چرا شک ؟

بسم الله .

جای شک کردن ندارد.

در حال جابجایی از از سرویس پر مدعا اما ضعیف پرشین که از روز اول صرفا برای اهداف سیاسی ساخته شد هستم . اما به کجا ؟ به سرویس حقیقتا از نظر فنی موفق پارسی بلاگ . تنها سرویسی که با پول دولتی ساخته نشده ولی کاملا مذهبی و سالم و قوی باقی مانده . کسی یادش می آید هنگامی که بخواهد یک وبلاگ پارسی بلاگ را ببیند پیغام کرش دریافت کند ؟

روشی را بکار خواهم گرفت که مشکلات سئو پیدا نشود. هرچند حداقل اهمیت را دارد. این وبلاگ را بلحاظ فنی نمی بندم . اما وبلاگ اصلی همانی خواهد بود که در پارسی بلاگ هست.

آدم عاقل در پیگیری مصالح خودش شک نمی کند.

/ 12 نظر / 63 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوشين

سلام چه وبلاگی تا حالا نديده بودم... اميدوارم موفق باشيد به زنده رود هم سر بزنيد.

شهود

به نام خدا سلام برادر خوبم کم پيدايی اخوي!؟ این مرضی که بلاگفا بدان دچار است، گویا بر پرشین بلاگ هم عارض شده است و از شما چه پنهان بنده هم در فکر پیدا کردن میزبانی خوب و آرامم برای وبلاگ. شاید همسایه شویم در پارسی بلاگ. غرض، صله رحم و عرض ارادت بود...همین و بس التماس دعا یا غلی

سید

بله! البته انسان عاقل!

امين

داری ميری پارسی بلاگ پايه ام حالا که اينجوری شد منم ميرم پارسی بلاگ مهندس فخری جونم

پاسداران

بسم الله . سلام . من با پارسی آشنايی دارم . ساده ترين نقطه قوت آن اين است که روی سرورهای سروش رسانه (صداوسیما) هاست شده و در ايران ذخيره می شود. اين باعث هزار نکته است‌: امنيت داده ها و ارتباطات - سرهت بالای ریپلای سرور برای درخواست ايرانی - چون در حقيقت بشکل اينترانتی جواب داده می شود- و نکات ويژه ديگر. به پارسی اطمينان دارم . موفق باشی.

جواد

بلاگفا الان يه سری مشکلات داره. اما کمی صبر لازم هست. بلاگفا بهترينه

پاسداران

بسم الله . من هم با بلاگفا مشکل سياسی اجتماعی دارم هم با پرشين . اما مشکلات بلاگفت ربطی به زمان ندارد. خود ادمين ، مشکلات را بگردن سرور خارجی می اندازد.

سلام

خوش بحالت . بیشترین لینک وبلاگ ها رو بهت حسین درخشان داده . باهاش نسبتی دارین شما ؟

پاسداران

ضمنا : عليک سلام ! :))

پاسداران

بسم الله . من که همچی خوشحال نشدم ،‌نمی دونم شما چرا اينقد ذوقمرگ شدی !! :)) می خوای بهش توصيه کنم بهت لينک بده ؟ کو آدرست ؟ ای وای اينقد خجالتی نبودی که تو ؟! :)) در مورد نسبتمم با هاش ، ای ... آره ، يک نسبتکی با هم داريم ... دشمن خونی هم هستیم ! :))