مرگ بر ضد ولايت فقيه

بسم الله  

مرگ بر ضد ولايت فقيه

مرگ بر آمريکا

مرگ بر انگليس

مرگ بر اسرائيل

ح.د می گويد ته قلب ! اش زياد ناراحت نشده !

نامرد شرابخوارمگه تو قلب هم داری ؟

مگر تو همان کسی نيستی که نهضت بی غيرت کردن انسانها

را بخاطر نامزد کثيف انتخابات رياست جمهوری آمريکای

مورد علاقه ات جان کری راه نيانداختی

و می خواهی همه مردم دنيا همجنسبازی را به

رسميت بشناسند ؟ مگه تو جز تماس جنسی زن و مرد ،

يا مرد و  مرد و يا زن و زن، چيزی بعنوان

عشق می شناسی ؟

مگر توی نامرد ، به فاطمه ء زهرا توهين نکردی

و او را -العياذ بالله- با يک زن هرزه ء جنسی

مقايسه  نکردی ؟‌ بی حيثيت مگر تو همان کسی نيستی که

 چند سايت مبتذل و مستجهن حاوی عکس زن های

لخت و نميه لخت راه اندازی کرده ای ؟

کدام يکی از اين بچه وبلاگ نويسهای حتی غير مذهبی

و حتی سکولار ، اين غلط های اضافی که تو کرده

ای کرده اند ؟ خدايی تو اصلا قلب داری ؟

سنايی شاعر بزرگ ايرانی خوب گفت که آن چيزی

را که تو اسمش را قلب گذاشته ای :: رو ، پيش

سگان کوی ما بيانداز !::

تو اصلا می فهمی ق ل ب یعنی چه ؟ چند درصد

بچه وبلاگ نويسهای سکولار اگر بروند آرشيو

 وبلاگت را که مشحون از فحش به اسلام عزيز و

فاطمه ء زهرا سلام الله عليها و حضرت مهدی (عج) و بقيه

اهلبيت و امام راحل و ... است را ببيند باهات می مانند ؟

چند درصد ؟

اصلا بهتر بگويم

چند نفر ؟ هان ؟ چند نفر ؟

شير پاکتی ترسوی آواره ء ينگه دنيا ! برو و بمير که

قلب نداری که ناراحت شود. مشکلت بسيار جدی تر است.

تو اصلا قلب نداری.

من اصلا باورم نمی شود که تو ذره ای ناراحت شوی !

تو ارزش نداری که ناراحت شوی

برای شهيد ، آدم پاک ،غصه دار می شود

نه تو ! موجود بدون قلب !

مرگ بر منافق هرزه

مرگ بر آلوده ء جنسی سباسی مآب

مرگ بر شرابخوار بدبخت مفلوک آواره اين کشور و آن کشور

مرگ بر ضد انقلاب

مرگ بر ضد ولايت فقيه

/ 18 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید محمدرضا هاشمی

السلام عليکم,عضر می خواهم که دیر رسیدم بسیار زیبا بود ... بر سر جوی بنشین گذر عمر ببین ... دوستان سرور وبلاگ مهدویت مشکل داره لطفا به این شکل وارد بشید http://weblog.kaafey.us التماس دعا منتظر شما دوستان خواهم بود... یا هو علی حق

Vahidjv

بسم الرب شهدا... شهادت يار امام و رهبر...قاضيه نمونه...شهيد مقدسی رو به امام زمانـروحی فداه)...مقام معظم رهبری و دلسوزان انقلاب و شهدا تسليت ميگم. شهادت هنر مردان خداست. فراموش نکنيم که اين کارها فقط از سوی کسانيست که دلارهای کثيف آمريکايی رو تا حلقوم خوردند و همونطور که گفتي نه قلبی مانده نه انسانيتی. فقط ميمونه که چرا صدای داعيه داران حقوق بشر و دموکراسی بلند نميشه؟؟ چه ابلهانی هستند کسانی که فکرمی کنند خود نظام اينکارها رو ميکنه. هنوز هم در...مانده اند. ما هم با شما هم صدا ميشويم و می گوئيم :: مرگ بر ضد ولايت فقيه موفق باشی عزيز ياعلی

آرش

بيشترين کسی که از اين ترور متضرر ميشه قطعاْ اکبر گنجيه که اگر اميدی هم به آزاد شدنش بود با اين اتفاق از بين رفت. از اينجا دقيقاْ ميشه پی برد که ترور کار چه گروهی بوده.

