به کوری چشم جهان استکبـار ، ما همه حاج قاسمیم

گور جد و آباد هرچه سطحی بازی سیاسی...

حالا که دشمن اینقدر نفهم شده و تنش می خارد ،

بگذار بشنود و بداند که

ما همه حاج قاسمیم.

علی جعفری نوشت:

وقتی لباس نظامی اش را ازتنش بیرون میکند انگار همان کارگر بنایی است که قبل از جنگ خاک گرم وخشک کرمان را سرپناهی برای بی سرپناهان میکرد. بی ادعا تر از آنچیزیست که از او در رسانه های بیگانه و داخلی میشنویم و میخوانیم . آنقدر بی ریا درمجالس همولایتی هایش شرکت میکند که اگربه کسی که اورا نشناسد بگوئیم ایشان سرلشگر سلیمانی است فکرمیکند مسخره اش میکنی.

موهای جوگندمی او روی صورت نحیفش که سوخته آفتاب ولایت پذیریش است مهمترین نشانه های فیزیکی سرداری است که این روزها نقل تمام محافل سیاسی داخلی و خارجی شده است .گاوچرانهای تگزاس افسانه های عجیبی برای او میسرایند آنچنان که اورا مرد اول صحنه های دیپلماتیک خاورمیانه معرفی میکنند.


مردان کاخ سفید آنقدر از او میترسند که درمیان لیست محرمانه خود نام اورا بعنوان مهمترین مانع پیشرفتهای آمریکا درجهان علنا فریاد میکشند و ازکنگره میخواهند طرح ترور حاج قاسم را رسما تصویب و ابلاغ نمایند.این عصبانیت بااین جملات ترسیم میشود که : "قاسم سلیمانی بسیار سفر میکند... تکان بخورید... تلاش کنید او را بکشید".

به اذعان تمام رسانه های غربی که از حاج قاسم نوشته اند،هرجا آمریکا پامیگذارد قبل از آنها این جای سردار سلیمانی است که روی خاکهای آنجا نقش بسته است .آنها خیال پردازیهای زیادی ازفرزند کویر ایران زمین کرده اند اما وقتی به تمام اسناد آنها مراجعه میکنی آنچه به آن دست پیدا میکنی فقط چند سطر از فعالیتهای او طی 30سال گذشته بهمراه 5قطعه عکس است .آنها فقط میدانند که : قاسم سلیمانی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده نیروی قدس سپاه است. وی اهل شهر بافت در استان کرمان می باشد و بارها از جانب "آمریکا" متهم به "دخالت" در امور عراق شده است. واشنگتن پست وی را از مهمترین سیاست گذار سیاستهای خارجی ایران میداند. وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری را دریافت کرد .

گاردین درباره اومینویسد: «حتی کسانی که سلیمانی را دوست ندارند، او را فردی با هوش میدانند. بسیاری از مقامات امریکا که این چند ساله را صرف متوقف کردن کار افراد وفادار به سلیمانی کرده اند، میگویند مایل هستند او را ببینند و معتقدند که مبهوت کارهای او شده اند"


این چند سطر تمام دانسته های آنها از حاج قاسم بسیجیان جبهه های خون و خطر است اما حاج قاسمی که آنها او را شاهین ترازوی سیاست عراق و افغانستان و مهمترین عامل تحرکات جنبش های اسلامی در مناطق مختلف دنیا معرفی میکنند و از او مثل خرگوشی فراری از چنگ عقاب تیز پرواز می هراسند یک عشایر زاده غیور و خودباور است که از اطراف کهنوج قدمهای استوارش را روی شنهای گرم کرمان گذاشت و آجر روی آجر میگذاشت تا پناه بی پناهان باشد تا اینکه غول آهنی دیکتاور عراق هوای تجاوز به مام میهن به سرش زد .

اینجا بود که او لباس خاکی اش را پوشید و جوانان منطقه را مهیای تشکیل لشکر 41 ثارالله کرد . تا پایان جنگ سنگرش را خالی نکرد و بعد از جنگ نیز خواب را برای اشرار منطقه سیستان و کرمان حرام کرد. همه ی کرمانیها و سیستانی ها او را فرشته ی امنیت منطقه میدانند و از دوران حضورش در منطقه بعنوان دوران طلایی امنیت یاد میکنند.
 
