رسانه شمایید ؟ وای بحال رسانه !

به این اخبار دقت کنید :

صدای آمریکا فرق مجلس‌خبرگان و مجمع‌تشخیص را نمی‌داند

در شرایطی که رسانه های بیگانه و ضد انقلاب از ماه ها پیش تلاش های گسترده ای را برای تضعیف جایگاه غیرسیاسی و والای مجلس خبرگان بکار بسته اند، گاف بامزه "صدای آمریکا" عمق تحلیل و نگاه رسانه های غربی به مجلس خبرگان را روشن ساخت.

به گزارش شبکه ایران، رسانه دولتی صدای آمریکا دقایقی پیش در گزارشی پیرامون انتخابات صبح امروز مجلس خبرگان، این مجلس را مجمع تشخیص مصلحت نظام نامید و به تبیین وظایف جدید برای آن پرداخت!

 

(آدرس تصویر : http://www.inn.ir/iran_media/image/2011/03/552180311_orig.Png)

این سایت که از حامیان جدی جریان آشوبگر در ایران است، در گزارش خود نوشت: علی اکبر هاشمی رفسنجانی مقام خود را بعنوان رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از دست داده است!صدای آمریکا که هر روز تحلیل های مختلفی با نام "کارشناسان سیاسی" از رویدادهای ایران منتشر می کند، در ادامه گزارش جالب خود عنوان کرده است: تغییر ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، که انتخاب رهبر و نظارت بر فعالیت های او از جمله وظایف آن است، شکستی برای میانه روها و اصلاح طلبان در ایران تلقی می شود. تندروها از انتخاب کنی حمایت کرده بودند.

اشاره این سایت به انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان است که صبح امروز برگزار شد و در نتیجه آن آیت الله مهدوی کنی با رای 64 نفر از خبرگان ملت به عنوان رئیس انتخاب شد.

 این اقدام صدای آمریکا که فراتر از یک گاف و اشتباه خبری به نظر می رسد، این واقعیت را هم روشن می کند که تحلیل و اخبار رسانه های بیگانه و غربی درباره رویدادهای داخلی ایران از سوی کسانی نوشته می شود که حتی فرق ارکان اصلی جمهوری اسلامی را هم نمی دانند.

اعتراف رسمی بی‌بی‌سی به دروغ‌گویی

رسانه رژیم سلطنتی انگلیس پس از 3 هفته دروغگویی شبانه‌روزی، دقایقی پیش رسماً اعتراف کرد که درباره بازداشت موسوی و کروبی دروغ گفته است.

به گزارش فارس، رسانه‌ رژیم سلطنتی انگلیس(بی‌بی‌سی فارسی) که از جمله رسانه‌های اصلی حامی جریان فتنه و اغتشاشات در ایران محسوب می‌شود، اخیراً طی خبری مدعی شده بود که موسوی و کروبی به همراه همسرانشان به زندان حشمتیه تهران منتقل شده‌اند.

این رسانه فتنه‌گر متعلق به سرویس‌های جاسوسی رژیم سلطنتی انگلیس پس از انتشار این خبر دروغ خود، به صورت مکرر و شبانه‌روزی به انتشار تحلیل‌های فتنه‌گران خارج‌نشین در این باره پرداخته و با دستمایه قرار دادن این "دروغ " سعی کرد مردم کشورمان را به آشوب و اغتشاش فرابخواند.

بی‌بی‌سی فارسی در همین راستا از حدود 3 هفته پیش هر روز به نوعی به بازنشر این خبر به انحاء مختلف می‌پرداخت و مصاحبه‌ها و اخباری را نیز در این باره منتشر می‌کرد!

اما پس از آنکه رسانه استعمار پیر با بی‌اعتنایی محض مردم ایران نسبت به این "دروغ بزرگ " و حتی درخواست‌های مکرر مردم، دانشجویان و مسئولان کشورمان برای برخورد قضایی قاطع با سران فتنه مواجه شد، پس از 3 هفته‌ دروغگویی مکرر، مجبور شد اعتراف کند که این خبر اساساً دروغ بوده و موسوی و کروبی به زندان حشمتیه منتقل نشده‌اند.