پاسداران

بسم الله . بيماری روانی بنام تندر.

پاسداران

بسم الله . نتيجه مستقيمی که ضد انقلاب از اين ترور انتظار دارد عدم بالاگرفتن روند برخورد با اکبر گنجی است. چون اگر قرار بود فتيلهء برخورد با گنجی بالا برود با رفتار خودش می رفت. خاتمی هم بخاطر همين چيزها از او دفاع نمی کند. اما احتمال گرفتار شدن گنجی در تاری که خود تنيده زياد شده بود. وکيلش هم ؛شيرين عبادی بنظر من از مهمترين آدمهايی هستند که به رفتار آنها بايد باذرررره بين دقت کزد. زنی که خجالت نمی کشد و دزدی وارد يک بيمارستان می شود و يک ميليارد دلار جازه ء سياسی می گيرد ، خيلی کارهای ديگر هم می تواند بکند.

پاسداران

بسم الله . ارش من برای تو از منابع قابل قبولت بحث می آورم رد می کنی و قبول نمی کنی آنوقت تو از منابعی که برای من ارزش يک ليوان يکبار مصرف را هم هرگز ندارند خبرمی آوری ؟!!

تندر

پس چرا همیشه توی جواب دادن به این بیمار روانی!!! کم میاری؟ من از اول گفتم که اگه نمیخوای بگو من برات کامنت نذارم. گفتم که اگه هم مستقیم نمیخوای بگی با ایمیل بهم بگو. ولی تو نخواستی. پس منهم کامنت میذارم. هزار نقشه هم کشیدی که من دیگه کامنت نذارم و صادقانه نگفتی که کامنت نذار. تهمت زدی، دروغ گفتی، نقشه کشیدی و... ولی بدون من با این حربه ها کنار نمیرم. من تا جواب کامنتهامو نگیرم اونها رو تکراری برات مینویسم. اگه جواب هم نداری یه بار صادقانه بگو جواب ندارم تا من کامنت نذارم.

آرش

<نتيجه مستقيمی که ضد انقلاب از اين ترور انتظار دارد عدم بالاگرفتن روند برخورد با اکبر گنجی است. چون اگر قرار بود فتيلهء برخورد با گنجی بالا برود با رفتار خودش می رفت> جمله کاملاْ نا مفهومه. خودت يبار بخونش ببين چيزی ميفهمی؟

پاسداران

بسم الله بيمار روانی جواب ندارد. از بيمار روانی فقط بايد پرهيز کرد. آرش جان معنايش اين است : گنجی اقداماتی در بيرون از زندان انجام داده که نه تنها باعث می شود ساير پرونده های مفتوحش نيمه تمام رها نشوند ، بلکه دچار مخاطرات قانونی جديد شده . اين از سخنان رئيس قوهء قضائيه و خاتمی رئيس جمهور اسبق روشن است. ضد انقلاب بنظ من بايد روشی پيدا می کرد تا در صورت انجام اقدامات درخور شان گنجی ، اين اقدامات به مستقيم ترين احتمال ممکن ، يعنی قاضی مرحومش و سعی نظام در انتقام گيری متهم شود . مسئله ای را که من کمی سربسته بنويسم برايت سئوال می شود وای بحال مسائلی که نگويم .

حسین مصباح

سلام علیکم فرار رسیدن ماه مبارک رجب ماه پر فضیلت عبادت را به محضر مبارک امام زمان عج ورهبر معظم انقلاب وتمام ملت عزیز وشما برادر عزیز تبریک عرض می کنم در این ماه بنده وخانواده بنده را دعا کنید خدا قوت التماس دعا بنده حقیرخدا