لبنان ، برداشت دوم

بسم الله.

ديدنی است !
با تشکر از شريف نيوز


پرواز پرچمها

بوش ، رایس ، شیراک ! در محاسبه در مورد لبنان اشتباه کردید
جوشش غيرت

نه به دخالت خارجی
نه به دخالت خارجی !
قابـل توجه بی غيرتهای ملی گرايی داخلی

لبنان سرزمین مرگ تو است.
لبنان سرزمين مرگ تو است !
نه به دخالت آمريکايی !

تمام مصیبت های ما از آمریکا است.
تمام مصيبت های ما از آمريکا است

سوریه : بله. فرانسه : توقف !. آمریکا : اخراج !.مرگ بر معاهده 15591
بله به سوريه توقف به فرانسه اخراج به آمريکا مرگ بر معاهده ۱۵۵۹

جمعیت یک و نیم میلیون نفر. جهان عرب تاکنون چنین جمعیتی به خود ندیده است.
جمعيت : يک و نيم ميليون نفر

تاکنون چنین جمعیتی در تظاهراتهای عربی تاکنون دور هم جمع نشده بودند
جمعيت حيرت برانگيز


شکرا لسور يـا

/ 57 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Arash

http://www.bbc.co.uk/persian/news/story/2005/03/050314_sm-lebanon-protest.shtml ابوذر جان واقعا متاسفم که خوشحاليت زياد طول نکشيد. حالا اشکال نداره. پماد بمال خوب ميشه.

Arash

وضع نامناسب اقتصادی لبنان!! لبنان: درآمد سرانه ۵۰۰۰ دلار ايران: درامد سرانه ۱۹۴۱ دلار منبع:Economist.com

Arash

اين خودبزرگ بينيت مارو کشته.

پاسداران

بسم الله . به ! کجايش را ديدی ! طبق حديث معصوم عليهم السلام ، خضوع در مقابل متکبر ، از هر تکبری بدتر است ! . من اصلا ضرت انقلاف را نه تنها فقط ریز می بینم ندارم بلکه اصالتا اصلا نمی بينم ! زير ميکروسکوب الکتورنی هم قابل مشاهده نمی باشيد ! فقط با چشم بسيجی می شود چهارچشمی پاييدتان مبادا دسته گل جديد به آب بدهيد :)) و اما . فعلا که درگير بيچارگی هايتان در لبانيد. دست و پا بزنيد که نشانه گرفتاری است. رابطه لبنان و سوريه هيچ وقت به اين خوبی نبوده . برو تو خبرها را بخوان که حتی مخالفان دولت لبنان ، خروج سوريه را طبق ؛؛توافق طائف ؛؛خواستارند و مخالف دخالت تربچه هايی مثل شما هستند :)) سوريه هم که از اول همين را می گفت. اين موضوع به اطلاع سازمان ملل هم رسيده . نمی دانی بدان و برو در خبرها بخوان که مردم لبنان اعتقاد دارند ::قطعنامه ۱۵۵۹ در اسرائيل نوشته شده ! :: منبع دويست ليتری معرفی می کند ! بی.بی.سی که دم اسرئيل است بنده خدا . بعد اين شونصد سال نمی توانی لا اقل اين را بفهمی ؟ :))

دوست

سلام آقای پاسدار!از تظاهرات اخیر لبنانی ها چیزی نمی نویسی؟

دوست

خدمت همه بگم که بی خودی زور میزنید . شاید شما هم بودید مثل این آقای پاسدار کوچولو میشدید. این آقا اینطور که پیداست دل به منافعی که در آینده ممکن از قبل پایداری این حضرات نصیبش بشه بسته ، پس بش حق بدید خودتونم خسته نکنید. اگر نه از این تظاهراتها در مملکت خودمونم زیاد دیدیم ، ضرب و تقسیم مساحتی که هر نفر موقع راه رفتن نیاز داره به طول یه خیابونی مثل خ آزادی نشون می ده که حضور ملیونی یعنی 70 کیلومتر آدم ، بابا واقع بین باشید تازه این چیزا بیشتر نشانگر حماقت نه چیز دیگه . اگه معیار بود عوض برگزاری انتخابات همه جای دنیا با تظا هرات تکلیفشونو روشن می کردن. ما انقدری که به خاطر این مجلس فرمایشی تو دنیا تحقیر شدیم با هزار تا از این تظاهراتهای مسخره آبرو بدست نمی آوریم.

پاسداران

بسم الله . الف : کاش لا اقل دقت می کردی که بی.بی.سی امروز ادعا کرده تظاهرات مخالفان دولت در میدان شهداء لبنان ميليونی بوده. ب : شما ها که تمام فرکانس روح و جسمتان با بی.بی.سی و سی.ان.ان تنظيم می شود چرا حرفی می زنيد که بعدا مشکل ساز شود‌؟! اومدی علمی حرف بزنی خيلی قشنگ و علمي ثابت کردی کور هستی. ج: اتفاقا بر اساس همين نوع آمارگيری خوشه ای ميزان جمعيت در ايران و تمام دنيا در مورد راهژيمايی تعيين می شود. اما هيچکس در طول دنيا نگفته ۷۰ کيلومتر مسیر برای راهپيمايی لازم است. د : به هزار ويک دليل و به علمی ترين دلائل مزخرفی بيش نمی گويی . مثلا : واحد اندازه گيری مساحت ، کيلومتر نيست . کيلومتر مربع است. منظورت ۷۰ کيلومتر مربع ؟! است ؟! يا اينکه منظورت خيابانی به عرض خيابان آزادی و به طول ۷۰ کيلومتر است؟! تکلیف را روش کن ! حتی بصراحت ، بااين حساب ، اگر ۱ ميليون نفر را تقسيم به ۷۰ کيلومتر مربع کنيم آيا معنايش اين نيست که در هر ۷ کيلومتر مربع فقط ۱۰۰ هزار نفر و در هر ۷۰۰ متر مربع فقط ۱۰ هزار نفر و در هر ۷۰ مربع متر ۱۰۰ نفر و در ۷ متر مربع فقط ۱۰ نفر !!؟ و دیگر اینکه آيا استاديوم آزادی زيربنای مورد استفاده در اسکان۱۰۰ ه

پاسداران

بسم الله . موقع ضرب وتقسيم به علائم هشدار دهنده توجه داشته باشيد تا غلط نگويید. اولا : مساحت راهپيمايی رايادت رفت. دوما : جواب سئوالات من را هم که ندادی. سوما : جواب هم ندادی پس چگونه در بيروت از نظر شما ها تظاهرات ميليونی ممکن شده . چهارما: نظر من هم که معلوم است. حالا تا کی چواب بدهيد ، نمی دانم !

Arash

خيابان آزادی ۴ باند ۳ متری دارد = ۱۲ متر با ژياده رو ها بگير ۲۰ متر. طول خيابان آزادی از انقلاب تا ميدان آزادی ۷ کيلومتر است. پس مساحت خيابان آزادی = ۲۰*۷۰۰۰=۱۴۰۰۰۰ متر مربع. در شلوغ ترين تظاهرات در هر متر مربع بيشتر از ۲ نفر نمی توانند راه بروند حالا بگير ۳ نفر. اگر ميدان آزادی تا انقلاب ژر آدم باشه ميشه ۱۴۰۰۰۰*۳ = ۵۶۰۰۰۰ نفر. در نظر بگير که ۳ نفر در هر متر مربع يعنی چی. يعنی مردم شانه به شانه به ها چسبيدن.

دوست

۱