لازم به ذکر است، رسانه رژیم سلطنتی انگلیس که از پایه‌گذاران "دروغ بزرگ تقلب " در انتخابات 22 خرداد 88 بود و پس از آن نیز مدام به دروغگویی درباره مسائل داخلی کشورمان روی آورد، اخیراً با مشاهده لو رفتن دروغگویی‌اش به جعل بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها از زبان دانشجویان و بخصوص تشکل باسابقه دفتر تحکیم وحدت روی آورده بود، که این تشکل بزرگ دانشجویی نیز امروز رسماً اعلام کرد که به خاطر "دروغگویی‌ و جعل‌عنوان‌ " از این رسانه استعمار پیر به مجامع بین‌المللی رسماً شکایت خواهد کرد.

سایت رسمی موسوی: دروغ گفتیم اما شما ببخشید!

شبکه ایران- پس از حتمی شدن شکست برنامه آشوب اسرائیلی روز 10 اسفند، رسانه های حامی آشوب از حدود 24 ساعت پیش از زمان قرار اعلام شده، با انتشار گسترده خبر انتقال موسوی و کروبی به زندان حشمتیه سعی در تحریک فتنه گران و لااقل زمینه سازی برای ایجاد آشوبی کوچک را داشتند.

در این راستا بود سایت رسمی میرحسین موسوی مدعی شد میرحسین موسوی و مهدی کروبی دستگیر و به زندان حشمتیه منتقل شده اند. این خبر بلافاصله با پوشش گسترده رسانه های ضد انقلاب و غربی همراه شد.

هرچند آشوبگران خبر دستگیری سران فتنه را عمیقا باور کرده بودند اما ناظران جز "خیابان های آرام تهران"، "مردم در حال خرید نوروزی" و البته چند تجمع 10، 20 نفره صحنه ای را مشاهده نکردند؛ واقعیتی که سومین شکست آشوب های اسرائیلی پس از 25 بهمن و اول اسفند را رقم زد.

در واقع روشن شد که تمام زور رسانه ای و خیابانی جریان فتنه در داخل و خارج از کشور آن هم با یقین به دستگیری میرحسین موسوی و مهدی کروبی، فقط تعدادی تجمع 10، 20 نفره بود؛ واقعیتی که برای آشوب طلبان داخلی و طراحان خارجی ناآرامی ها بسیار سنگین و زجرآور توصیف شد.

تکذیب دادستان ها: البته همان روز، حجت الاسلام اژه ای، دادستان کل کشور شایعه دستگیری و حبس سران ضدانقلاب فتنه در زندان حشمتیه را تکذیب کرد و گفت: این شایعه کذب محض است و این افراد در منازل خود هستند ولی محدودیت‌هایی در ارتباطات آنها اعمال شده است.

عصر امروز هم، دولت‌آبادی، دادستان تهران، در کنفرانسی خبری اش در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه پس از اظهارات دادستان تهران مبنی بر قطع ارتباط موسوی و کروبی و حضور آنها در خانه‌هایشان، خانواده آنها این موضوع را رد کرده‌اند و بار دیگر موضوع بازداشت آنها را مطرح کرده‌اند، گفت: رسانه‌ها باید به صحبتی که دادستان تهران مطرح می‌کند توجه کنند.

وی گفت: ادعای این افراد کذب محض است و آنها به همراه همسرانشان در خانه‌هایشان هستند.

اذعان به دروغگویی: اما با وجود اصرار چند روز جریان آشوبگر و محافل بیگانه بر این خبر کذب و سعی در بهره برداری تبلیغاتی از آن، سایت رسمی موسوی ساعتی پیش اذعان کرد که خبرش درباره زندانی شدن موسوی و کروبی دروغ بوده است.

