خبر فوری ، بلر سکته کرد !

A0279491.jpg

خبر فوری : انفجار دو بمب قوی دفتر بلر را به لرزه در آورد. :)) 

هر دوی این بمب ها که از سوی دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور متفکر ایرانی طراحی و به بدفتر بلر از کانال تمامی رسانه های جهان پست شد ، ساعاتی پیش دفتر بلر را به لرزه در آورد.  

بمب اول ، خبر اعطای نشان درجه سوم کشوری شجاعت به فرمانده یگان گاردساحلی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که متجاوزان نظامی انگلیسی را هنگام تجاوز به حریم دریایی ایران دستگیر کرده بود و بمب دوم ،خبر بخشش و آزادی تمامی ۱۵ نظامی متجاوز انگلیسی به میمنت تولد پیامبر اعظم و رسول ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم ) بود . صدای انفجار این بمب ها به حدی بلند بود که تمامی خبرنگاران خارجی حاضر در جلسه ، سناریوهای قبلی خبری و سیاسی خود را از دست داده و کاملا به چالش و پرسش در زمینه مسائل فعلی پرداختند.  

11_8601150387_L600.jpg

سخنان و عملکرد احمدی نژاد در حوزه داخلی هم نشان می دهد دولت احمدی نژاد در حال حاضر تقریبا بر امور مسلط شده و بسمت حرکت شتابان بسمت تحقق اهداف اعلامی خود پیش می رود. گزارش موسسه بین المللی اقتصادی لوگو نشانگر جذب حدود شش میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در عرض سه ماهه اول سال ۲۰۰۷ میلادی توسط دولت ایران است. تلاش جدی دولت در جهت اجرای طرح ساماندهی مشاغل ،‌کاهش نرخ سود بانکی ، کاهش برداشتهای برنامه ریزی شده از صندوق ذخیره ارزی و هدایت منابع بانکی بسمت تولید و تهیه و تدوین و طراحی نظام بودجه ای با رویکرد انقباضی در حوزه های غیر ضروری و مصرفی و از سوی دیگر ، تلاش برای عدم افزایش و جهت قیمت کالاها و خدمات ، نمونه ای از نشانه های این رویکرد و جهت و تحق اهداف می باشد.  

12_8601130146_M200.jpgافزایش توانمندیهای نیروهای دفاعی و نظامی کشور و دستگیری متجاوزان به حریم آبهای ساحلی ایران به عنوان شاخص ان ، همچنین اشراف و تسلط امنیتی رو به بهبود وزارت اطلاعات در حوزه تحرکات و فعالیتهای ضد امنیتی داخلی و انتشار خبر دستگیری شهرام جزایری عرب و ، به عنوان شاخص بهبود و افزایش و گسترش روزافزون چتر امنیتی جمهوری اسلامی ایران بر تحرکات و فعالیتهای عناصر به مخاطره اندازنده مولفه های مختلف امنیت ملی نیز از نتیجه بخش بودن سیاستهای دولت نهم در حوزه امنیت ملی خبر می دهد.  

در حوزه بین المللی و روابط خارجی ، گسترش حوزه ارتباطات سیاسی و دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران با طیف گستزده ای از کشورهایی که بعلت ترافیک ارتباطات با کشورهای بلوک غرب ،‌ از دید و نگاه سیاسی فرصت محور بدور مانده بودند ، همچنین بهبود روابط و ارتباطات میان ایران و کشورهای همسایه و تقویت روزافزون ارتباطات با کشورهای مسلمان ، از نشانه های موفقیت ویژه دولت نهم در تحقق سیاست خارجی فعال است.  

همه این اتفاقات در حالی رخ داده است که تلاشهای قدرتهای بیگانه و عوامل تابلودار داخلی آنها برای جلوگیری از اهداف بلند و مهم دولت برای ارتقاء مولفه های مختلف قدرت ملی - از جمله اقتصاد ، سیاست و حوزه دفاعی و نظامی و امنیتی - بشکل روزافزون افزایش یافته و با در نظر گرفتن این عامل شاخصه های مختلف اقتصادی و سیاسی عملکرد دولت نهم ، در مقایسه با دولتهای قبل بشدت بهبود یافته است.  

