کار به کجاها که نکشیده !

در جبران کمبود حضورشان در راهپیمایی ٢٢ بهمن به چه کارهایی دست می زنند !

 

و حالا عکس اصلی :


اینم ساندیس تولید کارخانه فوتوشاپ سبز برای راهپیمایی !

از وقتی سیاست اسب تروای جنبشی که نام خود را سبز گذاشته در روز راهپیمایی بزرگ ملت ایران در 22بهمن شکست خورد گویا اتفاقات جالبی در پشت جبهه این فرقه در حال روی دادن است.
 
به گزارش البرز شکست سخت و سنگین راهپیمایی روز 9 دی باعث شد گروه خبرپراکنی این فرقه شایعه توزیع کیک و ساندیس در تجمعات مردمی را مطرح و ادعا کنند مردم بینوا برای دریافت جیره غذایی مختصری که توزیع می شود در خیابانها حاضر می شوند.محصول فوتوشاپی برای تلقین دروغ توزیع آبمیوه در راهپیمایی
 
این لطیفه پردازی حتی انقدر برای جبهه معاند با جمهوری اسلامی اهمییت یافت که شبکه سی.ان.ا.ن هم با زیر پا گذاشتن حیثیت حرفه ای آن را پوشش خبری داد. ولی زمانی که ملت متحد و همدل ایران حماسه بصیرت و آگاهی را در روز 22بهمن خلق کردند زبان این رسانه ها هم به لکنت افتاد.
 
از سوی دیگر استراتژی موسوم به "اسب تروا" که سایت جرس پیشنهاد دهنده آن بود با شکست کامل مواجه شد ، اتفاقی که کاملا" قابل پیش بینی بود با اینحال گروهی که نام سبز را برای خود مصادره کرده و گوشش بدهکار حرف دلسوزان هم نیست به جای عبرت آموزی از این رویداد سعی در توجیه ادعای خود دارد.
 
در یکی از شادی آور ترین این کارها یک هنرجوی رشته فتوشاپ اقدام به انتشار یک تصویر از پاکت آبمیوه توزیعی در روز 22بهمن کرده است. روی این پاکت نام شرکت تکدانه قید شده و عبارت "ویژه توزیع در راهپیمایی - غیرقابل فروش" بر آن خودنمایی می کند. این هنرمند تازه کار همچنین برای باورپذیرتر کردن وجود چنین محصولی با درج تصویر امام روی پاکت پیام "دهه فجر بر فجرآفرینان مبارک" را هم مونتاژ کرده است.
 
درباره اینکه برخی فعالان عرصه رایانه و هنرهای مرتبط با آن به این هنرجوی خوش ذوق چند بار احسنت گفتند می توان در مجال دیگری سخن گفت. اما نکاتی که دست هنرجوی تازه کار ما را رو می کند هم جالب است.
 
اولین نکته اینکه نشان شرکت تکدانه در کادری کاملا" ثابت (با شکل پایین) روی محصولاتش چاپ می شود و نه به صورت بیضی!
 
دومین نکته اینکه رنگ منتخب این شرکت هم با کمال تاسف برای هنرجوی فوتوشاپ کار قرمز است نه آبی! و بالای نام این محصول در سمت چپ سه قطره کوچک دیده می شود که در کار ساختگی از قلم افتاده است.
 
و نکته سوم اینکه اساسا" این شرکت محصولی با چنین ابعادی تولید نکرده و نمی کند! برای اطلاع از تنوع محصولات این شرکت هم می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید
 
شاید بهتر باشد هنرجویان عزیزی که به هرقصد و نیت دست به چنین کارهایی می زنند قبل از خلق آثار هنری درباره این موارد کمی تحقیق کنند.
/ 5 نظر / 46 بازدید
کیانا

