ببخشید غلط کردیم گولمون زدن !

تعدادی از حامیان موسوی که به واسطه تبلیغات رسانه‌های حامی جریان فتنه از حضور در امتحانات پایان ترم خودداری کرده بودند، با اعلام پشیمانی، خواستار مساعدت دانشگاه و برگزاری امتحان مجدد از آنان شدند. ظهر امروز واز ساعت 13:30 تعدادی از حامیان موسوی در دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی که در ایام امتحانات پایان ترم نیمسال اول تحصیلی به صورت عامدانه از حضور در برخی امتحانات خودداری کرده بودند، در مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان خواستار این هستند که مسئولان دانشگاه خواجه‌نصیر تمهیداتی را فراهم کنند تا از آنان امتحان مجدد اخذ شود.

درحال حاضر این تجمع ادامه دارد و سه نفر از این افراد به نمایندگی از تجمع‌کنندگان به داخل سالن مرکزی رفته‌اند تا با مشاور بطحائی رئیس دانشگاه خواجه نصیر صحبت کنند.

این در حالی است که حدود یک هفته از پایان امتحانات نیمسال اول تحصیلی می‌گذرد و رئیس دانشگاه خواجه نصیر درابتدای برگزاری امتحانات این دانشگاه اعلام کرده بود برای افرادی که در جلسات امتحان حاضر نشوند، نمره "صفر " لحاظ می‌شود.

پیش از آغاز ایام انتخابات، رسانه‌های وابسته به جریان فتنه طی اخباری دانشجویان را تشویق می‌کردند که در امتحانات حضور نیابند و از این طریق نوعی نافرمانی مدنی را به منصه ظهور بگذارند اما این نقشه آنان با حضور قاطبه دانشجویان در امتحانات با شکست روبرو شد.

بطحایی: امتحانات مجدد در دانشگاه خواجه نصیر برگزار نمی‌شود

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تأکید کرد: امتحانات این دانشگاه طبق تقویم آموزشی برگزار شده و امتحان مجدد اصلاً برگزار نمی‌شود.

محمدتقی بطحایی رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: هماهنگ با وزارت علوم عمل می‌کنیم و‌ امتحانات نیز مطابق تقویم آموزشی برگزار شده و اگر کسی مشکلی دارد، شورای دانشگاه باید در مورد آن تصمیم بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه امتحان مجدد اصلاً برگزار نمی‌شود، افزود: امتحانات طبق تقویم برگزار شده و عده‌ای که در امتحانات شرکت نکردند طبق قانون درباره آنها عمل خواهد شد.

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در عین حال تأکید کرد که برای کسانی که در امتحانات غیبت غیر‌موجه داشته‌اند، نمره "صفر " منظور می‌شود.

/ 13 نظر / 66 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین-چاوز

هر کسی خربزه میخوره پای نمره صفرش هم میشینه ! بد میگم ؟

آرش

صاف و ژورست کنده D:

فرزان حدادی

سلام ابوذر .... با مطلبی در زمینه روانشناسی سبزها به روزم.

کیانا

این باعث افتخار که رنگ سبز واسه شما آلرژی زاست:)) البته ما مطمئنیم همه شعاراتون در زمینه وطن و مملکت رو همیشه وابسته میکنید به تعصبات کورتون.که حتی اشتباه خودتونو میندازید تو زمین حریف.توهم بزرگی و عظمت و نوک دماغتونو دیدن لغات ناچیزی برای وصف حال شماست

حمید

سلام هم سنگر خسته نباشی شما لینک شدی.

پیامک های سیاسی

شهید سید مرتضی آوینی : امام (ره) به ما آموخت که "انتظار در مبارزه است" و این بزرگ ترین پیام او بود. ایام الله دهه فجر بر همه ی منتظران گرامی باد. به امید فجر نهایی.

پویا

عجب حالی داره این کودنها ضدحال بخورن......تا از این به بعد مثل آدم بشینن سرجاشون امتحان بدن........[قهقهه]

فرید

من حرفم اینه.ما که صدامون جایی نمیرسه اما چرا همه ساکتن چرا هیچکس نمیگه چرا امریکا حالا یاد حقوق بشر تو ایران افتاده چرا حالا داره بودجه می زاره برای براندازی حالا که ایران داره هسته ای میشه حالا که ماهواره ساخته حالا که تانک و موشک میسازه حالا که زیردریایی ایرانی داریم.کاش به این مردم گفته بشه که غرب دلش به حال ما نسوخته یادشون رفته تو ویتنام همین امریکا روی نوزادهای ویتنامی ازمایشهای شیمیایی انجام میداد که این تحریکات و حرفهای خوش اب و رنگ که اسمشو گذاشتید ازادی از نوع امریکایییش البته چیزی جز ذلت نمیاره

صبح امید

باسلام ازتون به خاطر سایت خوبتون که نقش عمار را دارید تشکر می کنم من سایت شما را در وبلاگم لینک کردم تبادل لینک فرمائید خوشحال می شویم. با تشکر مدیر وبلاگ صبح امید

حمید

بالاخره بعد از ۶ تساوی پی در پی یک تیم برنده شد و اونم تیم پرسپولیس تیم محبوب خودم. به طرفدارن پرسپولیس تبریک می گم و همینطور تسلیت به هواداران استقلال !!! البته هنوز برد پرسپولیس قطعی نشده.باید منتظر استقلالیها باشیم که آیا نتیجه رو قبول می کنند یا نه؟ شاید اعلام تقلب بشه و هوادارن استقلال بریزند بیرون. بخصوص که علی دائی قبل بازی گفته به دلم برات شده پرسپولیس می بره و همینطور گزارشگر بازی در دقایق پایانی احتمال برد یک طرف رو داده. البته ممکنه تراختور تبریز اعلام کنه که من پیروز بازی استقلال و پرسپولیس هستم و اونام بریزند بیرون.سرمربی تراختور گفته من نیم ثانیه خوابم برد پا شدم دیدم پرسپولیس برنده شده٬ من ... بخورم اگه این بار بخوابم. راستی ایرسوتر نوشهر گفته چطور میشه تا دقیقه ۸۷ تعداد گل عدد ۲ بوده اما در انتهای بازی پرسپولیس برنده شده.پس ما برنده ایم. مدیر باشگاه یه نامه به داور زده و گفته داور جان تو رو خدا ما رو هم پیروز اعلام کن. خلاصه تبریک میگم. ولش کن بابا این حرفها رو. به آینده روشن فکر کن. فقط رو به جلو و پیشرفت.