اما او مطیع امر ولایت بود و فراخوان ولی امرش او را به تهران کشاند تا فرماندهی یکی از مهمترین نیروهای ایران به او سپرده شود. او فاتح واقعی دره پنجشیر و بلندیهای شمال افغانستان بود اما آمریکا خواست که او را غافلگیر کند غافل از اینکه کدخدای دهکده جهانی برای بیرون رفتن از بن بست های بزرگتری که پیش رو دارد دست به دامان او خواهد شد.

سرداری که به نوشته روزنامه مک کلثی قدرتمندترین چهره سیاسی عراق و عامل فرار نیروهای آمریکایی از این کشور محسوب میشود ، با این همه افسانه سرایی آمریکائیها و انگلیسها از حضورش درعراق  5سال پیش فقط یکبار وارد خاک این کشور شد و بدون محافظ و تنها باحضور دو همراه بدون کمترین نگرانی وارد منطقه سبز بغداد میشود تا علیرغم تروریست معرفی کردن او توسط یان کی ها ، فرشته نجاتشان از بن بستی باشد که درجریان نخست وزیر ایاد علاوی بوجود آمد.

با وجود تبلیغات زیاد آمریکائیها علیه او ، عراقیها او را دوست دارند زیرا این حاج قاسم بود که مانع خونریزیهای گسترده در این کشور جنگ زده شد. او نقطه توازن نیروهای صدر و نیروهای امنیتی عراق بود. او آنقدر برای برقراری صلح تلاش میکند که زلمای خلیل زاد نماینده تام الاختیار آمریکا در افغانستان بیشتر از آنکه او را یک مرد جنگ بنامد، مرد صلح معرفی میکند.
 
او بسیار متین است، تواضع در برخوردش آنقدر معروف است دانشجویان دانشگاه تربیت مربی تهران برای سلامتی او دو روز روزه نذر میکنند و یا در جریان راهپیمایی 13 آبان دهها هزار جوان با امضای طوماری از حاج قاسم میخواهند تا آنها را بعنوان بسیجیان خود بپذیرد.

هرکسی او را دیده شیفته حجب و حیای عجیبش میشود انگار نه انگار که او لرزه به اندام بزرگترین ابرقدرت جهان انداخته است و اینها همه مشخصه یک بسیجی شیفته ولایت است...

از این بسیجیان ما در ایران کم نداریم ولی اگر قرار باشد صیاد دل بسیجیان اینبار نیز اسیر کینه خفاشان شود تمام فرزندان 13 ساله ایران زمین حاج قاسم هایی میشوند که خواب خوش را از مردان کاخ روسیاه ، سفید می ربایند.

ما امتحان خود را در ابوغریب ها و زندانهای مخفی صدام حسین پس دادیم آن هنگام که همه فریاد میزدیم "حاج کاظم رستگاری منم" اگر باور ندارید بسم الله قدم از قدم بردارید تا ببنید تصاویری که آمانو بعنوان سند فعالیت های مخرب هسته ای ازآن نام برده تصویر بسیجیانی است که جان را درکف دست گذاشته اند و به مولای بی سرخود برای اقامه نماز شهادت اقتدا کرده اند.

/ 5 نظر / 31 بازدید
خسروبیگی

سلام "می خارد" اینجوریه که من نوشتم نه اونجوری که شما نوشتید سالم و شاد و سربلند باشید

عاشق سپاه

سلام..آمریکاو اسرائیل باآواکسهای اسباب بازیشان امت اسلامی راگاها که متوهم میشوند تهدید میکند غافل از اینکه خیبر را سید علی با حاج قاسم هایش در نهایت فتح خواهد کرد.نصرمن الله وفتح قریب

مهدی

سلام خسته نباشید وبلاگتان حاوی مطالب خیلی خوب و مفیدی است موفق باشید با اجازتون یک کمی از عکسهای مربوط به حاج قاسم تان گپی کردم خوشحال میشم به ما هم سربزنید التماس دعا