کلمه در گزارشی نوشت: تحقیق و بررسی کلمه مشخص کرد آقای موسوی و خانم رهنورد در بازداشت خانگی به سر می برند.

این سایت در توجیه علت انتشار خبر کذب انتقال موسوی و کروبی و خانواده هایشان به زندان حشمتیه هم عنوان کرد: در روزهای گذشته با توجه به  انکار و ابهام  مسوولین در اطلاع رسانی، با پیگیری زیاد،  خبری به کلمه مبنی بر انتقال موسوی و رهنورد به  پادگان حشمتیه  رسید که بر  مبنای آن و نیز به دلیل برخی اخبار نگران کننده دیگر اقدام به اطلاع رسانی صورت گرفت. اما با  ادامه تحقیقات کلمه در روزهای اخیر  مشخص شد خانم رهنورد و آقای موسوی  تا لحظه تنظیم خبر در بازداشت خانگی  به سر می برند که  بدینوسیله خبر انتقال و از منزل به  بازداشتگاه تصحیح و از  مخاطبان محترم عذر خواهی می شود.

بهره ای که ما از این اخبار می گیریم چیه ؟ 

- آیا کسی ، کسی در میان این دهها !!! میلیون !!! جمعیت سبز !!! ،‌نبود ، به آقایان بگوید بابام جان ، خان دایی جان ، اصلا حشمتیه نمنه دی ؟ چرا. بود. اما مسئله اینه که برای کسی در این جمعیت صدهاااا !! میلیونی !!!‌سبززز ، صحت اخبار اهمیت نداره. مهم اینه که یک ادعا چقدر موج آفرین باشه . همین و بس. مخلص کلام ! . حالا تو بگو موش ، هاون صد منی خانه ی ما را جوید و خورد ! بجای آنکه بر فرق سرت بکوبد و دروغت را افشا کند ،‌تا وقتی با توست ،‌می گوید احسنت احسنت ! عجب مووووشی !

- بعد ،‌ حالا گیرم که بی بی سی و صدای آمریکا ، ارتباطاتشون با ایران ضعیفه و از دور نمی تونند به اخبار دسترسی پیدا کنند !‌البته اولا : اینها مدعی هستند دقیقا با مردم ایران در ارتباطند ثانیا مدعی هستند دقیقا می دونند در مورد چی حرف می زنند . ماجرای چال اسکندرون و شیر فرهاد تو تلویزونهای لس آنجلسی یادتونه ؟‌اونایی که یادشون رفته براشون بگم چند وقت پیش چندتا بچه حزب اللهی یه فاکس ورمیدارن می زنن به این تلویزیونهای لس آنجلسی که آقاااا ! چال اسکندرونه جمهوری اسلامی یارو کرده ! شیرفرهاده یارو کرده !‌حالا چال اسکندرون چیه ؟‌ تو اون برنامه ی مهران مدیری بود ،‌اسمش یادم نیست ،‌دعوای برره بالا و برره پایین رو نشون می داد ، یک چیزی داشتن به اسم چال اسکندرون ! یه چاله بود. واسه شون خیلی مهم بود آثار باستانی محسوب می شد ! یه بار تو برره خبر پیچید چال اسکندرونه دززززیدنه ! حالا بچه حزب اللهیا رفتن اینو عینا واسه اونا فاکس کردن . اونام با خیال جمع از سرقت آثار باستانی منطقه برره از جمله چال اسکندرون توسط جمهوری اسلامی در تلویزیوناشون صحبت کردن و مایه ی بهجت و فرح و شادمانی کل ملت ایران رو فراهم کردن ! شیرفرهادم مثلا یک آزاد اندیش بود تو برره ! که مثلا تحت تعقیب بود در رفته بود اومده بود برره ! اعلامیه ترحیمش بود نمی دونم یه چیزی درست کرده بودن فاکس کرده بودن واسه اینا ! اینام خوندن ! شکم ملت بود که از خنده به درد افتاده بود از هیچی ندانی اینها در مورد ایران!