شاید دولت نهم ، یکی از تاریخی ترین موقعیت های سیاسی برای عوامل سیاسی بیگانه و رهبران کشورهای غربیبرای بازشناسی توان ملی و اراده انقلابی مردم ایران اسلامی برای اداره سرزمین پاک ایران اسلامی تحت رهبری و زعامت اطلاقی ولایت فقیه ، و حرکت روز افزون بسمت رفاه و استقلال و پیشرفت ملی به رغم تمامی تلاشهای بدخواهان باشد.  باشد که درس عبرت گیرند.

A0279520.jpgپی نوشت :

فرياد شادي تفنگداران انگليسي : خبرگزاري فارس: 15 تفنگدار انگليسي كه به طور مستقيم كنفرانس خبري رئيس جمهور را مشاهده مي‌كردند، با شنيدن خبر آزادي خود فرياد شادي سر دادند. نظاميان انگليسي با شنيدن سخنان احمدي‌نژاد در باره اقتدار و رأفت ملت ايران و عفو اين 15 نفر، به شدت ابراز احساسات كردند. اين كنفرانس خبري براي نظاميان انگليسي ترجمه مي شد. هنگامي كه رئيس جمهور خطاب به توني بلراز اعزام يك مادر انگليسي به منطقه جنگي انتقاد كرد، چشمان «فاي ترني» نظامي زن انگليسي بازداشت شده پر از اشك شد.  منابع آگاه تاکید می کنند قیــــــــافهء بلر بعد از انفجار این دو بمب دیدنی خواهد بود ! :))

/ 38 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بودن

سلام بازم که بی ادب شدی ابوذر جون وقتی چیزی واسه گفتن نداری شروع به گفتن حرفای زشت میکنی و میخوای اینطوری خودتو خالی کنی.وجدانا"من توهین کردم یا القابی رو که در مورد رهبر به کار میبرن گفتم؟تازه چند کامنت منو هم که باز اینجا نذاشتی.

بودن

نظرت رو به نظرات خوانندگان سایت انتخاب در مورد آزادی نظامیان انگلیسی جلب میکنم.نامردی نکن و بزارش «متجاوزین محترم انگلیسی پس از گشت وگذار در آبها وخاک ایران ،با بدرقه رسمی مقامات ودعای خیر برای سلامتی ......با کوله باری از سوقاتی وکت وشلوار (احتمالا ساخت ایران )به دیار فرنگ عزیمت نمودند.» «اي كاش كمي از اين مهر ومحبت عدالت اسلامي هم به غير خوديها واين دانشجويان مادر مرده زنداني و معلمان نادم و پشيمان مثل من و آن دانشجوي پيراهن خوني حبس ابد و ............هم مي رسيدانقدر به اين انگليسيهاي مارمولك محبت كردند كه اگر تا دو روز ديگه ايران مي موندند شايد هوس مي كردند كه به مملكتشون ديگه بر نگردند جدا حسوديم شده بود و به حال خودمون تاسف مي خوردم كه تا به چند تا خارجي متجاوز برخورد مي كنيم خودمونا جمع و جور مي كنيم نه خداوكيلي اينها بدترند يا مشاركت و كارگزاران جالب آنكه بعضي كله خرابها كه تا ديروز هيچ جا پيدا نبودند و امروز مطهري زمانه شدند مشاركت و كارگزاران را عوامل دشمن مي پندارند..........هيچي بابا بهتر

بودن

بقیه از کامنت قبلی... «ملوانان انگلیسی بهتر از معلم و زن و بازنشته و كارگر و دانشجو و كودكان خياباني ايراني هستند. حمله مي كنند و چلو كباب و اجيل مي خورند و كت و شلوار هديه گرفته و با وزرا عكس مي گيرند و خنده رو به خانه پرواز مي كنند. اي كاش من هم يك ملوان بودم.»

