حسين (ع) کشته شد !

بسم الله و بالله و فی سبیل الله و علی مله رسول الله .
یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا.

یک پرسش.

چرا حسین ابن علی علیه السلام ، حتی برای مدعی ترین و مذهبی ترین های مدعی اصلاح طلبی در ایران امروز الگو نیست ؟ حسین ، اصلاحگر حقیقی ، همان که قیام نکرد مگر آنکه کژیها و ناراستی های پدیدآمده در قوم و امت پیامبر اسلام را با فریادی نمادین افشا کرده و درمان کند و در این راه چیزی از دنیا نبود که فدا نکرد ، چرا الگوی آنانی نیست که در کشور ما نیز امروز مدعی اصلاح اند ؟

چه جوابهای روشنی دارد این سئوال.

اصلا لازمه من بگم ؟

لازم بود بگید !

/ 55 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی

جناب هپروت زمان رجايی من ابتدايی بودم چيرو داری بلغور ميکنی .تو نمی خواد از اسلام حرف بزنی که گند زدی به هرچی که اسلام بود .جانشين فرمانده بودن رو بدبخت داری افتخار ميکنی بهش.مهم نحوه ارتباط هستش.که تو عاجز از اون هستی.چرا بلد نيستی يه جواب درست بدی.چه جوری در رجانيوز مطلب مينويسی.يکی مارو نجات بده از دست اين حيوانات.

پاسداران

بسم الله . قبلا هم گفته ام . دیدن فحاشی های شما برای ما عادیست. در مورد ادب شماها قبلا حرف زده ام . اما تو باید جواب اعمال هم فکران و هم خطهایتا را بدهی واین در کامنت من معلوم بود و این مغالطه بی معنایت هم رنگی پیس کسی اینجا ندارد. حالا باش تا بعد.

شما - شماها -هم فکران - اينا از کجا اومدن من يک نفرم.نترس از دشمن فرضی.انگار قرص اکس خوردی توهم گرفتی.الان خونم هستم.بيژامه هم پوشیدم.

گامبو

من دارم به اين نتيجه ميرسم بحث با شما به نتيجه ای نميرسه حداقل در زمان فعلی.چون هر کی به احمدی نژاد و روند فعلی مملکت ايراد بگيره از ديد شما یا در دین دست کاری میکنه تا اونو بی خاصیت جلوه بده!!!!! یا جاسوس آمريکا و اسرائيله یا قاتل رجایی.(خداییش چه تنوع رفتاری در مخالفین این آقا دیده میشه!!)بايد صبر کنيم يه ذره بزرگتر بشی! هنوز زیاد کار داری! همون بهتره اینجا پر بشه از التماس دعاها و نذر و صلواتهای همفکران ايشون تا بحثای انتقادی. همچنين جناب بي نام عزيز درسته ما با اینا اختلاف فکری داريم ولی دليلی نميشه از الفاظی مثل حيوانات و اينا استفاده کنيم چون در هر صورت همه انسانيم و در ضمن بهونه ای نشه دست اينا که تا کم ميارن حرف از ادب و اينا بزنن.(هر چند که رفتار های اين طيف در مقابل شعور مردم از صدتا فحشم بد تره!)

اميررضا

اين نظام با وجود شما احتياجی به دشمن ندارد

پاسداران

بسم الله . ارتباطات و خط و ربط ها که لو می رود يه هو تنها می شويد هان‌؟ :)) چطور تو کامنت های ديگه امثال شما گاها از طرف ميلونها آدم ميخواهيد اظهار فضل کنيد‌؟ برو بابا :)) .

پاسداران

بسم الله . در رقابتهای نفس گير فکری گامبو ها حتما کم می آورند. چه اهميتی دارد ؟ کاش ار اول بفکر يک نظام غذايی فکری درست بودند تا در رقابتهای فکری چنين نشود. اما اينکه چنين نسبتی در مورد منتقدان داده باشيم ، بايد در وبلاگ من از آن سندی بياوری. والا که باد روی هوا است. اما اينکه مخالفان اين نظام کارهای مجرمانه زيادی می کنند را قبول دارم و بين انواع مختلف اين کارها از ترکيب منطقی ::يا:: هم استفاده نمی کنم و بيشتر ترکيب منطقی :::و:: را اينجا مفيد فائده می دانم. در مورد کوچک و بزرگ بودن هم همين بس که با همه کوچکی ها در درگاه خداوند متعال چه فشاری به شماها آورده ايم که اينچونه شده ! وای بحال‌انکه در درگاه خداوندمتعال بزرگ شويم و قدرت روحی و فکری بيشتری بيابيم . در مورد اينکه آيا نمی شود يک انسان هم در درجه ای قرار بگيرد که حتی خدا و پيغمبر هم او را از حيوان هم ژايين تر بدانند بايد شما را و رفقايتان را به قرآن حواله دهم آنجا که در مورد صفات انسانهای شيطان زده می گويد اولئک کالانعام بل هم اضل ! . اما جالب است که شما ادب را رعايت می کنيد فقط برای اينکه بهانه دست کسی ندهيد ! اين خيلی جالب بود. ادب صرفا برای جلوگيری از

پاسداران

بسم الله . امير رضاخان صد آفرين . زدی تو هدف :) . البته اگر منظورت نظام استکبار جهانی است. :) چون نظام اسلامی که دست دشمنان من نيست :) . از اين سوتيای ضايع امثال تو اينجا زياد می دن :) آرشوی کامنتای وبلاگ منو برو ببين . جنازه امثال تو توش زياد افتاده :)

پاسداران

بسم الله . جناب بودن : ۱- کی من ادعای دموکرات بودن کردم و گفتم هيچ کامنتی رو از هيچ کسی حذف نمی کنم ؟ برو پس ارشیو وبلاگ منو بخون :) می بينی که از روز اول تو اين وبلگا هيچ ادعای دموکراسی وجود نداشته . خصوصا اگر منور از دموکراسی بستن سنگ و بازگذاشتن سگ است. ۲- منظور من اين بود که تو صفحه خاصی کامنت حذف شده نداری ودروغ می گی. همين :) يعنی دروغ روی دروغ گفتی :) ۳- در اينکه مخالفت با نظام همان مخالفت با انقلابه شک نکن. چون دقيقا با بخشهايی از عملکرد نظام مخالفت می کنين که اتصال عميق آن با ذات انقلاب علنيه . مثل استکبار ستيزی. محور قرار گرفتن دين در عملکرد سياسی. مثل حضور روحانيت در عرصه اجتماع وسياست. انقلاب آقای عزير ژله نيست که به هرطرف دلت بخواهد خم بشود. مبانی بسيار روشنی دارد که فقط می توانی کسی را گول بزنی که هيچ چيز از انقلاب اسلامی ملت مسلمان ايران نداند. در اينکه انقلاب= نظام هم شک نکن. :)

بودن

سلام 1 - من کی اسم دموکراسی آوردم؟ منظورم این بود که گفتی کامنت تایید نشده نداری که داشتم. دیدی دروغ پشت دروغ میگی! 2- بله دیگه وقتی حکومت، انقلاب مردم رو به نفع خودش از همون اول غصب کنه،بایدم به عواملش القاء کنه که انقلاب=نظام. اما انقلاب کجا و این مثلا" جمهوری اسلامی کجا