حالا میگیم ، اونا سیاسی نیستن ،‌از اخبار ایرانم خبر ندارن . شماها که دیگه کلی ادعای اطلاعات دارین . به مردم هم وصل نیستید. دقیقا به همین عناصر ضد انقلاب داخلی وصلید. به همین جرسگ و کلومه وصلیدو نه کس دیگری. خب وقتی شما چاخان می کنی که اخوان المسلمین جواب فلانی رو داد ،‌اونها از روی شما می نویسند. وقتی این چاخان می کنه حشمتیه ،‌شما هم از رو دست او می نویسی. همینه دیگه . بیچــــــــــــــــــــــــــــــاره مخاطب شما!

حالا مهم تر اینکه : به نظر من بی.بی.سی از روز اول از دروغ بودن این خبر مطلع بوده . تو این مطلب قبلی ، نوشتم و عکسهاش رو گذاشتم که بی بی سی دائم میگه : به گزارش سایتهای نزدیک به فلان خره ، سایتهای مربوط به فلان گاوه ! از خودش نمیگه . میگه فلانی میگه ! به گزارش فلانی ! رای بی.بی.سی ماجرا روشن بود. اما شما بگو. اگه کلمه بیاد یه همچی گافی هوا کنه ،‌ تا موقعی که رسوایی درست نشه ،‌ مگه بی.بی.سی می تونه مثلا کنار بنشینه ؟ خب باید پوشش بده !

حالام که تشت رسوایی از بام افتاده !

اینه دیگه ! رسانه شماهایید !‌ رسانه شماهایید واقعــــن ؟ وای بحال اسم رسانه!  رسانه هم که اصلن جریان نجس لجنی نداره . اینه دیگه.

/ 4 نظر / 80 بازدید
فرهاد

سلام خسته نباشید. اگه دوست داشتید به سایتم سر بزنید یا لینک کنید اگر لینک کردید خبر دهید، تا وبلاگ شما با نامی که خواهید گفت لینک شود.* باتشکر * سایت من : ایران توانا آدرس سایت من : www.fraeesi.ir مطالب داغ داغ را از دست ندهید ! علمی . جدیدترین دستاوردهای ایران . ایران 1404 شرایط برای تبادل لینک : http://fraeesi.ir/page/links.aspx

×

سلام خدا قوت خیلی جالب بود. ممنون. بخصوص قسمت شیرفرهادش کلی خندیدم. ابله که میگن همینا رو میگن دیگه..

22

سلام.زندان زندانه وقتی نتونی با بیرون ارتباط داشته باشی،حتی بچه هات.چیزی که به اعلام این خبر دامن زد حرکت حکومت اسلامیه که بر پایه ازادی مردمه (شامل ازادی بیان و...**راستی بقول بعضیا قرار بود در ایران کمونیستا هم حق اظهارنظر داشته باشن ولی الان... )

یه ایرانی

درود اولا چرا میگی آشوبگر-فتنه گر-منافق-... ؟ دوما اگر 10-20 نفر بودند این به قول شما فتنه گرها چرا اینقدر رژیم ترسیده؟ چرا اینهمه 25 بهمن 25 بهمن میکنید؟ بابا 10-20 تا یا اصلا 500 هزار نفر که اینهمه توجه نمیخواد در جواب جوابی که به جناب 22 دادی هم فقط اینو میگم: سال 42 که انقلاب به طور رسمی شروع شد ارتباطات یک هزارم الان هم نبود ولی تونستند فقط توی 15 سال یه حکومت شاهنشاهی رو سر وته کنند حالا خودت حساب کن از خرداد 88 تا آخرش چقدر میشه؟ جمعیت تظاهراتهای سال 42 رو از 57 کم کن خیلی میشه حالا سال 88 رو هم از ** کم کن اونم خیلی میشه ولی آخرش میشه چی میشه؟ اونی که تو دوست نداری میشه!!! یکم اون مغزتو بکار بنداز