بودن

یه مقاله از سایت انتخاب رو اینجا میزارم که سوالایی داره که به خوندنش می ارزه. خبرگزاري انتخاب : در چند سال گذشته و هرچه به زمان حال نزدیک میشویم بویژه بعد از دفاع مقدس بدلیل استفاده ابزاری از کلمات، بار معنوی آنها کم شده است دیگر واژه هایی چون آزادی، احزاب، انتخابات، شهادت، شجاعت، غیرت، رافت اسلامی و عطوفت دقیقا برای مردم همان تعریفی را ندارد که سالها پیش داشت و وقتی آنرا میشنوند به یاد می آورند که چگونه بسیاری از مسئولان در این سالها با این کلمات ضعفهای خود را پوشانده اند. بگذاريد اين مبحث را با سئوالاتي به صحنه نقد و بررسي ببريم. 1-با انجام یک تعقیب و گریز ساده میتوانستیم بدون دستگیری این افراد قائله را ختم کنیم. که نکردیم! 2-در صورت دستگیری این افراد و نشان دادن اقتدار نظامی بعد از یک یا دو روز مي توانستيم آنها را آزاد کنيم که نکردیم. بقیه در کامنت بعدی

بودن

بقیه از کامنت قبلی... 3-اما رسانه هاي غربي خبر از برنامه ريزي قبلي مي دادند...اگر این بازداشت برخلاف اصرار خیلی ها یک کار از پیش برنامه ریزی شده با هدفي مشخص بود.«وادعاي اين سئوال، حضور گروه فیلم برداری از تجاوز ناگهانی یک گروه انگلیسی به آبهای ایران است، آیا ایران از تمام عملیاتهای نظامی پدافندی خود فیم برداری میکند؟» حال سوال اینجاست که با چه هدفی این عملیات انجام شد؟ و آیا به آن اهداف دست پیدا کردیم؟ (مثلا معاوضه با 5 دیپلمات)که نکردیم. 4-اگر هدف از بازداشت این ملوانها نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی بود با آزاد کردن آنها قبل از پایان ضرب الاجل توني بلر آيا نتيجه دلخواه حاصل شد؟ بهتر نبود قبل از دادن اولتیماتوم یا بعد از پایان آن این رافت را بخرج میدادیم؟ 5-رئیس دولت آنقدر از آزادی این 15 ملوان خوشحال بودند که شخصا برای بدرقه متجاوزین((نقل از خود رئیس جمهور)) رفتند. این برخورد متضاد معنايش چيست؟ رئیس دولت ایران با گروهی ازمعاونان و وزرا برای بدرقه متجاوزین حضور بهم رساندند. به نظر مي رسد باید شأن ملت ایران را به نحوي ديگر حفظ ميكرديم، آيا كرديم؟! بقیه در کامنت بعدی

بودن

بقیه از کامنت قبلی... 6-حال سوال اینجاست از اين تجربيات كجا سود جوئيم و چه كنيم كه در آينده كار به اينجا نرسد؟ اگر سیاست هسته ایی ما از جنس همین كنش و واكنش اخير در خصوص بازداشت و ازادي ملوانان انگليسي باشد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟! به نظر مي رسد كه بايد نهادها و مجامع مسئول چتر نظارت خود را بر عملکرد آقایان بيشتر بگسترانند تا تمامي سياست هايي كه اتخاذ مي كنيم به سود ايران تمام شود. هرچند بريتانيا از موضع اخير ايران خوشنود است اما 13روز گذشته هيچگاه از ياد آنان نخواهد رفت. و نيز بماند بر قضاوت تاريخ كه در دو هفته گذشته چقدر به میزان فرار سرمایه ها و مغزها اضافه شد!؟ ● رسول رستگاری

بودن

راستی جشنهای هسته ای که احمدی نژاد قولش رو داد و قرار بود که در سراسر کشور برگزار بشه،پس چی شد؟

بودن

انصافا" نامردی نکن و همه کامنت های منو اینجا بزار.موفق باشی

بودن

سلام در پاسخ 900 همین مقدار عزت ما رو هم جناب دکتر با شاهکارهاش داره به باد میده.عملکرد کلی حکومت ربطی به شخص رفسنجانی یا خاتمی یا احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور نداره همگی کشور رو به سیر قهقرا بردن.

داری چرت بهم می بافی اخوی اینقدر تعدادش زیاده که اگه یه طومار هم بنویسم بازم خیلی هاش جا میمونه با طرزفکرت خوش باش ساندیستو بخور...شما رو چه به وبلاگ نویسی!