و يک خبر صنفی !

بسم الله .

چون نگاه صنفی ام غليظ نيست خبر دانشجويی خيلی نمی زنم . اما اين خبر روح هرچه دانشجوی بسيجی است را شاد می کند:

استعفا یا عزل
وزیر علوم با استعفای خانیكی موافقت كرد.

عصر امروز جعفر توفیقی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با ایسنا، از پذیرش استعفای هادی خانیكی، معاون امور فرهنگی خود خبر داد. 
بدین ترتیب هادی خانیكی كه از او به عنوان وزیر در سایه وزارت علوم نام برده می‌شد، پس از هفت سال معاونت فرهنگی مجبور به استعفا شد. به گزارش شریف‌نیوز، پس از ماجراهای دانشگاه علم و صنعت، یك نهاد امنیتی ـ دولتی در گزارشی به مسئولین عالی‌رتبه نظام از فعالیت‌های ضد امنیتی و تندروانه خانیكی و ظریفیان (معاونت دانشجویی وزارت علوم) ابراز نگرانی كرده بود. در آن زمان توفیقی وزیر علوم قصد داشت تا این دو را عزل كند، اما نامه رئیس جمهور كه در آن از وزیر علوم خواسته شده بود تا پایان دولت از عزل خانیكی و ظریفیان خودداری كرده، با آن‌ها همكاری كند؛ مانع از این کار شد.
اما گزارش دوم نهاد فوق‌الذكر، در باره حادثه 16 آذر دانشگاه تهران و اهانت گروهی از دانشجویان به خاتمی كه در آن از برخی مدیران وزارت علوم به عنوان مقصر یاد شده بود، خاتمی را هم به عزل این دو نفر راضی كرد. همچنین قرار است دو معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت علوم در هم ادغام شوند كه عملا ظریفیان نیز از كار بركنار خواهد شد.


شاید پس از هفت سال، باز هم دانشگاه‌ها روی آرامش را به خود ببینند.

/ 2 نظر / 10 بازدید
karbalai

ya ali madad.ishala ke movafagh bashid.be ma ham ye sa bezani khoshal mishim.rasti agar lotf koni misigi ye weblog ro baraye man e-mail konid mamnoon misham.تا زنده ايم رزمنده ايم

پاسداران

بسم الله . موسيقی وبلاگ را براحتی می توانيد با خواندن سورس آن پيدا کرده و کپی نمائيد. اما بنده به آدرس دهی مستقيم به آن راضی نيستم . لطفا برای خودتان داون لود کنيد وبعدا در فضايی ديگر برای خودتان کپی کنيد. موفق باشيد .