبري, مخالفت و مبارزه با ستمكر و ظالمي چون امريكا است, حتي اگر ستم اين مستكبر به ما نرسد. پس مرگ بر امريکا .

/ 4 نظر / 10 بازدید
وبلاگ نويسن حزب الله

سلام اخوی؟ تذکر به جای شما باعث شد تغيير ايجاد شده را تصحيح کنم . ممنون از توجه شما . راستی می خواستم لينک ها رو توی سايت (blogrolling)درج كنم . مشكل دارم . مي تونيد كمك كنيد؟ ملتمس دعا و يا حق

با ولایت زنده ایم

سلام عليکم . سعادتی بود که تونستم لحظاتی رو مهمان شما باشم .« ما مست ولاييم نه مست می انگور ** ما پيرو حقيم نه اندر پی شيطان ** ما حلقه به گوشان تو هستيم علی جان » « مرگ بر امريکا»

پاسداران

بسم الله . جناب وبلاگ نويسن حزب الله . سلام عليکم . انشاء الله اگر توانستم ، يکی از دوستان را در ابن مورد بشما معرفی می کنم . يا علی . از پشت کار شما هم تشکر می کنم .