سایت الف در مطلبی با عنوان "تصويري زشت از دولت فعلي " نوشت: آقاي مهندس علي آبادي، داراي مدرك مهندسي راه و ساختمان است و قبل از شهردار شدن آقاي دكتر احمدي نژاد مشغول فعاليت ساختمان سازي در بخش خصوصي بود. در زمان شهرداري آقاي احمدي نژاد، ايشان در همين تخصص خود مشغول فعاليت هاي عمراني شهرداري بودند. در دولت نهم ايشان رئيس سازمان ورزش شد و در دولت دهم بعنوان وزير نيرو معرفي شد كه راي اعتماد از مجلس نگرفت. اخيراً ايشان به سمت قائم مقام وزير جهاد كشاورزي (؟) و نيز مدير عامل شيلات ايران ( ؟؟ ) منصوب شده اند كه هردو مسئوليت جديد نه به تخصص ايشان ارتباطي دارد و نه به تجربه ايشان. دوستي مي گفت از سال 1366 تا 1384_ يعني 18 سال قبل از دولت نهم _ شركت شيلات ايران فقط 5 مدير عامل بخود ديد و در طول چهارسال و اندي در دولت نهم نيز 5 مدير عامل. آميخته شدن بي تخصص و بي تجربگي، با تعويض سريع مديران و رقابت برخي نزديكان رئيس جمهور براي رسيدن به مديريت هاي خاص، تصوير زشتي از دولت فعلي در اذهان عمومي باقي مي گذارد كه مقصر آن، شخص آقاي احمدي نژاد است كه در اين مورد توصيه رهبر انقلاب را ناديده گرفت و تذكرات خيرخواهانه ر

نونوا

سلام دوست ندیده ام. در ابتدا باید بگویم من از طیف فکری هستم که دوستان شما آنها را فتنه گر، مزدور، اجنبی و ...... می نامند. من هم مانند تو مسلمانم. من هم نماز می خوانم. من هم روزه می گیرم. من هم به امام حسین (ع) عشق می ورزم و افتخار می کنم. ولی من قبول ندارم به نام دین بر مردم ظلم شود. من قبول ندارم که جواب سوال را با باتوم بدهند. من در قرآن خوانده ام که خدا به حضرت رسول (ص) می فرمایند اگر خوش رفتاری تو نبود مردم اطراف تو جمع نمی شدند. اسلام دین رحمت است. و در تاریخ اسلام جایی نیست که جواب سخن را با شمشیر بدهند و تنها شمشیر جوابش شمشیر بوده است.

نونوا

دوست مسلمان دو آتیشم سلام. لازم است نکته ای را به شما یادآور شوم. من در نظر قبلی و همچنین در این نظر جملاتم را با واژه سلام آغاز نمودم. می دانم که می دانی ولی برای یادآوری می گویم که سلام مستحب است و جوابش واجب. و تو واجب دین اسلام را ترک نمودی. همین که پاسخ نظرم را دادی و در آن اهانتی به شخص بنده نکردی؛ کمترین چیزی است که ما در این 8 ماهه به دست آورده ایم. ما هویتمان از 2 عنصر تشکیل شده ایرانیت و اسلامیت. اجازه بده در موزد اسلامیت باهم صحبت کنیم. کجای تاریخ حکومت حضرت علی (ع) دیده ای که عمال حکومتی به خانه یکی از مخالفان حضرت یورش ببرند و خودش را ببرند و زندگیش را به هم بریزند. نمی خواهم در مورد شخصیتهای اصلاح طلب مثال بزنم که موضع بگیری از کسی صحبت می کنم که مدتهاست در تعریف و تمجید از این سیستم قلم زده است. محمد نوریزاد که از خود شما بود. چگونه شد که این همکار مرتضی آوینی الان 2 ماه است که در زندان است و خانواده اش هیچ خبری از او ندارند ؟! مگر او غیر از این بود که انتقاد می کرد؟ مگر ابوذر نیز این کار را از حکومت عثمان نکرد؟ پس چطور شد که ما که ادعای حکومت علوی می کنیم رفتارمان مانند عهد عثمان است؟ دوست دا

نونوا

یه نکته یادم رفت. این موسیقی پس زمینه ات خیلی حال و هوای عجیبی دارد. نوای دل است که بر دل می نشیند.

گل یخ

واقعا خاک بر سرشون اگر این سیستم اعجاب انگیز نبود میخواستند چه غلطی بکنند برید خودتونو اصلاح کنید به اصطلاح اصلاح طلبها الهم عجل لولیک الفرج